Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaraz zaraz, skoro się postrzelił wczoraj, to jak mógł być znaleziony przez członka rodziny w niedzielę ?! kurcze, myślcie co piszecie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w Świdniku wszystko możliwe...
0
bo to było wczoraj a skąd ta niedziela się wzięła tym oszołomom ps.gratulacje za szybkość działania ja juz od wczoraj o tym wiem
0
Zostanie stwierdzony brak udziału osób trzecich w zdarzeniu i błąd pilota.
0
nie w swoim domu tylko podobno na stancji.....
0
Daro, naucz się czytać ze zrozumieniem!!! Albo w ogóle naucz się czytać! Przecież jest napisane "...30-letni mężczyzna został znaleziony przez członka rodziny w poniedziałek około godziny 16-stej..."
0
Nie w Świdniku, tylko w Fajsławicach.
0
Cris napisał:
Daro, naucz się czytać ze zrozumieniem!!! Albo w ogóle naucz się czytać! Przecież jest napisane "...30-letni mężczyzna został znaleziony przez członka rodziny w poniedziałek około godziny 16-stej..."
do - ~Cris~ - w pierwszej wersji artykułu było napisane ''niedziela'' - ja też to widziałem i się z tego śmiałem. Później ktoś to zapewne poprawił.
0
Brak badan psychologicznych,powinni przechodzic co trzy miesiace.Powinno sie zmienic ustawe.
0
ZAKAZ NOSZENIA BRONI,sam sie postrzeli lub postrzeli innych.Tylko PALKA na wyposarzeniu.
0
To wszystko byłoby dobrze, gdyby nie szatan który zakradł się do ludzkich dusz. Rozpusta i grzech ogarnęły Polskę - http://######/site/753nwes spółkowanie grupowe otwarcie komentuje się w wiadomościach, a prokuratura i kościół milczą. Boże, uratuj nasz kraj!
0
jak będzie ktoś chciał to się postrzeli i na służbie, więc nie widzę powodów by na wyposażeniu była tylko pałka.
0
a napisał:
jak będzie ktoś chciał to się postrzeli i na służbie, więc nie widzę powodów by na wyposażeniu była tylko pałka.
racja, potem by było to co teraz dzieje się w Wielkiej Brytanii.
0
[*]
0
[*] wyrazy wspolczucia dla rodziny i przyjaciol.
0
No i jaki sens w tym wszystkim? Popatrzcie, co się dzieje wokół http://######/site/349news – śmierć już można zamawiać jak taksówkę...
0
diabel napisał:
To wszystko byłoby dobrze, gdyby nie szatan który zakradł się do ludzkich dusz. Rozpusta i grzech ogarnęły Polskę - http://######/site/753nwes spółkowanie grupowe otwarcie komentuje się w wiadomościach, a prokuratura i kościół milczą. Boże, uratuj nasz kraj!
Nawrócony diabeł... ło Jezu...
0
adam napisał:
BRAWO. Jednej k...y mniej.
że jesteś niedorobiony - to pewne, ale czy musisz publicznie się z tym afiszować ?
0
Marcin na zawsze będziesz w naszych sercach i pamięci [*]
0
ja nadal nie moge sie otrzasnac z tej smierci.... byl moim przyjacielem od dawna... i wiem ze ostatnimi czasy to praca nie dawala mu spac... i mam niemal pewnosc ze to bylo bezposrednia przyczyna smierci...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: