Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant postrzelił się z broni służbowej, nie żyje

Utworzony przez daro, 9 sierpnia 2011 r. o 14:09 Powrót do artykułu
Zaraz zaraz, skoro się postrzelił wczoraj, to jak mógł być znaleziony przez członka rodziny w niedzielę ?! kurcze, myślcie co piszecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Świdniku wszystko możliwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to było wczoraj a skąd ta niedziela się wzięła tym oszołomom ps.gratulacje za szybkość działania ja juz od wczoraj o tym wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostanie stwierdzony brak udziału osób trzecich w zdarzeniu i błąd pilota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie w swoim domu tylko podobno na stancji.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daro, naucz się czytać ze zrozumieniem!!! Albo w ogóle naucz się czytać! Przecież jest napisane "...30-letni mężczyzna został znaleziony przez członka rodziny w poniedziałek około godziny 16-stej..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w Świdniku, tylko w Fajsławicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cris napisał:
Daro, naucz się czytać ze zrozumieniem!!! Albo w ogóle naucz się czytać! Przecież jest napisane "...30-letni mężczyzna został znaleziony przez członka rodziny w poniedziałek około godziny 16-stej..."
do - ~Cris~ - w pierwszej wersji artykułu było napisane ''niedziela'' - ja też to widziałem i się z tego śmiałem. Później ktoś to zapewne poprawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak badan psychologicznych,powinni przechodzic co trzy miesiace.Powinno sie zmienic ustawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAKAZ NOSZENIA BRONI,sam sie postrzeli lub postrzeli innych.Tylko PALKA na wyposarzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko byłoby dobrze, gdyby nie szatan który zakradł się do ludzkich dusz. Rozpusta i grzech ogarnęły Polskę - http://######/site/753nwes spółkowanie grupowe otwarcie komentuje się w wiadomościach, a prokuratura i kościół milczą. Boże, uratuj nasz kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak będzie ktoś chciał to się postrzeli i na służbie, więc nie widzę powodów by na wyposażeniu była tylko pałka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
jak będzie ktoś chciał to się postrzeli i na służbie, więc nie widzę powodów by na wyposażeniu była tylko pałka.
racja, potem by było to co teraz dzieje się w Wielkiej Brytanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] wyrazy wspolczucia dla rodziny i przyjaciol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jaki sens w tym wszystkim? Popatrzcie, co się dzieje wokół http://######/site/349news – śmierć już można zamawiać jak taksówkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diabel napisał:
To wszystko byłoby dobrze, gdyby nie szatan który zakradł się do ludzkich dusz. Rozpusta i grzech ogarnęły Polskę - http://######/site/753nwes spółkowanie grupowe otwarcie komentuje się w wiadomościach, a prokuratura i kościół milczą. Boże, uratuj nasz kraj!
Nawrócony diabeł... ło Jezu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
BRAWO. Jednej k...y mniej.
że jesteś niedorobiony - to pewne, ale czy musisz publicznie się z tym afiszować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin na zawsze będziesz w naszych sercach i pamięci [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nadal nie moge sie otrzasnac z tej smierci.... byl moim przyjacielem od dawna... i wiem ze ostatnimi czasy to praca nie dawala mu spac... i mam niemal pewnosc ze to bylo bezposrednia przyczyna smierci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...