Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
popieram lolo
mama, 1 zona senator i 2 żona poseł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swidnik to miasto opetane! Ludzie zyja tu dzikie i oszalale w nienawisci do wszystkiego co na calym Swiecie uwazane jest za normalne. Dlatego pwsataja tutaj dziwne komitety, budowane sa koszmarne posagi, a wladza robi co chce od wielu, wielu lat ... Prawdziwy koszmar!
Masz rację w 100%. Ja w moim mieście, w  którym się urodziłem i żyję z górką poł wieku chcę BASENU, LODOWISKA I GÓRKI SANECZKOWEJ!!!!!! Może na ten cel staną w Venus wielkie pojemniki na kasę??? Bo jak widać nasi cudowni CI SAMI zresztą OD LAT notable maja w du*** nasze dzieci i wnuki!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sznura sobie i drzewa POszukaj BUCU !!!!!
TY CHYBA PEDAL JESTES!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację w 100%. Ja w moim mieście, w  którym się urodziłem i żyję z górką poł wieku chcę BASENU, LODOWISKA I GÓRKI SANECZKOWEJ!!!!!! Może na ten cel staną w Venus wielkie pojemniki na kasę??? Bo jak widać nasi cudowni CI SAMI zresztą OD LAT notable maja w du*** nasze dzieci i wnuki!!!!!
  Przecież basen stoi, w tamtym roku w ferie zimowe praktycznie był pusty. Lodowisko też jest na zimę, górka saneczkowa też była (no chyba, że została zlikwidowana w przeciągu ostatniego roku). Zresztą baseny i lodowiska masz w Lublinie. Nam młodym ludziom są potrzebna inna rzecz. Prosty i łatwy dojazd do Lublina! Dobrą komunikację miejską! Mamy gdzieś te wasze baseny, co będą świecić pustkami!   Co do pomnika smoleńskiego poroniony pomysł. To jest jakiś terroryzm. Wychodzi, że jak ja zechce se postawić (za własne pieniądze) pomnik na pl. Konstytucji to też mogę? Np. wielkiego fallusa? Bo skoro mam chęć i pieniądze to mi chyba wolno. Skoro zdanie mieszkańców się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście za najwspanialszy pomnik w Świdniku, zapłaci 18-tu radnych i zwolennicy jego postawienia, a nie kasa miejska.  Inaczej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież basen stoi, w tamtym roku w ferie zimowe praktycznie był pusty. Lodowisko też jest na zimę, górka saneczkowa też była (no chyba, że została zlikwidowana w przeciągu ostatniego roku). Zresztą baseny i lodowiska masz w Lublinie. Nam młodym ludziom są potrzebna inna rzecz. Prosty i łatwy dojazd do Lublina! Dobrą komunikację miejską! Mamy gdzieś te wasze baseny, co będą świecić pustkami!   Co do pomnika smoleńskiego poroniony pomysł. To jest jakiś terroryzm. Wychodzi, że jak ja zechce se postawić (za własne pieniądze) pomnik na pl. Konstytucji to też mogę? Np. wielkiego fallusa? Bo skoro mam chęć i pieniądze to mi chyba wolno. Skoro zdanie mieszkańców się nie liczy.
Jak się coś pisze, to najpierw trzeba pomyśleć. Nie odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sram na was pisowskie wiesniaki !!!! A pozniej pomodlimy sie razem z pedofilami w majestacie krzyza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlody masz racje JEST BRAK ZGODY MIESZKANCOW NA TEN ZASRANY POMNIK WIEC NIE !!!!! Wielkie dla Was Pisuarki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sram na was pisowskie wiesniaki !!!! A pozniej pomodlimy sie razem z pedofilami w majestacie krzyza....
O czym ty piszesz ?  pier dolona,czerwona,komunistyczna świnio !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się coś pisze, to najpierw trzeba pomyśleć. Nie odwrotnie.
Naprawdę? Za to Twoja wypowiedź jest tak przemyślana, że nic nie wyraża. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co Świdnika na oczy nie widzieli będą mieli pomnik. Bo kto umarł, ten nie żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP dla swirow smolenskich! Na cmentarz z pomnikami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP dla swirow smolenskich! Na cmentarz z pomnikami!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to się dziej jaki pomnik już nie macie co robić tylko robić ze Świdnika miasto PIS owske zadnych pomników nie trzeba nam w Świdniku mamy te które są ważne dla polski czyli grób nieznanego  Żołnieża pomnik konstytucji  i wiecej nie trzeba chyba że jakiejś wybitnej osoby co się przyczyni lub przyczyniła do rozwoju w naszym miasteczku a Smoleński pomnik jak chcą stawiać to chyba że w lesie na adampolu i tyle żadnych pomników nie che ja w mieście takie pomniki z takiej akcji po prostu żal jest już w smoleńsku i niec htam bedzie a jak staruchy czy z PIS u chcą sobie kwiaty składać i czuwać nad takim pomnikiem to powiem tyle wypier.....dalać do smoleńska jak macie pieniądze na wiece to i na bilet też znajdziecie tyle Podpisano Kamil ze Świdnika 
Kamilu moze to ty powinienes wypier***ac???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE CHCEMY TEGO POMNIKA W NASZYM MIEŚCIE BEZ ZGODY WIĘKSZOŚCI MIESZKAŃCÓW !!!  NIE! NIE! NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbcie referendum mieszkańców i po ptokach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ten pomnik powstanie to znaczy,że nasze władze mają głęboko gdzieś głosy mieszkańców Świdnika,ważne są dla nich tylko te stołki na których siedzą. I co tu czekać na jakieś zmiany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeznaczcie pieniądze które miałby być wydane na pomnik na rozwój dzieci i mlodzieży, rozbudowę i unowoczenianie miasta a jak wam się nie podoba to oddajcie dla cieżko chorych dzieci. Banda gamoni i półgłówków co ten pomnik wzbudzi u odwiedzajacyh nasze miasto? Powiem wam niechęć i nagatywne nastawienie. A plac konstytucji będzie wyglądać jak cmętarz zamiast jak miejsce spotkań dla rodzin w ciepłe dni. Dziękuje, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeznaczcie pieniądze które miałby być wydane na pomnik na rozwój dzieci i mlodzieży, rozbudowę i unowoczenianie miasta a jak wam się nie podoba to oddajcie dla cieżko chorych dzieci. Banda gamoni i półgłówków co ten pomnik wzbudzi u odwiedzajacyh nasze miasto? Powiem wam niechęć i nagatywne nastawienie. A plac konstytucji będzie wyglądać jak cmętarz zamiast jak miejsce spotkań dla rodzin w ciepłe dni. Dziękuje, pozdrawiam.
Do Sikorskiego idż z tym tematem !!  nie tyle przep ierdolił naszych,wspólnych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak,pieniądze pochodzą z prywatnych zbiórek i jeśli pomysłodawcy nie potrafią ich mądrze wydać niech stawiają ten koszmarek,no ale nie tu,nie w tym miejscu. Ten plac nie jest prywatną własnością.Należy do NAS,MIESZKAŃCÓW ŚWIDNIKA i my chcemy decydować jak ma wyglądać.Czy koniecznie trzeba szukać okazji do nieporozumień i kłótni? Czy nie bardziej odpowiednim miejscem byłaby np.tablica w murze kościoła? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...