Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Port Lotniczy Lublin szykuje się na lato. Sześć nowych tras z Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2017 r. o 08:45 Powrót do artykułu
A Lublin - Gdańsk? Kiedy wróci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj, coś mi się wydaje że już niedługo w związku z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii oraz cofnięciem socjalu dla polaków i tam i w Raichu loty będą miały powodzenie tylko w jedną stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dublin ie opłaca się zima? Zrezygnować z ryan air i niech to wizzair dalej kreci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że znów zabrakło lotów do Gdańska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydalyby sie loty do Bristolu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego loty z Lublina do Londynu są takie drogie? Z innych miast są od wiele tańsze. Przez takie postępowanie ja z rodziną latam z Modlina mimo że dalej trzeba dojechać. Coś nie tak z tymi cenami? A może jest za mało lotów z Lublina i Ryanair cieszy się że ma duże obłożenie przy wysokich cenach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy beda kiedys loty do Francji wkoncu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety drogie ? różnica pewnie ok. 50 zł ale cebulok i tak pogoni do Modlina mimo, że trzeba doliczyć koszt podróży i czas :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SALONIKI powinny zostać uruchomione na okres letni. Mnóstwo ludzi zza naszych wschodnich granic tam lata, a póki co jedyna opcja lotów bezpośrednich jest z Modlina. Tak więc mnie najbardziej ucieszyłaby trasa LUZ-SKG 2017!!! Niech się Ryanida postara, stratni nie będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedź Sobie do innych miast. Tylko dolicz do tego koszt dojazdu do innego (miasta) wyjdzie Ci cenowo tak samo a nawet drożej, o wiele drożej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcialbym wiedziec czy jest zaplanowane na przyszłość połączenie z Lublina do East Midlands(Wielka Brytania)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy do Szwecji??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a polaczenie z Liverpool to tylko sezonowo? przeciez setki ludzi jezdzi w grudniu do Polski.poza tym ostatnim raz jak tak bylo to przerwali polaczenia na kilka lat a nie tylko sezon zimowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy Dortmund albo Koln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki .Jestem za rozwojem LUBELSZCZYZNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super ale za mało czarterów wakacyjnych...:((( dlaczego mam latać z Rzeszowa ??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po mojemu to te bilety i takmsą za tanie. Strasznie dużo motłochu tera lata. Kiedyś, jeszcze za komuny, to byle tałatajstwa nie było stać na samolot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy do antwerpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dortmund bedzie kiedys?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wszystkim bardzo gorąco polecam wakacje w Burgas. Naprawdę jest tam świetnie, ceny sa przyzwoite. Pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...