Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstaje książka o świdnickich wueskach

Utworzony przez agaton, 12 lutego 2011 o 18:33 Powrót do artykułu
Panie D. kiedy można zwiedzić to Panśke muzum? Byłem kilka razy (dzieli mnie tylko płot szkoły), ale zawsze drzwi był kołkiem podparete.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co Świdnik zyska na tym muzeum panie Radny Doroba ??????? Jakieś miejsca pracy ?? A może dzieci będą zdrowsze i będą miały gdzie biegać ??? Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może jeszcze otwórz Pan kilka świetlic dla mocherów i pańskie obietnice wyborcze się wypełnią. Już widać dlaczego głosował Pan przeciwko budowie stadionu.
0
"Świdnhiczanin" wygadujesz brednie! To nazywa się"zabytki kulturu materialnej". Tak jak eksponaty np w skansenach świadczą o intelektualnym dorobku społeczeństwa. W naszym kraju z powodu głupoty (ty jesteś jej reprezentantem) straciliśmy wiele dowodów owego dorobku. W WSK były przypadki rozebrania zabytkowych motocykli bo jakiemuś głąbowi były potrzebne koła do wózka na działce. Teraz zachwycamy się kolekcjami starych, odrestaurowanych samochodów, samolotów itp w Niemczech USA czy Anglii. Wbij sobie do głowy - naród bez historii tej naukowej, intelektualnej czy materialnej jest wart niewiele. Koń, szabelka to nie wszystko.
0
I pomyśleć że takie pantofelki są nauczycielami i radnymi w Świdniku.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: