Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar na budowie lotniska w Świdniku

Utworzony przez paweło, 9 lutego 2012 r. o 09:20 Powrót do artykułu
Dobrze że społeczniak siedział przed kamerą bo straty były by większe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweło napisał:
Dobrze że społeczniak siedział przed kamerą bo straty były by większe
Lepiej w nocy przed kamera niz z butelka piwa pod klatką z 'gangsterka' w dresach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweło napisał:
Dobrze że społeczniak siedział przed kamerą bo straty były by większe
a co ci bezmózgu przeszkadza spoleczniak przed kamera? To ze chce zyc w normalnym kraju bez obawy ze wyjdze wieczorem na dwor i dostanie od takiego glaba jak ty bo bedziesz stal z 10 takimi samymi glabami? Bo sam to bys schylil leb nos w chodnik wsadzil i uciekl do domku czym predzej i jeszcze sie poskarzyl mamusi i tatusiowi ze ktos sie na ciebie spojrzal i jak on tak mogl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
a co ci bezmózgu przeszkadza spoleczniak przed kamera? To ze chce zyc w normalnym kraju bez obawy ze wyjdze wieczorem na dwor i dostanie od takiego glaba jak ty bo bedziesz stal z 10 takimi samymi glabami? Bo sam to bys schylil leb nos w chodnik wsadzil i uciekl do domku czym predzej i jeszcze sie poskarzyl mamusi i tatusiowi ze ktos sie na ciebie spojrzal i jak on tak mogl.
masz rację, kozak każdy kto w grupie, a kto sam ten w du***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie trzeba POwyłączać grzejniki. W tak niskich temperaturach organizmy robotników bardziej się zahartują i nie będzie im straszne pracować nawet do 87 roku życia - a co dopiero do 67. Ja oczywiście ironizuję ale wcale się nie zdziwię jak ci z LEWIATANA użyją takich argumentów zupełnie na serio. Mechanizm tego pożaru był pewnie taki sam jak w wielu innych tego typu przypadkach.....zziębnięci i przemoczeni pracownicy wrócili do przepełnionego barakowozu ,ogrzewanego starym,rozklekotanym grzejnikiem . Zdjęli z siebie przemoczone ubrnia i aby na drugi dzień nie ubierać na siebie niedosuszonych ,wieszali je jak najbliżej źródła wątpliwgo ciepła - No i stało się, Nie dość że spłonął barakowóz to na dodatek Wacek z Jaśkiem będą sobie musieli z tych 1500 zł/mc nowe ciuchy kupić. Teraz powiem jak wyglądało zaplecze z którego korzystałem u niemieckiego pracodawcy. ; W kampie ,kontenery były poustawiane piętrowo - na dole były ubikacje,prysznic,szatnia,pralnia i suszarnia oraz obszerne pomieszczenie do spożywania posiłku. Na piętrze były wyłącznie szatnie z szafkami na ubrania wyjściowe. Po pracy ubrnia bardziej zabrudzone wkładaliśmy do siatek które pracownik gospodarczy prał i rozwieszał w suszarni ,my natomiast po prysznicu przyodziewaliśmy czyste ubrania zmianowe i w nich udawaliśmy się do szatni gdzie przebieraliśmy się w ubrania wyjściowe.Nigdy się nie zdarzyło abym przez blisko dwa lata wyszedł do pracy w brudnym albo niedosuszonym ubraniu. W czasie mrozu -5*C mieliśmy co 2 godz. 15-to minutowe przerwy. Plus tego opłacony dojazd na miejsce budowy.W razie wypadku darmowe leki i drmową opiekę lekarską. Co chcę przez to powiedzieć posrane LEWIATANY ....otóż tak zadbany pracownik może pracować do 67 roku życia - a nie w warunkach które wy stwarzacie gdzie robotnik jest gorzej traktowany niż krowa u mojego ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy zastępy straży pożarnej do gaszenia jednego kontenera, i do tego podobno to trudna akcja, bo wynosili sprzęt do spawania. Czy ja zwariowałam? To ile zastępów straży wysyłają gdy płonie mieszkanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne podziękowanie za informacje internauty który powiadomił właściwe organy brawo wiecej takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażacy to mają fantazję tam nie było żadnego sprzętu do spawania .wam się chyba styki styki przegrzały jak w tej instalacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Trzy zastępy straży pożarnej do gaszenia jednego kontenera, i do tego podobno to trudna akcja, bo wynosili sprzęt do spawania. Czy ja zwariowałam? To ile zastępów straży wysyłają gdy płonie mieszkanie?
Jak jesteś taki oblatany to startuj na komendanta straży pożarnej, taki talent się nie może zmarnować a może i nagrody dostaniesz za wprowadzenie oszczędności bo będziesz w takie miejsca wsyłał jednego strażaka z pistoletem na wodę i łopatka piasku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik srosik napisał:
Jak jesteś taki oblatany to startuj na komendanta straży pożarnej, taki talent się nie może zmarnować a może i nagrody dostaniesz za wprowadzenie oszczędności bo będziesz w takie miejsca wsyłał jednego strażaka z pistoletem na wodę i łopatka piasku
Masz nerwicę natręctw i o tym nie wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweło napisał:
Dobrze że społeczniak siedział przed kamerą bo straty były by większe
myślę, że to sobuń nierub do roboty z jeksoniem się zapalił....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...