Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownik UMCS zniszczył wystawę antyaborcyjną w Świdniku

Utworzony przez Guest, 10 września 2015 r. o 20:17 Powrót do artykułu
A może czas też dobraćsię do tych, którzy zgodę na taką wystawę wydali? Urzędnicy klęczą w strachu przed klerem i klepną każdą taką obrzydliwą wystawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką "wystawę" mogą oglądać tylko rzeźnicy i idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jak chorej głowie może dojść do kojarzenia "dziecka" z "wisielcem", ktoś tu w swoich rojeniach jest oderwany nieźle od życia i rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystawa byla obrzydliwa i rownie obrzydliwa bylaby wystawa z wisielcami to nie kojarzenie dzieci z wisielcami tylko porownanie obrzydliwych pomyslow na promowanie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mnie to nie dziwi. UMCS jest czerwony i "postępowy", a tu nagle jakaś wsteczna, zaściankowa wystawa upominająca się o życie dzieci poczętych. Nie dziwne, że wyszedł się z siebie. Elita intelektualna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na listy i apele innych wykładowców tej uczelni i sąsiedniego KULu w obronie tego młodego "naukowca". Pokazali już w sprawie poznańskiej dyrektor teatry (znowu elita intelektualna), która publicznie nazwała nowo wybranego papieża "ch..." ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uniwersytet Minionych Czasów Socjalistycznych. Takich tam maja towarzyszy z dziadka na ojca itd. Postkomuna czerwona gębą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niw wystawa to reklama katopisiactwa w swej najprzyjemniejszej dla obywatela formie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katodyktatura...dobre jest tylko to co kościelnym pasuje, a reszta jest B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobił to, na co większość wrażliwych ludzi miała ochotę. Nie rozumiem jak można epatować tak drastycznymi zdjęciami w centrum miasta. Teraz słowo o mnie, mam 3 dzieci i jestem PRZECIW ABORCJI ale mam zdrowy rozsądek i wrazliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do diabła z wrażliwością wyrażającą się w sianiu zniszczenia... Widocznie ateiści są "wrażliwi inaczej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Jacek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treści drastyczne mają negatywny wpływ na rozwój emocjonalny psychiczny dzieci.!!! Tu chyba leży problem a nie w tym czy ktoś jest za czy przeciw aborcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama miałam ochotę to zniszczyć,kiedy byłam z dzieckiem na spacerze to córka się przestraszyła i rozpłakała przez te zdjęcia.Tak że jestem przeciwna aborcji ale według mnie te zdjęcia nie powinny być ustawione w centrum miasta!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Brukseli stróże prawa nie pozwolili na takie epatowanie, polecam komentarze po tym artykułem: http://www.fronda.pl/a/skandal-pikieta-antyaborcyjna-w-brukseli-rozbita,49350.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze zrobił !!! medal dla tego Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszą mnie słowa troski o dzieci. Dbajmy o nie od poczęcia. A pan pracownik UMCS - pewnie dostanie upomnienie i dalej będzie ideologizował młodzież w duchu neomarksizmu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W telewizji przed pokazaniem scen tego typu widzowie są informowani przez prowadzącego program albo system znaków który ustalony jest kolorami w górnym rogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak wychowania seksualnego w szkole, dziewczynkom się zdaje, że to tylko do siusiania służy, więcej edukacji a nie będzie takich wystaw i problemów, odnośnie tego pana co niszczył, to dzieło wystawiennicze, jego wrażliwość jako katolika została wystawiona na próbę i on tego nie wytrzymał, dobrze, że adolfa który tam jest nie zabrał do domu bo by został oskarżony o kradzież,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile lat więzienia grozi twórcom wystawy, którzy łamią psychikę dzieci oglądających te ohydne zdjęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...