Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura w Świdniku chroni bandytów.

Utworzony przez polak, 19 lipca 2012 r. o 20:24
Na podstawie autentycznych zdarzeń i pisma z prokuratury odnoszę wrażenie,że prokuratorzy z lenistwa chronią bandytów. 1. Na oś.Świdnik Wschód dwuch bandytów wyrwało torebką kobiecie. Policja odzyskała 1 telefon,ustaliła ,,pasera,, i wniosła o umorzenie co po m-cu od daty napadu prokuratura z ochotą uczyniła. Poszkodowana otrzymała suche pismo z prokuratury typu ble,ble. Straciła dokumenty, karty płatnicze,pieniądze ,nerwy i zaufanie do policji i prokuratury. Na terenie Świdnika było kilkanaście napadów. Dopiero jak sędzia lub prokurator staje się ofiarą napadu to rozpisują się gazety i śmielsza staje się policja. W ostatnich dniach na oś.Wschód był napad z bronią. Policja zareagowała błyskawicznie,ujęto sprawcę,a z nieoficjalnych żródeł mam informację,że prokurator skłania sie do umorzenia z uwagi na niską szkodliwość społeczną. No tak , nie zabił to nie ma sprawy. Nie żyjemy w Państwie Prawa ,żyjemy w państwie prawników gdzie poszkodowany nie ma żadnych praw, bandyta jest chroniony wizerunkowo i prawnie. Bo prawnicy z niego żyją. Prokurarorzy i ci leniwii ci nieudolni są ponad społeczeństwem któremu mają służyć. Czas to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Na podstawie autentycznych zdarzeń i pisma z prokuratury odnoszę wrażenie,że prokuratorzy z lenistwa chronią bandytów. 1. Na oś.Świdnik Wschód dwuch bandytów wyrwało torebką kobiecie. Policja odzyskała 1 telefon,ustaliła ,,pasera,, i wniosła o umorzenie co po m-cu od daty napadu prokuratura z ochotą uczyniła. Poszkodowana otrzymała suche pismo z prokuratury typu ble,ble. Straciła dokumenty, karty płatnicze,pieniądze ,nerwy i zaufanie do policji i prokuratury. Na terenie Świdnika było kilkanaście napadów. Dopiero jak sędzia lub prokurator staje się ofiarą napadu to rozpisują się gazety i śmielsza staje się policja. W ostatnich dniach na oś.Wschód był napad z bronią. Policja zareagowała błyskawicznie,ujęto sprawcę,a z nieoficjalnych żródeł mam informację,że prokurator skłania sie do umorzenia z uwagi na niską szkodliwość społeczną. No tak , nie zabił to nie ma sprawy. Nie żyjemy w Państwie Prawa ,żyjemy w państwie prawników gdzie poszkodowany nie ma żadnych praw, bandyta jest chroniony wizerunkowo i prawnie. Bo prawnicy z niego żyją. Prokurarorzy i ci leniwii ci nieudolni są ponad społeczeństwem któremu mają służyć. Czas to zmienić.
no, zmienisz , jak to grupa pozostająca całkowicie jakąkolwiek kontrolą. w najlepszym razie sami koledzy się kontrolują !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z opinią iż "prokuratura w Świdniku chroni przestępców" prowadzę działalność gospodarczą,w ubiegłym roku w grudniu ukradziono mi auto dostawcze, sprawcami byli dwaj bracia(pracownicy) sprzedali samochód koledze,za niewielkie pieniądze. Udało mi się po trzech dniach ustalić gdzie obecnie znajduje się moja własność.Samochód w tym momencie był rejestrowany przez "nabywcę" Sprawa trafiła do prokuratury w Świdniku. Pisałam pisma ,stawiłam się osobiście z prośbami aby auto zostało mi zwrócone ponieważ wiążą mnie umowy na wykonanie prac a bez auta niestety jest to niewykonalne. Odpowiedź pani prokurator w wolnym tłumaczeniu : teoretycznie auto można by było mi zwrócić,lecz to sporo papierkowej roboty,poczekamy aż wpadną sprawcy ,poszukiwani listem gończym ,a wtedy mogę założyć sprawę obecnemu właścicielowi powództwo cywilne o zwrot auta. Nie godziłam się z tym napisałam odwołanie lecz to nic nie pomogło. Kontrakty musiałam rozwiązać,a pracowników zwolnić.Gdzie jest prawo obywatela?Na czyją korzyść dzała prokuratura w Świdniku? Do dziś auta nie odzyskałam a jeżeli samodzielnie odbiorę swoją własność zostanę przestępcą. Dla zwykłego człowieka prawo nie istnieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to PRZERAŻAJĄCE ale niestety prawdziwe-prokuratura to kuriozalna instytucja będąca inkubatorem przestępczości; zamiast prowadzic do karania sprawców przestępstw większośc umarzają .Rozzuchwalają tylko złoczyńców ,którzy czują się   bezkarni i ponad prawem. Brak wnikliwości ,powierzchowność a także często brak logicznego myślenia, kompetencji i elementarnej wiedzy  no i doskonała współpraca z policją ,którą cechuje podobny image -oto nasza prokuratura. Powinni nad drzwiami umieścić napis z  Dantego ;"porzućcie wszelką nadzieję ,którzy tu przyszliście" ,niejeden może by się zastanowił i zrezygnował zawczasu z dochodzenia swoich krzywd w tej żałosnej instytucji tzw.wymiaru sprawiedliwości-bo jak pokazuje doświadczenie wielu-jest to strata czasu i nerwów. na końcu jest w większości słowo klucz: UMORZYĆ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się ze prokuratura w Świdniku to instytucja która broni bandytów a jeślibyś był pokrzywdzony to cię zbywa i sprawę umarza, co było w moim przypadku.Ukradli mi samochód ,ustaliłem  sprawcę kradziezy.Prokuratura odpisała mi pismo abym ja złozył pozew cywilny o ukaranie.Najciekawsze jest to że do tej pory sdamochodu nie odzyskałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratura w Swidniku pod nadzorem prokuratora Wozniaka Sylwestra jest samą w sobie sitwą przestepczą. Sprawy które powinni prowadzić z Urzędu odsyłają do Sądu aby pokrzywdzeni  składali pozwy cywilne.Albo perfidnie umarzaja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta prokuratura w Świdniku jest do niczego i ktoś powinien się nimi zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie tylko kto się za nich weżmie? tyle tego po miastach porozrzucane.....jak to pozamiatać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratura w Swidniku pod nadzorem prokuratora Wozniaka Sylwestra jest samą w sobie sitwą przestepczą. Sprawy które powinni prowadzić z Urzędu odsyłają do Sądu aby pokrzywdzeni  składali pozwy cywilne.Albo perfidnie umarzaja!!!
Jak mówi przysłowie; 'Po złym Panie jeszcze lepszy nastanie" ;-) I stało się . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...