Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest w PZL-Świdnik: Kilkaset osób przed bramą zakładu. "Sytuacja jest tragiczna"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 września 2016 r. o 17:00 Powrót do artykułu
No to panowie czas pomyśleć może o usamodzielnieniu i inwestowaniu samoistnie w przemysł-  a nie trzymac się jak pijany płotu nogawki włoskiej jak ostatnia oferma. Wiadomym jest wróblom na dachu że władzia ma pełne gacie strachu co to będzie jak trzeba się będzie zabrać do roboty a nie czekać aż podateczki spłyną na tacy. podateczki odpłyną i tyle w tym temacie. Muzeum WSK-i to tylko zapowiedź tego że po Świdniku zostaną fotografie w muzeum, gdyż zarośnie biedą dzięki samozadowoleniu niby-gospodarzy. Muzeum wsi świdnickiej niebawem zaistnieje w katalogach turystyki mniemanej. Jezcze jest czas poważnie zinteresować ludzi pobytem w jescze mieście, ale czasu jest coraz mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-PSL wybrało CARACALE - WALDEMAR PAWLAK liczy pieniążki tuż za ścianą PZL-Swidnik. Może odwiedziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie te piękne czasy kiedy to 12 500 zatrudnionych w WSK PZL Świdnik tłukło za darmo śmigłowce Mi-2 oraz pozostałą produkcję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było porządnie modernizować do Głuszców i nie oszukiwać MON na remontach Sokołów, to kasa by była. A tak klops. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Który to już raz wojsko odrzuciło zmodernizowane głuszce za tą fuszerę, którą reprezentują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby tak dalej w włosi nas wy...ją do końca. Jakby ktoś nie wiedział to AW czyli Leonardo to także wieże OTTO i samoloty M346. Jakbyśmy jeszcze mało kupowali od tego koncernu to kupmy od nich jeszcze śmigłowce a koniec i tak będzie taki, że w Świdniku zostanie 1000 pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zamiast protestować wzięli by się do roboty i skończyli te Anakondy i Głuszcze co to mieli dostarczyć dwa lata temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brytyjczycy i Włosi najpierw wykupili większość udziałów, a teraz chcą zniszczyć firmę. Smutne to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przepraszam... ktoś musiał głosować, powiem tylko tyle, kiedyś w pierwszych wolnych wyborach przegrałem z nim i to wcale nie za dużo... niech działa dla dobra wspólnego, to ciężki chleb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy związki bronią na poważnie ludzi? ja twierdzę, że nie i mam dowody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...