Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pieklo was pochlonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po ile kotlet ? Daj styropian...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podejrzewałem Antka o takie skłonności. Wybrał młodziutkiego, przystojnego doradcę. Panie Antoni, ale 20 lat to trochę mało doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoniuszu zejdź ze sceny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam takie pytanie formalne! A co jeśli w powtórzonym przetargu wygra Mielec? Świdnik też będzie protestował i zgłaszał zawiadomienie do prokuratury?? Cały czas mnie interesuje, a co jeśli wygra Mielec? Albo inaczej, co jeśli wygra Świdnik, co wówczas zrobi Mielec? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wojsko powinno decydować jaki sprzęt mu odpowiada , a nie nawiedzone pisowszczyki z Macierewiczem i małoletnim doradcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mnie to, dlaczego tak tuszują, co generałowie mają do powiedzenia na temat tych wspaniałych świdnickich helikopterów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Macierewicz-odwoluje-patrioty,wid,18003163,wiadomosc.html?ticaid=11602a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mnie to, dlaczego tak tuszują, co generałowie mają do powiedzenia na temat tych wspaniałych świdnickich helikopterów....
Ale antek  z Podwala co ukradł Babci rogala - nigdy nie ujawni tego co jego zdanie jest niezgodne z jego jedyną prawdą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mnie to, dlaczego tak tuszują, co generałowie mają do powiedzenia na temat tych wspaniałych świdnickich helikopterów....
Ale antek  z Podwala co ukradł Babci rogala - nigdy nie ujawni tego co jego zdanie jest niezgodne z jego jedyną prawdą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=TA9CEoSe1BY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan A to normalnie działa na szkodę Polski rozpisanie nowego przetargu to kolejne lata bez nowoczesnych śmigłowców, podobnie z rakietami! Przez niego Polska bedzie bez obrony przeciwlotniczej!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie ale wybraliście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klikę agentów i psycholi. Boże chroń Polskę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan Soboń to co z nim nie tak? bo jakoś mamrocze? Czy może też robi coś tam, coś tam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po ile kotlet ? Daj styropian...
 
Ten pan A to normalnie działa na szkodę Polski rozpisanie nowego przetargu to kolejne lata bez nowoczesnych śmigłowców, podobnie z rakietami! Przez niego Polska bedzie bez obrony przeciwlotniczej!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie ale wybraliście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klikę agentów i psycholi. Boże chroń Polskę!
Pan Bozio to dla jaj chyba powołał ten kraj , coby i Europa miała swoją czarną owcę ...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Helikoptery mają służyć w obronie kraju i to wojsko powinno wybrać a nie widzi mi się Antka i kolegów z Solidarności!   Ten przetarg będzie trwał jeszcze dłuuuugo bo jak wygra Świdnik to odwołają się następni i tak będzie to się kręcić w kółko.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kundle ujadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTONI UCZCIWY, NIE CHADZAJĄCY NA SKRÓTY KATOLIK. DZIĘKI BOŻE ,ŻE JEST !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę tą inteligentną paszczę to zaraz mam odruch wymiotny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale "bul" , trzeba bedzie teraz wszystkie łapówki POoddawać , a kasa już na kontach na Cyprze. Jak to teraz poodwracać ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoś dostanie 500 pln na dziecko "doradcę" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...