Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pseudokibice Avii zaatakowali pociąg z fanami Motoru

Utworzony przez święte oburzenie, 4 kwietnia 2011 r. o 14:19 Powrót do artykułu
Wszystko widziałem z bardzo bliska i to co tu jest napisane to jest kłamstwo ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co mnie najbardziej razi w tym czymś co nazywają "artykułem"? pisanie tego pseudoredaktora... kibice a kibole, to nie to samo, kibice to ci, którzy kibicują a kkibole to ci deb***e co drą mordy, szukają burd itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Media kłamią !!!! NIE wierzcie w to co tutaj piszą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie jak zwykle wszystko najlepiej wiedza jak bylo spece co czytaja i wierza brukowcom ! Jakby w gazecie napisali, ze jestescie pedalami tez byscie w to uwierzyli. Leczcie sie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
są ludzie i parapety a świdnicka policja to deb***e żeby do kobiety strzelać to naprawdę na rozum pada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RKS MOTOR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty ninka a ty skąd wiesz że to świdnicka policja strzelała bo z tego co mi wiadomo to lubelska niestety ale i bardzo dobrze niech się gnojstwo kultury nauczy...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestrzelić kolana każdemu z osobna, nauczą się barany kultury od razu, będzie taki kulał do końca życia to będzie pamiętał aby głupot nie robić, nie ma rady na to ścierwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pfff, marna manipulacja przez media... brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MANIPULACJA MEDIÓW ! za wypisywanie takich kłamstw powinni karać tak samo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle wszyscy są niewinni trzeba było jechać innym pociągiem żeby nie prowokować się na wzajem. Trzeba nie było rzucać kamieniami to by policja nie strzelała. A jak byście wsiedli do pociągu to wydaje mi się że za 200 metrów by staną i by była zadyma na jakimś polu i wtedy by było gdzie była policja a i policja powinna strzelać od pasa w dół ale jak się schylasz po kamień to normalne że w głowę dostaniesz, w sumie nie wiem co lepsze w łeb czy poniżej pasa w jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo milicja z lublina , a dlaczego nic nie ma wspomnianego w tym artykule o tym jak milicja z pod nocnego zgarnęła kilku żuli , jako kiboli , widocznie każda sztuka się liczy do statystyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co mi kolega mówił to belfi był na dworcu a potem pod nocnym i go zgarnęli jako uczestnika całego zamieszania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belfi biedaku, spałeś sobie smacznie na stacji, a oni cię zgarnęli A ten drugi ze zdjęcia niżej to kto? Wygląda mi na dobre dziecko z dobrego domu, wzorowy przedstawiciel pokolenia JP II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marny artykuł sPOnsorowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BELFI I ZADYMA MILICJA ZŁAPAŁA BELFIEGO BO STAŁ BIEDAK POD NOCNYM A STATYSTYKI W MILICJI POSZŁY DO GÓRY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belfi walczy ale z prytami pod nocnym..pijaka zatrzymali i statystyki rosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni do nich strzelac z ostrej amunicji, od razu by zadzialalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ciebie powinni strzelac z ostrej amunicjido takich głabów jak ty za komentowanie spraw ktorych nie byles swiadkiem. PozdrAVIAm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo POLICJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...