Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pseudokibice Avii zaatakowali pociąg z fanami Motoru

Utworzony przez święte oburzenie, 4 kwietnia 2011 r. o 14:19 Powrót do artykułu
Właśnie w pociągu były same dzieci i dziewczyny haha które krzyczały piskliwym głosem cyt:jebać Avię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibiców motoru było około 200, avii koło 60, gdyby nie policja która powstrzymała kiboli motoru, aby nie wyszli z pociągu to by byla żeź i karetki by nie nadążyły kursować z dzieciarnia ze świdnika do szpitala. Pozatym ze świdnika tych co chodzą systematycznie na mecze i kibicuja była garstka, reszta to zbieranina z całego miasta, która specjalnie na zadyme przyszła. avia startowała do kibiców motoru bo jak zwykle liczyła na to, że policja ich w razie czego uratuje. Dajcie spokój juz lata świetności, gdy avia miała kiboli, ktorzy sie liczyli w zadymach minęły i odkąd z ładą nie trzymają to nie ma juz konkretnych do walki kiboli
Ty chłopie skąd ty masz te z kosmosu wzięte liczby ile było tych a ile tych ? Jednych jak i drugich było więcej niż napisałeś, ale ty przeczytałeś Kurier lubelski albo inne gówno i teraz można szpanowac na forum. Pozdro dla kumatych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem osbą postronnąi widziałem że policji było 60 osób ,czyli 1 na 1 i nie dali sobie rady ,no co poradzić jaki kraj taka policja, myślą jak tu na wcześniejszą emeryturke wyskoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro motoru było te 200 osób a Avii 60 to po co zatrzymali pociag 3 razy skoro i tak nie wyskoczyli do nas buraki je***e to mieszkaja tylko w lublinie cwaniaczki takie w mordzie a nie wylecieli małolatów to ja widziałem przez okno w pociągu jak z łzami w oczach krzyczęli : JEBAĆ AVIE . Nie było was tu frajerskie nasienia to na ch*** sie wypowiadacie . Piszą tu głupoty tylko takie zakute ku*** które są bite przez równieśników w podstawówce spinatorzy. tylko siedzą na NECIE i przygód szukaja ubrać się i na dwór . AVE AVIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avii ponad 100, Motoru ok.200 ale kibice Motoru nie reagowali na chuligańskie wybryki Avii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo kogo ja widze na zdjęciu , tego pana który nie może podnieść kamienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie kibice Motoru nie reagowali tylko sie patrzyli jak by byli takimi kibicami z honorem to poszli by sie lac, a nie gapili by sie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy Ci co gówno widzieli !!! Takie z was cwaniaczki internetowe to prosze wybrać się na mecz Avii lub Motoru i powiedzieć kibicom jakie jest wasze zdanie to będziecie spiepszać że wam buty spadną !!! A.C.A.B A z drógiej strony "KUMACI" dajcie sobie spokój z pisaniem bo będący tam wiedzą jaka jest prawda ,a wielcy CZYTELNICY lubelskiej prasy niech się kłucą między sobą. A najwięcej do powiedzenia ma chyba tu student który przeczytał wszystkie Lubelskie gazety na ten temat i próbuje wyciągnąć z tego wnioski heheh Żal mi Cię człowieku ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaś napisał:
Brawo policja!!! Szkoda, że nie użyliście ostrej amunicji do tych bandziorów. Wreszxcie byłby spokój z tymi zakutymi łabmi. Pzdr. prawdziwych kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* do tego wyżej drogi Jasiu myślę ,że Bóg Cię opuścił widać ,że mord masz we krwi to obyś miał okazje posmakować ołowiu, bo na pewno mózgu deb***u nie masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni k.u.r.w.a. strzelac z ostrej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W twoją twarz chamie powinni z UZI strzelać. Jak widze tych ludzi co pod wpływem artykułu piszą jakieś głupoty to mnie krew zalewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://i54.tinypic.com/34yb51h.jpg po tym zajsciu, czy to normalne(Dosal od policjatna prosto w twarz)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...