Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a kto bedzie to robił,moze biurowiec,bo cały montaz trzeba zwolnic.Biurowiec gora,trzymajcie sie dzielnie,was nie rusza!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie rusza biurowiec pierwszy idzie do odstrzalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu skorupy. WSK się wiodącym w Europie procentem skorup. produkcja wyrobu finalnego, to już niedługo będzie historia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu skorupy. WSK staje się wiodącym w Europie procentem skorup. produkcja wyrobu finalnego, to już niedługo będzie historia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest w sprawie zwolnień wątek na Forum. http://www.wzz.swidnik.cal.pl/forum/viewto...hp?f=7&t=54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Po co zgłaszać do PUP kolejne zwolnienia jak te pierwsze jeszcze nie skończone. Uporają się z tymi zgłoszą kolejne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Po co zgłaszać do PUP kolejne zwolnienia jak te pierwsze jeszcze nie skończone. Uporają się z tymi zgłoszą kolejne.Odnoszę się oczywiście do strony i postów Sierpnia 80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
molin napisał:
A Po co zgłaszać do PUP kolejne zwolnienia jak te pierwsze jeszcze nie skończone. Uporają się z tymi zgłoszą kolejne.Odnoszę się oczywiście do strony i postów Sierpnia 80
Przeczytałem, również te informacje o zwolnieniach i nie bardzo Ciebie Koleżanko/Kolego rozumiem. Tam nie ma dyskusji o kolejnych zwolnieniach, tylko jest odniesienie do krążącej plotki o obecnych zwolnieniach rzędu 1000 osób, co jest zdementowane, jako nieprawdziwa informacja. I tylko tyle. Czytajmy, więc ze zrozumieniem. Po co jeszcze dodatkowo denerwować ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego ze zdementowali ze nie bedzie pozniej zwolnien?Wierzycie im ,bo ja nie.Pozniej powiedza ze kryzys,ciecia w zamowieniach i niestety trzeba ludzi zwolnic.Nie raz nas juz okłamywano i obiecywano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dlatego sam się zwolniłem kilka lat temu, komuna i nic więcej w tej firmie, z gówna kij ulepią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na skorupach niewiele się zarobi. Tylko produkcja całych śmigłowców lub samolotów dawałaby dochody pozwalające rozwijać się. Zresztą tej roboty nikt nie chce w Europie robić bo jest szkodliwa. Jeżeli chodzi o zwolnienia to napewno będą, i to tzw. ciągłe charakteryzujące się wyszukiwaniem z istniejącej załogi tak zwanych roboli reszta załogi jest im zbędna. Coś o tym wiem bo pracowałem w polskiej firmie którą przeją za psie pieniądze kapitalista i moje wszystkie fakultety były dla niego zbędne. Pozdrawiam polskich ,,niewolników'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...