Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PZL Świdnik: Jednak będzie demonstracja

Utworzony przez SPRAWIEDLIWOŚĆ, 1 lipca 2011 o 06:38 Powrót do artykułu
popieram Was !!! Ruszcie robotników z całej Polski,aby pogonić złodziei a ludziom dać godziwe wynagrodzenie!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak jak pisałem wcześniej: Soboń opowiadał bzdury z tym zakazem, nie zna konstytucji. Mam nadzieję, że ludzie wreszcie przejrzą na oczy, i za 3 lata skończy się ten dziadowski układ w Świdniku.
0
l napisał:
Tak jak pisałem wcześniej: Soboń opowiadał bzdury z tym zakazem, nie zna konstytucji. Mam nadzieję, że ludzie wreszcie przejrzą na oczy, i za 3 lata skończy się ten dziadowski układ w Świdniku.
w świdniku nie przejrzą ...
0
Do roboty lenie ... Sierpien 80 to kilku nieudacznikow ciagnacych kase za robienie zadym. Kto wreszcie zrobi z ta banda porzadek?
0
ogrodnik idz sie lecz!!!!!Wygrała sprawiedliwosc a burmistrza rozliczymy z tego ze nie stoi za ludzmi pracy,a dba o swoj dobrobyt
0
jedyny związek walczący o dobro pracowników w całym zakładzie. brawo sierpniaki!!
0
Ciekawe tylko pod jakim szyldem chcesz ruszyć te ogromne masy ludzi ? I co im możesz obiecać ?
0
Chyba kazdy sam wie czego mu potrzeba. I o to walczymy. Inni pogrzebali wczesniejsze ustalenia za judaszowego srebrnika podpisujac zenujace porozumienie. A'propos... ciekawe czy maja kaca po wczorajszej imprezie w Kozlowce? Mowie tu i o tym zwyklym, ale rowniez tym wazniejszym - moralnym. Jezeli mysla, ze dajac rabat 800 pln na wycieczke kupia sobie zwolennikow, to sa w grubym bledzie.
0
ogrodnik napisał:
Do roboty lenie ... Sierpien 80 to kilku nieudacznikow ciagnacych kase za robienie zadym. Kto wreszcie zrobi z ta banda porzadek?
0
ogrodnik napisał:
0
ogrodnik napisał:
Leń to prawdopodobnie jesteś sam i do tego śmierdzący jak się weźmiesz za robotę to będzie lepiej nam wszystkim Sierpień to na razie jedyny związek w tym zakładzie który chce coś zrobić dla pracowników czy się im to uda zobaczymy
0
do ogrodnika Leń to prawdopodobnie jesteś sam i do tego śmierdzący jak się weźmiesz za robotę to będzie lepiej nam wszystkim Sierpień to na razie jedyny związek w tym zakładzie który chce coś zrobić dla pracowników czy się im to uda zobaczymy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: