Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale było blisko ! O mało naiwniacy nie łykneli za grube miliony tych "wspaniałych" włoskich wynalazków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok, ale tutaj ważniejszy jest chyba aspekt obronny kraju a nie praca  w danym zakładzie. Ponadto Francuzi stworzą nowe miejsca pracy w Łodzi.
Nic, nie stworza, bo nie muszą. Nie będzie w kontrkcie na śmigłowce, żadnych kar związanych z faktem, że produkt, nie będzie wykonany w Polsce. Jesli nawet kogokolwiek zatrudnią, to na umowy śmieciowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" konstrukcja wyłącznie wojskowa" po co ta ściema ? a jak firma cywilna będzie chciała kupić AW149  i wozić pasażerów z lotniska do centrum metropolii ? to co , Agusta nie sprzeda ?
Sprzeda, ale cywilny odpowiednik - AW189.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto sprzedał WSK ? a do tego ośrodek sportu .Mój tata i inni mieszkancy Świdnika w czynie społecznym kopali ręcznie doły pod basen i wykonywali inne roboty bezpłatnie na terenie który został sprzedany.Pytam się czy nie stać nas było na modernizację PZL- WSK i sami produkować smigłowce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta decyzja jest gwoździem do trumny Komorowskiego i Platformy. Wiele lat na nich glosowałem ale teraz nastąpił KONIEC. Mam nadzieję e wszyscy Polacy tak postąpią. Niech na Platformę i Komorowskiego głosują teraz Francuzi
 
Ta decyzja jest gwoździem do trumny Komorowskiego i Platformy. Wiele lat na nich glosowałem ale teraz nastąpił KONIEC. Mam nadzieję e wszyscy Polacy tak postąpią. Niech na Platformę i Komorowskiego głosują teraz Francuzi
  Mylisz się, świdniczanie na kolankach są przed pisem, łykają wszystkie bajeczki i buntnie pokrzykują krytykując obecną władzę. Narzuca się od razu ciekawe pytanie, jak głosowali i jak będą głosować ze względu na przyszłość, pracownicy zakładu? Gdyby myśleli strategicznie, to wybraliby obóz aktualnie rządzący, jeśli nie myśleliby to opozycję ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego to AgustaWestland nie wyda oświadczenia przecież to oni mają wielkość prawie 90%, a nie jakieś tam PZL! przecież to nie jest POlska firma tylko koncern włosko-brytyjski
Oj gościu śniegowy, zamiary wielkie,, ale rozumek szwankuje. Czy Opel A.G. to amerykańska firma, czy niemiecka, ale przejęta przez amerykanów (gm)? Zdaje się dla rządu niemieckiego to nie ma znaczenia, bo pracują tam dziesiątki tysięcy obywateli niemiec, a marka ta to historia ich motoryzacji. Wspierają, lobbują, dokładają bajońskie sumy do utrzymania miejsc pracy. Idąc gościa umysłu szlakiem, Niemiec upadł na twarz i na umyśle szwankuje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO NIEJAKIEGO 'gościa'. Drogi gościu, śniegowy, zamiary wielkie.... ale rozumek idei nie wspiera. Czy Opel A.G. to amerykańska firma, czy niemiecka, ale przejęta przez amerykanów (GM)? Zdaje się dla rządu niemieckiego to nie ma znaczenia, bo pracują tam dziesiątki tysięcy obywateli niemiec, a marka ta to historia ich motoryzacji. Wspierają, lobbują, dokładają bajońskie sumy do utrzymania miejsc pracy (nie mylić z fabryką w Gliwicach). Idąc gościa umysłu szlakiem, Niemiec upadł na twarz i na umyśle szwankuje.....    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupoty tu piszecie,,sprzed bojowy powinen byc najwyzszej jakosci a nasz helikopter lipnie wypada,,,sorry ale polskiej jakosci daleko jeszcze do zachodniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że troche nie na temat ,  ale zależy mi na tym , żeby dużo osób dowiedziało się o sprawie: Przestrzegam Wszystkich  przed zakupem jedzenia w punkcie gastronomicznym: Kucharski Poezja Smaku Wyszyńskiego 17 (Galeria VENUS, poziom 0) 21-040 Świdnik Sprzedają nieświeże jedzenie. W dniu dzisiejszym mieli inspekcję sanepidu i dostali karę za rażące naruszenie zasad co do jakości i świerzości produktów. Dużo dzieci znajduje się w szpitalu w Świdniku z ostrym zatruciem po zjedzeniu tam rurki z kremem.  Jestem mamą dziecka, które przez bezmyślność i łakomość na kasę właścicieli spędza teraz w szpitalu 4 dobę. Pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to współczuję, dwa razy zatrułem się w tym podrzędnym mieście w podrzędnej galerii smaku. Jedzenie było tak stare ze aż śmierdziało. Obiecałem sobie że następnym razem zgłoszę sprawę do sanepidu, ale to nie nastąpi, bo nic już nie kupię w tym syfie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...