Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PZL Świdnik sprzedał miastu obiekty sportowe Avii

Utworzony przez zwolennik klubu, 4 czerwca 2013 o 23:46 Powrót do artykułu
Ten ośrodek jest bardzo ważny dla miasta i jego mieszkańców. Jest to ogromny dobytek historyczny, a także piękny kawał lubelskiego sportu. Moim zdanie miasto i jego władze powinni zainwestować maksymalną ilość pieniędzy w remont/budowę obiektu rekreacyjno-sportowego jakim jest Avia.Tak swoją drogą dla nas mieszkańców pięknego Świdnika lepszym rozwiązaniem byłby kompleks rekreacyjno basenowy niż stadion dla bardzo ograniczonej liczby kibiców. Mam tylko nadzieję, że władze dopilnują aby obiekt wrócił do dawnej świetności i dał szansę młodym zdolnym sportowcom. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cudownie byłoby gdyby po remoncie został zachowany styl w jakim był on zbudowany. Coś w podobie kina LOT. Powodzenia
0
Kolego jak dla kogo niech każdy pisze w swoim imieniu a nie imieniu mieszkańców. Ja byłem większym zwolennikiem budowy stadionu i ciesze się że powstaje. Teraz trzymam kciuki za następne w kolejności obiekty przy ulicy Fabrycznej!
0
Przecież oni nie mają kasy w budżecie. Moim zdaniem jeszcze przez wiele lat nie zobaczymy remontu. Bedzie stało i niszczało.
0
No to do roboty Sobon! Czekamy na remont obiektow!
0
No , najpierw oddali za darmo, a teraz odkupili po bardzo korzystnej cenie. Boże, Ty widzisz i nie grzmisz, to moze chociaz prokurator ? nieeeeee, tu wszystko jest postawione na głowie, żeby nie powiedziec na d.... Jednopasmowa nitka do Lublina, rondo wielkości kapelusza, 3 lata remont na Żwirki i Wigury, o dojazdówkach od S17 lepiej nie mówić, z tymi wykopami i zawijasami, zwężona Lotników.... teraz odkupili basen, który wczesniej oddali za darmo, bo nie umieli wyjjasnic kwestii własnosci gruntów. K...a mac!!!
0
A ja mam pytanie do Autorki tego artykułu - Skąd Pani brała informacje tego typu
  Obiekty Avii powstały w latach 70    
Po pierwsze totalna bzdura, a po drugie zanim Pani napisze takie artykuł o mieście Świdnik, niech Pani poczyta trochę i dopiero pisze, bo ludzie którzy wchodzą tutaj i czytają to, nie koniecznie są rodowitymi mieszkańcami tego miasta i nie znają jego historii. Ośrodki sportowe Avii powstały w latach 50 tych to był początek, basen odkryty i korty lata 50-te, pod koniec lat 60 przebudowano go dla dzieci i w tym samym okresie powstała hala sportowa i basen kryty.
0
no jezeli to jest prawda że Sobon, Radek, Jakson wczesniej przekazali za darmo obiekty Avii,a teraz szczyca sie że je odkupili to rzeczywiscie sprawa jest dla prokuratora.   Zbliza sie okres przedyborczy mam prosbe zeby osoby z opozycji świdnickiej zbadały głebiej ta sprawe i poinformowali przez prase mieszkancow swidnika.
0
Obiekty Avii zawsze należały do WSK i nikt nigdy ich nikomu nie oddawał. Avia powstała jako klub przyzakładowy i obiekty również były zbudowane przez WSK.Zaznajomcie się z tematem zanim zaczniecie pisać bzdury.
0
Obiekty Avii zawsze należały do WSK i nikt nigdy ich nikomu nie oddawał. Avia powstała jako klub przyzakładowy i obiekty również były zbudowane przez WSK. Zaznajomcie się z tematem zanim zaczniecie pisać bzdury.
czy stadion avi tez został zakupiony przez UM od wsk swidnik?
0
Zburzyć, zaorać i postawić od nowa jakiś aquapark, a nie pakować kasę w te stare obiekty.
0
A co z otwartym basenem? Będzie otwarty, czy on też do remontu?
0
huj ci w dupe wsk ty kurwo jebana
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: