Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PZL Świdnik: Włosi chcą zwalniać matki i chorowitych

Utworzony przez mario, 1 czerwca 2010 r. o 07:23 Powrót do artykułu
anna napisał:
Wszyscy przedsiębiorcy powinni pójśc ich śladem i zatrudniać ludzi chętnych i gotowych do pracy.Zwalniać bumelantów i filozofów co w pracy tylko dyskutują i myślą jaką tu chorobe sobie wymyślić.Ja od jutra tak zrobię,szkoda,że nie mam związkowców w firmie bo ich bym pierwszych pognała.
dokładnie! związkowcy to wrzód na zdrowiu każdej firmy. nic nie robią tylko protestują! szlag mnie trafiał kiedy widziałem spasionych związkowców z Energa z Gdanska którzy protestowali i rządali 15% podwyżek w momencie kiedy te nieroby i tak zarabiają po 4500 brutto, mają 13 pensję, 80% zniżki na prąd i dopłatę do węgla! i oni jeszcze chcą podwyżek! Świdnik aby być konkuerncyjny, musi poddać się restrukturyzacji. co z tego że dziś dobrze mu idzie, przyjdą chude lata i wtedy dopiero będzie płacz, lament i jakie to polskie- szukanie winnych a najlepiej w szeregach " pomatołków, tusków, gradów itd" a ja się pytam, co oni mają wspólnego ze Świdnikiem!?! dzięki prywatyzcji, trafią tam nowe technologie i zlecenia na długie, długie lata!!! czy to tatkie trudne? a cena za to, zwolnienie kilku leniwych oszustów, którzy i tak dostaną sowite odprawy, nie jest chyba wygurowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻE KAPITALIZM JEST ZŁY I NIE TAKI SŁODKI , TRZEBA BYŁO OD POCZĄTKU, DOKŁADNIE CZYTAĆ ULOTKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL napisał:
TYCH CO SPRZEDALI BARDZO DOBRZE PROSPERUJACA FABRYKE POWINNO SIE POSTAWIC POD SĄD-TERAZ LUDZIE PRZEZ NICH TRACA PRACE I POPADNA W NEDZE-SPRZEDALI FABRYKE KASY NA BRALI I WYROLOWALI LUDZI KTORZY BEDA BIEDOWAC A TAMCI PASTWIC SIE W LUKSUSIE-TYM POWINNA SIE ZAJAC PROKURATURA-JEDYNY W POLSCE ZAKŁAD KTORY SPRZEDAJE HELIKOPTERY I GO SIE SPRZEDAJE-SKANDL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TUSK DO DYMISJI
TY CHYBA NIE WIESZ CO MÓWISZ.... TEN ZAKŁAD NIGDY DOBRZE NIE PROSPEROWAŁ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Świdniczanie skątaktujcie się w Kraśniku ze związkami SOLDARNOŚC ŁFT i THP z panem Bodziuchem i panem Bartysiakiem oni was na pewno uratują przed zwolnieniami i nie są drodzy ha ha zainteresowanych proszę o kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHOROWICI HI HI HI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już bardzo długo czekam aż włosi zrobią porządek z tymi złodziejami i nierobami na których trzeba zap. Wygodne foteliki zaczęły szczypać w tylne części ciała, to teraz ratujcie nas. Niestety do tego dostaną ogromne odprawy. Niestety również nie wszyscy będą mogli skożystać z tych zwolnień. Włosi nie pozwolą w ten sposób odejść uczciwym i dobrze pracującym pracownikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
związkowcy coraz mniejszą symaptią się cieszą społeczeństwa. skończyły się czasy kiedy ludzie uważali ich za kogoś ważnego. no ale tak to jest jak takie mendy z KGHM zarabiają po 600 tysięcy rocznie, tak to jest kiedy zamiast pracować z innymi ciężko, oni siedzą w wygodnych biurach pod krawatem i udają że pracują! niech ten cały przewodniczący z NSZZ Solidarność, ten Śniadek w końcu zejdzie na ziemię! z walki o prawa pracownicze zrobił sobie show, kreuje się na obrońcę uciśnionych a prawda jest taka że Ci co sumiennie pracują, nie muszą się obawiać pracodawcy, tylko zakały, nieroby, lenie, darmoziady szukają oparcia w takich Śniadkach i innych nierobach i karierowiczach jego pokroju! a tu w Świdniku, najwyższa pora aby rozgonić te towarzystwo na wszystkie strony świata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo chyba nikt nie spodziewał się takiej reakcji społeczności naszej lubelskiej. jeśli to czytają związkowcy ze Świdnika to już powinni zacząć pakować swoje manatki albo odżegnać się nieróbstwa i zacząć ciężko pracować! tak, tak, taka jest prawda że ludzie mają was-związkowców już dość! nie chcemy słuchać jaka to wam krzywda się dzieje, bo prawda jest taka, że tam gdzie związki się pojawiają, wszystko jest rozpieprzone w drobny mak!!! kto był w USA i miał styczność z tamtejszymi Unionami, wie o co chodzi! związki zamiast pomagać, najpierw niszczą pracodawcę a później przechodzą dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde czasy i ustroje mają swoich prominentów!Tylko biedny szaraczek zawsze dostawał,dostaje i będzie dostawał po tyłku.Raz na jakiś czas może pójść do wyborów ,aby dać upust swojej frustrcji -i tak w nieskończoność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie najwyższy czas aby "solidarność" uznać za organizację zbrodniczą działającą przeciwko polskiemu społeczeństwu....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Wszyscy przedsiębiorcy powinni pójśc ich śladem i zatrudniać ludzi chętnych i gotowych do pracy.Zwalniać bumelantów i filozofów co w pracy tylko dyskutują i myślą jaką tu chorobe sobie wymyślić.Ja od jutra tak zrobię,szkoda,że nie mam związkowców w firmie bo ich bym pierwszych pognała.
Zacznij płacić jak na zachodzie to będziesz mogła wymagać. Za 10zł/h to można tylko listę podpisać. Polscy ,,byznesmeni". Ja tam nie zamierzam pracować nigdy u żadnego prywaciarza do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antydureń napisał:
związkowcy coraz mniejszą symaptią się cieszą społeczeństwa. skończyły się czasy kiedy ludzie uważali ich za kogoś ważnego. no ale tak to jest jak takie mendy z KGHM zarabiają po 600 tysięcy rocznie, tak to jest kiedy zamiast pracować z innymi ciężko, oni siedzą w wygodnych biurach pod krawatem i udają że pracują! niech ten cały przewodniczący z NSZZ Solidarność, ten Śniadek w końcu zejdzie na ziemię! z walki o prawa pracownicze zrobił sobie show, kreuje się na obrońcę uciśnionych a prawda jest taka że Ci co sumiennie pracują, nie muszą się obawiać pracodawcy, tylko zakały, nieroby, lenie, darmoziady szukają oparcia w takich Śniadkach i innych nierobach i karierowiczach jego pokroju! a tu w Świdniku, najwyższa pora aby rozgonić te towarzystwo na wszystkie strony świata!
Mylisz się. Widzisz Świat jest tak urządzony, że zawsze cierpią niewinni. W TP stracili pracę właśnie dobrzy pracownicy. Bosowie ich wystawili na listy do zwolnienia a sami dalej udają że pracują. A działacze ze związków też zostali ponieważ są chronieni prawem. Firma zatrudnia studentów za 500zł/miesiąc i jest tragedia. Spróbuj teraz coś załatwić w TP to się zdziwisz jak trafisz na kompetentną osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Każde czasy i ustroje mają swoich prominentów!Tylko biedny szaraczek zawsze dostawał,dostaje i będzie dostawał po tyłku.Raz na jakiś czas może pójść do wyborów ,aby dać upust swojej frustrcji -i tak w nieskończoność!
O czym Ty mówisz? o jakich wyborach? Co Ty wybierasz? Wybierasz tych co oni ci podstawiają. Za PRL-u mówiło się ,,Niech wybierają, ale z Naszych" - czyli z PZPR-u Udanych wyborów he,he,he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie zauważyłeś chłopie, że to co państwowe nie radzi sobie. Państwowe - czytaj niczyje, jak za komuny, każdy z tego żre pod siebie. Dopiero prywatny właściciel dba o swoje...
Państwowe jak za komuny ,zgadza się, bo nic się nie zmieniło. Państwowe przed wojną było rentowne, nowoczesne i dobrze zarządzane. Ale do tego trzeba uczciwych, kompetentnych zarządcow. Tacy leżą w Katyniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Co to znaczy być chorowitym ? To,że ktoś siedzi miesiącami na zwolnieniu lekarskim i chla całymi dniami piwo to chyba nie jest chory ??? Po co było pracować ,jak zasiłek chorobowy jest niewiele mniejszy niż pensja? Oczywiście po prywatyzacji obserwowałem cudowne uzdrowienia . WSK nadal tkwiło w komunizmie ,jest nadzieja że Włosi coś zmienią - pokażą jak efektywnie pracować i 500 osób będzie utrzymywać większy poziom produkcji ,niż teraz 4000 . Od pomocy społecznej jest państwo a nie prywatny inwestor .
Popieram, masz rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej byłoby sprywatyzować rząd. To może prywatny właściciel dokonałby redukcji i racjonalizacji urzędu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobiłby każdy z was, nawet związkowców,gdyby dostał na własność tą firmę? Wraz z z całym majątkiem i zobowiązaniami? Na pewno wypieprzyłby 3/4 umysłowych i połowę produkcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie zauważyłeś chłopie, że to co państwowe nie radzi sobie. Państwowe - czytaj niczyje, jak za komuny, każdy z tego żre pod siebie. Dopiero prywatny właściciel dba o swoje...
ale są na zachodzie i firmy państwowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze im, już dawno winien ten zakład upaść, a jak chorzy to na rentę, bo za chorego inny musi zapieprzać, natomiast co do wychowawczego, to ja mam znajomą co 18 lat pracy w tym 12 lat na wychowawczym,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dobrze im, już dawno winien ten zakład upaść, a jak chorzy to na rentę, bo za chorego inny musi zapieprzać, natomiast co do wychowawczego, to ja mam znajomą co 18 lat pracy w tym 12 lat na wychowawczym,
Jak ja nienawidzę teraz tego kraju przez to co do czego solidarność odprowadziła, bo żeby głupiej pracy nie było i normalnie nie można było żyć. Zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...