Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PZL-Świdnik: Związkowcy żądają podwyżek

Utworzony przez krzesimir, 19 lutego 2011 o 17:14 Powrót do artykułu
Związkowcy rozpieprzą każdy zakład pracy. To nieroby, które żerują na naiwności robotników. Zwolnić to bydło zanim będzie za późno!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ależ się Pan popisał elokwencją "krzesimir" a może zacząć od zwolnienia Ciebie a nie ludzi, którzy w czasach podwyżek cen WSZYSTKIEGO żąają normalnego życia poprzez podwyżkę płac? Weź się...
0
Iza napisał:
Ależ się Pan popisał elokwencją "krzesimir" a może zacząć od zwolnienia Ciebie a nie ludzi, którzy w czasach podwyżek cen WSZYSTKIEGO żąają normalnego życia poprzez podwyżkę płac? Weź się...
Ależ się pani (PO)(PIS)ała ortografią. "żąaja" czy "żądają" ??? Co do wypowiedzi Pana Krzesimira to 100% poparcia. Pracuję na WSK i wiem co ci złodzieje, oszuści, wyzyskiwacze i łgarze z PSEUDOZWIĄZKÓW potrafią. Po pani wypowiedzi wnioskuję, że jest pani członkien jednego z tych ugrupowań. Mam prośbę. Niech się pani łaskawie zapyta swojego "Guru" co to są "PORTFELOWE ZWIĄZKI", bo takie miano ostatnio zyskały? A tak wogóle to dziwię się tym biednym prostym ludziom, którzy do nich należą, płacą haracze a ci jedyne co potrafią zrobić to podpisywać dokumenty, ustawy itd. korzystne TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PRACODAWCY !!! Liderem jest tutaj "Solidarność". Pracownicy WSK, wybudźcie się ze snu jakim jest bajka o cudownym dobrobycie i zacznijci się masowo wypisywać z tego SZAMBA !!! Chcecie żyć godnie i pod dostatkiem - koniec z MATRIXEM !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: