Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rada Miasta w Świdniku przeciwko rektywacji "Świdnickich Spacerów"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2017 r. o 17:59 Powrót do artykułu
Chcą niech chodzą. Jak za darmo to patrioci a jak za finans to POkraczni KODziarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo Świdnikiem rządzą PiSdzielce dlatego im sie to nie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osinowcy,zomowcy w głowach się wam poprzewracało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama młodzierz spaceruje...ludzie przecierz im już ziemia czekolada pachnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No oczywiście PIS-owskiej radzie się nie podoba !! ale niech te wąskie umysły wezmą pod uwagę fakt, iz ktoś może mieć inne poglądy !!! Jakoś stojące na placu plakaty pełne krwi i porozrywanych dziecięcych zwłok nie przeszkadzały im, pomimo tego, że oburzały one nawet część społeczeństwa PIS-owskiego. Żenujące !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chce zeby jakson dalej był burmistrzem. dzięki jego pomocy rodzina znalazła pracę w urzedzie, a oni niech sobie protestuja. jest ich mniej i mogą nam pod***yc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mi w ogrodzie podlał jakimś świństwem osinę i uschła.Dobrze że już można wycinać na prywatnej posesji bez zgody decydentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama młodzierz spaceruje... A ty "młodzierzowcu" wroć do podstwówki i się poducz polskiego. Ja chodziłem, dojeżdżałem z Lublina i będę nadal dojeżdżał i chodził a tobie nic do tego,"młodzierzowcu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kod niech wypada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
35 lat temu władza też się sprzeciwiała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiej komunistycznej propagandy? W Polsce nigdy nie było komunizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mysle ze przeciez burmistrz Jakson, Soboń, Radek to zwykli ludzie tacy jak my.(szczególnie jaby ich rozebrac ;) . Nie rozumiem ze upierają sie przy tym ze to oni tylko mają racje bo popierają katolicyzm Nie sa przecież jakimis nadludzmi którzy wiedzą co jest dla nas dobre. Jestem katolikiem ale nie akceptuje wykorzystywania religi po to  zeby sprawowac władze nad innymi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzama sie z poprzednikiem ! Kolega ooo! Niestety takie sa teraz standardy. Ludzie mierni ale wierni robia kariery i wykorzystuja poparcie oglupionego do reszty spoleczenstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuchy z SLD/PZPR chcieli podstępem przejąć historyczne antykomunistyczne wydarzenie? Niech sobie występy Urbana kontynuują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
bo Świdnikiem rządzą PiSdzielce dlatego im sie to nie podoba////--- Jest jadna drobna różnica-- wtedy 35 lat temu była tylko jedna słuszna tv. Dzisiaj możesz/cie słuchać, oglądać tv jaką chcecie- wybór należy do każdego. wtedy nie było takiego wyboru. Więc nie rozumiem o co wam chodzi. Wasze te dziwne spacery to głupota, a już powoływanie się na tamte historyczne- to zakrawa na zawłaszczenie idei walki z komuną, bądż na nie wiedzę, lub głupotę-na pewno nie zwykłych obywteli
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Sama młodzierz spaceruje...ludzie przecierz im już ziemia czekolada pachnie.////--- Tutaj mamy przykład wykształcenia gimnazjalnego. Jedno zdanie,a wiele zdań można powiedzieć o jego autorze. Tak miało być zawsze. Zmiana szkolnictwa się nie podoba. Oczywiście narodem debilnym zawsze łatwiej rządzić. Posiadanie kompa i klawiatury nie świadczy o wykształceniu jego właściciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popaprańcy różnej maści łapy precz od Rzeczpospolitej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Komuchy z SLD/PZPR chcieli podstępem przejąć historyczne antykomunistyczne wydarzenie? Niech sobie występy Urbana kontynuują! " Dokładnie! Ci co wtedy byli po tamtej stronie teraz udają że są po drugiej. Nawet do tak małego miasta dotarł płacz lewaków. Jakby ktoś był bezczelny tak jak oni to teraz zabawił by się w ZOMO coby było jak przed laty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet dzieci pobrali dla zwiększenia frekwencji. Fałsz i obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Sobole pogryzły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...