Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rosną ceny za grób na cmentarzu

Utworzony przez ania, 3 stycznia 2011 r. o 12:36 Powrót do artykułu
Szanowny czytelniku. U mnie w parafii grub murowany 2 miejscowy kosztuje 2100zł a do tego placowe uiszczane u księdza to 100zl na 25 lat. Poza tym jeżeli firma przywozi pomnik do zestawienia to trzeba zapłacić wjazdowe na cmentarz w wysokośći 50zł. I proszę mi teraz powiedziec na co starcza taki zasiłek pogrzebowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Są ludy dojrzałe do śmierci,są ludy niedorosłe do życia...."-śp.Jacek Kaczmarski wiedział co pisze....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandzior Tusk zabrał od marca ponad dwa tys. za pogrzeb, a opłaty za grób wzrastają o od 50 do 250% (o VAcie nie wspomnę). Redaktor jak zwykle nie analfabeta to nieliczaty. cyt. "Miejsce pochówku na 2 miejsca kosztuje 250 zł plus VAT (wcześniej 100 zł),?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko chcecie za darmo, za darmo, za darmo..... Matka czy ojciec przez całe życie zasłużyli sobie na to byście ich godnie pochowali. Trzeba myśleć wcześniej o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rosną ceny za grób na cmentarzu"...a zasiłki pogrzebowe zmalały niemal że o połowę. Nie zdziwmy się jeżeli w lesie znajdziemy już nie tylko starą zużytą pralkę ale i zużytego dziadka.POlityka w odPOwiednim wydaniu może zmienić nasze całe dotychczasowe życie; obyczaje,świętości,zachowania i tradycje.Bez wybuchu armat możemy przestać być właścicielami ojcowizn. Wystarczy,że nam ustanowią odpowiednie stawki podatkowe i płace minimalne. Wyrzekniemy się posiadania nawet "malucha"-wystarczy ,że wzrosną koszty paliwa i ubezpieczeń a zarabiać będziemy jak do tej pory 350 € /mc.Dziadzio z babcią już nie przepiszą w spadku mieszkania wnuczkowi bo będą go musiały oddać bankom aby nie umrzeć z głodu.Wnuczek z kolei nie kupi mieszkania za zarobione 1500 PLN. I koło się zamyka.Pytanie....czy trzeba;armat,bomb,samolotów,atomów aby kogoś pozbawić ojczyzny ? Nieeeee,wystarczy mieć trochę pieniędzy aby przekupić sprzedajnych POlityków a ci uchwalą odpowiednie prawo które takimi mechanizmami pozwoli diasporom przejąć ich kraj.("co nam hańba gdy talary mają większy kurs od wiary") Szymon Peres dobrze wiedział co mówi w 2007 r na Forum Ekonomicznym w Tel Awivie, a to czym zastąpili napis POLSKA na mapie urzednicy Urzędu Marszalkowskiego w Lublinie to wcale nie było pozbawione sensu. I jeszcze jedno -nikt kto umie trzeźwo patrzeć nie ptępi Putina za to jak postąpił z Chodorkowskim...pokumajcie. Polska 40 mln.kraj i nie stać jej na zakup odpowiedniego samolotu dla rządu-chociaż mamy miedź,węgiel,urodzajne gleby ?.A taki Izrael który ma jedynie zielone grejfruty...połowa ludzi służy w armii a druga bezustannie czyta torę,kupuje całą eskadrę najnowocześniejszych samolotów bojowych ? No a teraz POdopieczni Tuska,Rostowskiego,Kopaczowej,Fedakowej i Boniego POdumajcie o perspektywie -eutanazja i BAKUTIL ,bo z Życimskim nie potargujecie i cena pod M-1 lub rodzinne M-2 będzie wysoka. Tak na marginesie -ciekawy jestem ile Ratuszowi płaci podatku Litman Roman za "latyfundia" w obrębie ulic;Unickiej,Walecznych,Podmiejskiej i za wiele jeszcze takich miejsc gdzie gojom wstęp wzbroniony ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna ten temat mnie frapuje . Mam na myśli stale rosnące koszty pochówku .I tak się jakoś dzieje , że zawsze dziwnym trafem te koszty są wprost proporcjonalne do wysokości aktualnego zasiłku pogrzebowego . Tak się pechowo składa , że na przestrzeni minionych kilkunastu lat odeszło parę bardzo bliskich mi osób . Koszty tych pogrzebów musiałam pokryć w całości , lub w znacznej wysokości . I wiecie co zauważyłam ? Zasiłek pogrzebowy NIGDY nie wystarczał mi /czy nam/ na pokrycie tych kosztów . A w tym czasie były 3 czy 4 różne - rosnące - stawki . Zwiększony zasiłek NATYCHMIAST powodował wzrost cen pochówku . No i teraz zastanawiam się jak te koszty będą się kształtowały ? Czy też dopasują się do wysokości zasiłku ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nie jest drogo. W Lubartowie na cmentarzu parafialnym 3 lata temu zapłaciłam 3000 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan sekretarz Rady Miasta Artur Soboń na pytanie dlaczego drożeją opłaty za cmentarz błysnął odpowiedzią cytuję: "bo rośnie popyt" . Gratuluję wyborcom świetnego wyboru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedzie trupem!!! ekipy zamykające groby powinny robić to staranniej!!! w lecie, jak są upały to na cmentarzu czuć trupi odór!!!!! powinna być spalarnia ciał!!! kto jest za?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...