Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza wielka przebudowa ulic w Świdniku

Utworzony przez mm, 10 lipca 2012 r. o 20:26 Powrót do artykułu
W Biłgoraju ruszyła przebudowa głównych ulic za 25 mln( 20mln z UE), przebudowa Zalewu za 4mln ( 2,8 UE) oraz pozyskane zostały 33mln na budowe "obwodnicy Północnej a w Dzienniku CISZA. Wspomne jeszcze że w Biłgoraju bedzie budowany zakład przetwórstwa drewna za 220 mln zł i również NIC dziennik o tym nie napisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulica Brzegowa ma byc gotowa do polowy lipca? przeciez juz jest połowa lipca, chyba że zamierzają tylko położyć wierzchnią warstwę asfaltu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik jest pisowski, a Biłgoraj wiadomo, to gniazdo Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary rzadza w Hamburgu dlatego trzeba pisac o tym aby im wlazic glebiej i glebiej ... Zenada co sie na Lubelszczyznie dzieje... Dobrze ze wynioslem sie stad bo jak tu zyc p Kaczynski..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierolisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAAAA pierdykam! jak tym "hamburgerom" zrobio drogę prostszą do lublina to już wogóle będzie jazda w lublinie- jak widzę LSW (czytaj Lubię Swoją Wieś) to mam oczy dookoła głowy bo nigdy nie wiadomo co taki herbatnik odpier***i na drodze. Nie powinno sie tego talatajstwa wpuszczać do wojewódzkiego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kirk napisał:
JAAAA pierdykam! jak tym "hamburgerom" zrobio drogę prostszą do lublina to już wogóle będzie jazda w lublinie- jak widzę LSW (czytaj Lubię Swoją Wieś) to mam oczy dookoła głowy bo nigdy nie wiadomo co taki herbatnik odpier***i na drodze. Nie powinno sie tego talatajstwa wpuszczać do wojewódzkiego miasta!
odezwał sie kulturalny i obeznany w ortografii... kolego? nie "zrobio" jeśli już zrobią tak masz racje bedzie jazda w lublinie to chyba oczywiste skoro robią droge to po to by jeździć pozdrawiam! mieszkaniec powiatu świdnickiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie to jest proste Żuk prezydend Lublina ze Świdnika i zwasze będzie popierał inwestycje w tym mieście ,drogi, przebudowa kapitalna Stadioniku itd ,ale panowie wcześniej czy póżniej dołaczy do Lublina i będzie dzielnicą Świdnik tak jak Widzew -Łódż czy Kraków Nowa Huta.Zdrugiej strony to dobrze że to miasteczko się rozwija oby nie kosztem Lublina stolicy regionu ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LaSWegas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kirk napisał:
JAAAA pierdykam! jak tym "hamburgerom" zrobio drogę prostszą do lublina to już wogóle będzie jazda w lublinie- jak widzę LSW (czytaj Lubię Swoją Wieś) to mam oczy dookoła głowy bo nigdy nie wiadomo co taki herbatnik odpier***i na drodze. Nie powinno sie tego talatajstwa wpuszczać do wojewódzkiego miasta!
A ja jak widzę cwaniaczka na blachach LU który jeździ jak .... to dopiero jest obawa że coś mu strzeli do głowy i zrobi jakiś super odlot. Pozdrawiam zapewne rodowitego Lublinianina który zapewne nie zna podstawowych zasad ruchu drogowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk nie dokłada sie nie do swojej drogi, bo jak ktoś zna podział granic to wie że ulica Brzegowa to zarówno własność Lublina i Świdnika. Więć oba miasta mają ją w obowiązku urzymania. A najbardziej dziwne jest to że ci którzy tak warczą na kierowców z LSW właśnie tą drogą jeżdżą- Rodowici Lublinianie jeżdżący na tablicach LU dojeżdzajacy ze swoich domów z pod Świdnika i okolic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Cieszę się, że tyle się dzieje. Można powiedzieć nareszcie. Już dawno te drogi powinni zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
400tys na remont Brzegowej... Znaczy się wysypią kolejną warstwę tłucznia który się ujeździ i nadal będzie dziura na dziurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin Strona Wschodnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak. BUDIMEX na pewno zakończy prace w terminie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec świdnika :) napisał:
odezwał sie kulturalny i obeznany w ortografii... kolego? nie "zrobio" jeśli już zrobią tak masz racje bedzie jazda w lublinie to chyba oczywiste skoro robią droge to po to by jeździć pozdrawiam! mieszkaniec powiatu świdnickiego
nie ma co sie denerwowac prawda jest taka, ze ceny ziemi w LSW sa 2x drozsze niz w "stolicy wojewuctfa Lublynie panie Icek" i to boli najbardziej tych z wielkiego miasta. u nas jest cisza, spokoj, mamy sciezki rowerowe, powietrze nie tak smierdzace a miasto inwestuje co widac na kazdym kroku. A Lublyn? 90% wies przyjezdna (sam znam dobre 20 osob z okolicznych wsi, ktore "poszly do miasta"). Wystarczy spojrzec na parkingi - skoro taki Hamburg z naszego miasta to ciekawi mnie skad bierze sie tyle rejestracji LU na nowych osiedlach Syndrom "stolicy" sie klania - rodowity lubelak ucieka na prowincje bo jest nieporownywalnie lepiej a miasto okupuje biedota, miernota, przyjezdna wiec i nieudacznicy, ktorzy swoje kompleksy wylewaja na forach takich jak te "To jak panie Icek, po bajgielku?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz dojedziemy do lublina w iści kosmicznym tempie korek korka korkiem korkować będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lsw napisał:
nie ma co sie denerwowac prawda jest taka, ze ceny ziemi w LSW sa 2x drozsze niz w "stolicy wojewuctfa Lublynie panie Icek" i to boli najbardziej tych z wielkiego miasta. u nas jest cisza, spokoj, mamy sciezki rowerowe, powietrze nie tak smierdzace a miasto inwestuje co widac na kazdym kroku. A Lublyn? 90% wies przyjezdna (sam znam dobre 20 osob z okolicznych wsi, ktore "poszly do miasta"). Wystarczy spojrzec na parkingi - skoro taki Hamburg z naszego miasta to ciekawi mnie skad bierze sie tyle rejestracji LU na nowych osiedlach Syndrom "stolicy" sie klania - rodowity lubelak ucieka na prowincje bo jest nieporownywalnie lepiej a miasto okupuje biedota, miernota, przyjezdna wiec i nieudacznicy, ktorzy swoje kompleksy wylewaja na forach takich jak te "To jak panie Icek, po bajgielku?"
Bez przesady. W Lublinie nie śmierdzi, jest duuużo ścieżek rowerowych, a ja wyprowadziłem się do Świdnika, bo są tańsze mieszkania, a więc nie dlatego, że jestem bogatszy. Nie znam i pewnie długo nie poznam nikogo, kogo dziadkowie pochodziliby ze Świdnika, a większość moich znajomych z dziada pradziada pochodzi z Lublina. Świdnik w końcu otrzymał prawa miejskie w 50-tych latach XX wieku, a Lublin troszkę wcześniej Niemniej lubię Świdnik, ale jego olbrzymią zaletą jest bliskość Lublina. Inaczej nie mielibyśmy gdzie pracować, studiować itp. Nie rozumiem, dlaczego Świdniczanie tak nie lubią Lublina. To jest na każdym kroku widoczne, a zupełnie nie potrzebne. Świdnik, to małe miasteczko (z zaletami takich), natomiast Lublin to duże miasto, więc co tu porównywać. Gdyby nie Lublin w Śwdniku byłoby o wiele gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lbn Lsw napisał:
Bez przesady. W Lublinie nie śmierdzi, jest duuużo ścieżek rowerowych, a ja wyprowadziłem się do Świdnika, bo są tańsze mieszkania, a więc nie dlatego, że jestem bogatszy. Nie znam i pewnie długo nie poznam nikogo, kogo dziadkowie pochodziliby ze Świdnika, a większość moich znajomych z dziada pradziada pochodzi z Lublina. Świdnik w końcu otrzymał prawa miejskie w 50-tych latach XX wieku, a Lublin troszkę wcześniej Niemniej lubię Świdnik, ale jego olbrzymią zaletą jest bliskość Lublina. Inaczej nie mielibyśmy gdzie pracować, studiować itp. Nie rozumiem, dlaczego Świdniczanie tak nie lubią Lublina. To jest na każdym kroku widoczne, a zupełnie nie potrzebne. Świdnik, to małe miasteczko (z zaletami takich), natomiast Lublin to duże miasto, więc co tu porównywać. Gdyby nie Lublin w Śwdniku byłoby o wiele gorzej.
a co ma ten nieudacznik krul do powiedzenia, zadłużuł powiat kolesiami obsadził, a powiat na powiatowa droge wydaje 20 tys a reszta wyżebrane... Swidnik miasto kiedyś wolności dzis opanowane przez piso podobnych, miasto i powiat zamknięte mentalnie, opanowane przez nierobów i nieudaczników jak sam ich nazywa sobon( siebie tez mając na myśli) chłopaczki zrobili sobie sposób na życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się tylko pytam CZY KTOKOLWIEK POMYŚLAŁ JAK TERAZ BĘDZIE SIĘ JEŹDZIĆ NA TRASIE ŚWIDNIK-LUBLIN?? Jak zaczną remonty Brzegowej i Lotników Polskich to ja się pytam jak będzie można wyjechać ze Świdnika?!? Przez Zadębie się nie da - Żwirki i Wigury też w remoncie....... NO COMENT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...