Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rybczewice: koniec sporu o lekarzy

Utworzony przez polak, 5 stycznia 2009 r. o 15:53 Powrót do artykułu
Zwyciezyl zdrowy rozsadek i demokracja. Gratuluje mieszkancom i wojtowi Rybczewic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha teraz gmina będzie musiała wyremontować ośrodek, a wcześniej wyremontował by to szpital, pod wpływem grupki osób zamienili siekierkę na kijek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo pewnie stare babki z lekarzami mogły sobie pogadać i sie wyżalić hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla mieszkańców Rybczewic! W Fajsławicach wójt chciał zrobić ten sam numer i udało mu się.Niestety dla mieszkańców to jest klęska.Przetarg wygrało Deawoo(firma-bankrut),mamy lekarzy ,którzy mogą co najwyżej leczyć katar.Nasza lekarka pracuje teraz w Łopienniku i wielu mieszkańców Fajsławic wybiera ośrodek w Łopienniku idąc za panią doktor.To koniec służby zdrowia w Fajsławicach!Wójt jest ostatnią kadencję!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajsławiak napisał:
Gratulacje dla mieszkańców Rybczewic! W Fajsławicach wójt chciał zrobić ten sam numer i udało mu się.Niestety dla mieszkańców to jest klęska.Przetarg wygrało Deawoo(firma-bankrut),mamy lekarzy ,którzy mogą co najwyżej leczyć katar.Nasza lekarka pracuje teraz w Łopienniku i wielu mieszkańców Fajsławic wybiera ośrodek w Łopienniku idąc za panią doktor.To koniec służby zdrowia w Fajsławicach!Wójt jest ostatnią kadencję!!!!!!!
Dzięki ale mimo że mamy "swoich" lekarzy to jednak wielu ludzi leczy się w Gorzkowie lub Krzczonowie. Dlaczego? Chorzy ludzie denerwują się na poczekalni kiedy p. dr podczas dyżuru idzie z pieskiem na spacer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r napisał:
Dzięki ale mimo że mamy "swoich" lekarzy to jednak wielu ludzi leczy się w Gorzkowie lub Krzczonowie. Dlaczego? Chorzy ludzie denerwują się na poczekalni kiedy p. dr podczas dyżuru idzie z pieskiem na spacer.
W fajsławicach jest i tak o 500 proc. lepiej niz w Rybczewicach. Tam nie ma nic i wychodzi na to, ze długo, nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Fajsławic napisał:
W fajsławicach jest i tak o 500 proc. lepiej niz w Rybczewicach. Tam nie ma nic i wychodzi na to, ze długo, nie bedzie
To zasługa elity rządzącej poprzednich kadencji. Mam nadzieję, że powoli będziemy wychodzić na swoje mimo, że nasz p. Wójt załatwia sprawy po trzeżwemu.A Wasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wygłodnialce i biedota na tym zdjęciu. To chyba koledzy Pana Doktora ? hahaha Ciekawe za jakim lekarzem byłaby młodzież?? hihhi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to ja już w życiu nie zagłosuje na Kwiatosza - przecież on zmienia zdanie co 5 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.lublin.rio.gov.pl/kontrole/jst/...ienie/tekst.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php...0&start=240 Poczytaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pilaszkowice napisał:
teraz to ja już w życiu nie zagłosuje na Kwiatosza - przecież on zmienia zdanie co 5 minut.
Nie rozumiem - w jakiej kwestii wójt zmienia zdanie w tym sporze? Nie słyszałam, żeby mówił, że przeszkadzają mu nasi lekarze. Mówił, że lekarze wojskowi proponują w umowie lepsze dla gminy warunki. Gdy nasi lekarze wreszcie przystali na te warunki - wójt podpisał z nimi umowę. Kto zmienił zdanie? Chyba Starmed.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkotujemy referendum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bojkotujemy!!!!!!! Zwalmy tego dupka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś odważny. Dosyć oszczerstw grupki przekupionych przez Kwiatosza bezrobotnych z parteru gminy. zapewne jak zwykle obiecał im przedłużenie umowy lub zatrudnienie w gminie??Wodzirejem jest synek radnego dupoliza Lipy który zapewne liczy że go wsadzi na urzednika ( hahaha takiego deb***a ?? ) Kwiatosz od dawna otacza sie osobami o podobnym do siebie poziomie intelektu . Po co ma przy nich wypaść jak niedouczony , a tak poziomy ich rozumku - wyrównują się. Większość mieszkańców gminy i tak wie że to człowiek z kompleksami wyższości, zakłamany , mściwy i pragnący władzy za wszelką cenę. UMIE TYLKO OBIECYWAĆ ZŁOTE GÓRY .Pora to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Nareszcie ktoś odważny. Dosyć oszczerstw grupki przekupionych przez Kwiatosza bezrobotnych z parteru gminy. zapewne jak zwykle obiecał im przedłużenie umowy lub zatrudnienie w gminie??Wodzirejem jest synek radnego dupoliza Lipy który zapewne liczy że go wsadzi na urzednika ( hahaha takiego deb***a ?? ) Kwiatosz od dawna otacza sie osobami o podobnym do siebie poziomie intelektu . Po co ma przy nich wypaść jak niedouczony , a tak poziomy ich rozumku - wyrównują się. Większość mieszkańców gminy i tak wie że to człowiek z kompleksami wyższości, zakłamany , mściwy i pragnący władzy za wszelką cenę. UMIE TYLKO OBIECYWAĆ ZŁOTE GÓRY .Pora to zmienić.
Po pierwsze przykro mi was rozczarować - ale nie pisał to Wodzirej Lipa może wam trudno w to uwierzyć ale są jeszcze inne osoby, których denerwuje to co próbujecie zrobić z tą gminą i uczciwymi ludźmi... a z tego co wiem to młody Lipa jest na stażu - za który wójt nie płaci! Jeżeli ktoś nie wie na czym polega staż absolwencki to zapraszam do literatury! Czy Lipie umorzono podatek? nie wiem! jeżeli tak to powinno się zbadać z jakiego powodu! Poziom waszych wypowiedzi naprawdę mnie przeraża! ŻENADA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzję o rozwiązaniu umowy ze szpitalem wojskowym podjęli radni nie wójt, bo to jest kompetencja rady. Krawczyk nie będzie już kierownikiem przychodni, a lekarze będą musieli współfinansować remonty budynku, a jak nie to żegnaj umowo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,że pozornie zakończył się spór o ośrodek zdrowia wcale nie oznacza spokoju w gminie.Przeczytałam wszystkie wypowiedzi w obu wątkach sprawy ,było tego przeszło 1000 i doszłam do wniosku,że tak zwolennicy jak i przeciwnicy wójta mało wiedzą o funkcjonowaniu urzędu.Nawet w sprawie samego ośrodka,lekarzy czy pielęgniarek krążą bzdury.Prawda jak zwykle leży pośrodku.WÓJT MA NA KONCIE TAK WPADKI JAK I ZASŁUGI wiadomo,pewne sprawy załatwia lepiej inne gorzej TAK SAMO LEKARZE CZASEM ,,BIORĄ,, CZASEM NIE.Problem nasz to niedoinformowanie społeczeństwa w sprawach ważnych,co się dzieje i dlaczego.Liczyłam,że FORUM POMOŻE, LUDZIE PODADZĄ SENSOWNE FAKTY A TU NIC TYLKO PLOTKI,POMÓWIENIA ,WYZWISKA. Wstyd mi za obie strony sporu.Życzę zdrowego rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gościo~ napisał:
Nie bojkotujemy!!!!!!! Zwalmy tego dupka!!!
Dupkiem to może Ty jesteś, jeśli jesteś na tyle inteligentny że obrażasz ludzi, na pewno o sto razy mądrzejszych od Ciebie,bo nie sądzę żebyś się znał na "prowadzeniu" gminy, pewnie tatuś kazał Ci tak mówić co . Z tego co mi wiadomo niektórym "mądrym" ludziom przeszkadza fakt, iż nowy wójt chce gminę Rybczewice wyciągnąć z długów jakie pozostawili poprzedni wójtowie, którzy najpierw dzielili się wszystkim między sobą (mam na myśli poprzedniego wójta i pracowników gminy) a dopiero potem kasa szła tam gdzie powinna trafić oczywiście już pomniejszona o "pewne koszty", jeśli oczywiście coś z tego dzielenia zostało. Po drugie pracownicy gminy muszą pracować w pełnych godzinach jakie ich obowiązują a nie chodzić na spacerki do sklepu jak przysłowiowe święte krowy ). Przestańcie prać swoje prywatne brudy na publicznym forum bo jest to żenujące i żałosne, tu nie chodzi o to kto komu przeorał miedzę nawet o dwa palce , ale chodzi o człowieka który chce i na pewno wiele może zdziałać dla tej gminy, bo sam się tam wychował, więc nie sądzę żeby chciał dla mieszkańców jak najgorzej i nie chodzi mu o swój własny interes, bo poprzednio zajmował lepsze stanowisko i poświęcił je dla ratowania naszej gminy!!!!!!!! A jedyną przeszkodą są ludzie, którzy czerpali wiele korzyści za kadencji poprzedników (umarzanie podatków wielohektarowych gospodarstw, itp). A jeśli chodzi o ośrodek zdrowia zatrzymał się on na czasach komunistycznych (patrząc na jego wygląd i obsługę pacjęta), wątpię w to żeby 77-letni lekarz był lepszy niż młodszy specjalizujący się w kilku dziedzinach medycyny personel ze szpitala wojskowego. Moim zdaniem cały protest powstał z inicjatywy pielęgniarek, które obawiają się o swoje ciepłe posadki i dobre wypłaty za minimalne usługi które z łaską świadczą pacjętom. Gorąco zachęcam do wstawienia się na referendum i głosowaniem za obecnym wójtem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
Po pierwsze przykro mi was rozczarować - ale nie pisał to Wodzirej Lipa może wam trudno w to uwierzyć ale są jeszcze inne osoby, których denerwuje to co próbujecie zrobić z tą gminą i uczciwymi ludźmi... a z tego co wiem to młody Lipa jest na stażu - za który wójt nie płaci! Jeżeli ktoś nie wie na czym polega staż absolwencki to zapraszam do literatury! Czy Lipie umorzono podatek? nie wiem! jeżeli tak to powinno się zbadać z jakiego powodu! Poziom waszych wypowiedzi naprawdę mnie przeraża! ŻENADA!
jak mozna byc takim niesprawiedliwym?czy macie troche orientacji w tym co sie dzieje?uwazajac obecnego wojta za osobe bez wyksztalcenia przekupna i bez kompetencji to jak nazwiecie to co robil jego poprzednik?ale takie bzdury moga pisac ci ktorzy maja cos do stracenia .nauczyliscie sie zyc w balaganie bo wtedy nic nikomu nieda sie udowodnic.a teraz szukacie winnych za wszystkie niedociagniecia oczywiscie nie biorac siebie pod uwage
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...