Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
My Lekarze zarabiający 150zł za godzine nie pozwolimy na podwyżki dla salowych, trzeba się było uczyć!
Gówno mnie obchodzi ile Ty zarabiasz ,,Panie doktorze''.Ja łap do Twego portfela nie zamierzam pchac, natomiast Ty próbujesz pchac swoje łapy do mojego.A co do wykształcenia pań salowych to bądż spokojny.Ja,dla przykładu,nie jestem gorzej wykształcona od Ciebie i nie mam z tego tytułu żadnych kompleksów.Przede wszystkim lepiej byc ,,CZŁOWIEKIEM'',niż ,,Panem doktorem''.Poza tym sam masz     luki w wykształceniu.Jako ,,Pan doktor''powinieneś wiedziec,że w skrócie słowa,,doktor''nie używa sie kropki !!! Bierz sie do nauki ortografii,,Panie Marcinku''.!!! Swoją drogą,ciekawe kto Ci na starośc podetrze tyłek- doktor,czy salowa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy salowe ze Staszica coś z tym zrobiły? zorganizowały się ? zaprotestowały?
      to po wuj mamy rząd jak nie umiezadbac o szaraków na dole, co pieprzył wałęsa, który to postulat mówił o dobrobycie ludzi preacy, one nie protestują bo i te grosze im zabiorą, teraz kuźwa gorzej jak za komuny, bo wtedy była praca a teraz można zdechnąć z głodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam jako pracownica sytuacje opisaną kilka postów wcześniej.Panie salowe w SPSK 1 na ul.Staszica zarabiają niespełna 6zł na godz.brutto.To efekt podwyższenia stawki minimalnej.Szpital nie wyraził zgody na podwyższenie świadczenia firmie zewnętrznej,firma zatem wręczyła pracownikom aneksy do umów na mocy których stawka z 9zł spadła do 6zł na godzine.Dyrektor szpitala doskonale zna ten temat niestety jednak umywa ręce.Wszystko to odbywa sie w świetle prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam jako pracownica sytuacje opisaną kilka postów wcześniej.Panie salowe w SPSK 1 na ul.Staszica zarabiają niespełna 6zł na godz.brutto.To efekt podwyższenia stawki minimalnej.Szpital nie wyraził zgody na podwyższenie świadczenia firmie zewnętrznej,firma zatem wręczyła pracownikom aneksy do umów na mocy których stawka z 9zł spadła do 6zł na godzine.Dyrektor szpitala doskonale zna ten temat niestety jednak umywa ręce.Wszystko to odbywa sie w świetle prawa.
Dyrektorek ze Staszica to dodry cwaniaczek.morde ma opaloną jak szejk arabski.bo za pieniądze salowych jeżdzi se bez przerwy na wczasy i eksponuje morde na słońcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Janka a ja powtórzę co Panie zrobiłyście? Wpis ma forum dziennika nic nie zmieni, moźe trzeba zrobić to samo co Panie ze Świdnika? Co ze związkami zawodowymo w Psk1 zamierzają pomóc? Gościu z 17.30 to niestety polska rzeczywistość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Janka a ja powtórzę co Panie zrobiłyście? Wpis ma forum dziennika nic nie zmieni, moźe trzeba zrobić to samo co Panie ze Świdnika? Co ze związkami zawodowymo w Psk1 zamierzają pomóc? Gościu z 17.30 to niestety polska rzeczywistość
Związki zawodowe w Psk 1 nie zajmuja sie problemami pracowników firmy zewnetrznej.Zreszta pracownicy na umowie smieciowej zwiazki moga sobie wsadzic miedzy bajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że w każdym szpitalu SALOWE zapierdzielają za dwoje a pensje minimalnie drastyczne. Na kraśnickiej ten sam problem z tym ze sam nie ma firmy sprzątającej........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się śni lekarzom na nocnych dyżurach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My Lekarze zarabiający 150zł za godzine nie pozwolimy na podwyżki dla salowych, trzeba się było uczyć!
Ty nawet nie masz wpływu na to kto Ci bedzie  żonke pukał,nie mówiąc już o zarobkach salowej !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Janka a ja powtórzę co Panie zrobiłyście? Wpis ma forum dziennika nic nie zmieni, moźe trzeba zrobić to samo co Panie ze Świdnika? Co ze związkami zawodowymo w Psk1 zamierzają pomóc? Gościu z 17.30 to niestety polska rzeczywistość
  to po wuj nam rząd jak to ma być taka rzeczywistość, że ludzie z głodu będa umierać a za darmo po 500 zł rozdają, czy ich porąbało.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My Lekarze zarabiający 150zł za godzine nie pozwolimy na podwyżki dla salowych, trzeba się było uczyć!
Na Zachodzie mamy więcej, niż 150 PLN / sek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem 8 lat za "...ami". A tak w ogóle, to na pewno dłużej. Ale widzę .... Zbrodnia0000001. "Założysz sobie konsorcjum. Zanim nastąpi ostra konkurencja między wami, nachapiecie się należycie." A LUDZIE? "Motłoch będzie jebał za plewy, bo musi. " Tragedia. Kto za to odpowiada? Na pewno nie PIS. Wszystkie zbrodnie trzeba ponumerować. Kto i kiedy to odwróci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie rachunek jest prosty, jeżeli za czasów Pań zatrudnionych bezpośrednio w szpitalu koszty obsługi były niższe to trzeba to przywrócić, jeżeli taniej w obecnej formie to jest OK. Samorząd nie jest instytucją charytatywną - jest rozliczany za tzw. gospodarność i każdy z nas powinien o tym pamiętać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dobra zmiana" :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz ma racje! Największe wały PSL robi w Polsce powiatowej, tam to już hulaj dusza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie wpisy świadczą o tym ,że "adresaci po-psl " są już ciężko przestraszeni - zaczynają przebierać nóżkami i straszą . A to oznacza ,że wreszcie zaczęli się bać. Jakie to piękne i oczekiwane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póścic Robin Hood'a do Świdnika.Niech zabiera bogatym i oddaje biednym !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie wpisy świadczą o tym ,że "adresaci po-psl " są już ciężko przestraszeni - zaczynają przebierać nóżkami i straszą . A to oznacza ,że wreszcie zaczęli się bać. Jakie to piękne i oczekiwane!
Zgadzam sie z Tobą w 100% !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzeć kto i jaką fura podjeżdża do roboty pod szpital i będzie wiadomo komu zabrać. O corocznym PITcie nie wspomnę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osina rozumiemy dołączył do ideologicznych kolegów z razem ????? Zdjęcia już pewnie na profilu fb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...