Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód CBŚP trafi do Straży Miejskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2016 o 08:39 Powrót do artykułu
A w Radzyniu podlaskim wczoraj zlikwidowali tą formację
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Komendancie Wójtowicz - przed rozpoczęciem użytkowania samochodu PROPONUJĘ - PODSŁUCHY z niego zdemontować i ukryte kamery.
0
Toż to news tygodnia, dodam, że moje auto będzie od jutra użytkowała moja synowa
0
mam wrażenie ze prawdziwym celem zakupu tego sam. do monitorowania zanieczyszczeń to chec stworzenia 2 dodatkowych etatów. kolejne osoby zyjące z podatków mieszkanców. warto zobaczyć kogo rodzina w***y na te etaty.
0
Gratulacje Panie Komediancie! To wielka wiadomość dla naszej lokalnej społeczności. A jak tam ze stolcami u Pana Komedianta?
0
kupi mojego passata w kombi z motorem niezawodnym tdi? Naprawde warto!
0
bu ha ha takie jaja to tylko w Swidniku!
0
Dostali wysłużony złom i się cieszą.
0
zamiast dawać czarnuchom złomy za bez cen, lepiej wyjdziecie na tym jak zlikwidujecie tą zasraną straż, która tak naprawdę nie jest nikomu do niczego potrzebna... zainwestujcie w infrastukturę bo nie ma gdzie samochodu zaparkować... A później jeżdżą te bezmózgi i walą mandaty za to że nie ma gdzie auta zaparkować.... STRAŻ MIEJSKA DO LIKWIDACJI!!!
0
U tego laktacja w dalszym ciągu jest bardzo rzadka.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: