Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochody parkują w piaskownicy

Utworzony przez olo, 12 lutego 2009 o 20:42 Powrót do artykułu
"Janusz Królik, przewodniczący Rady Miasta Świdnik. - Właściciele aut nie tylko łamią prawo, ale też zanieczyszczają powietrze" - zanieczyszczają - pewnie jego samochód odświeża powietrze !!! gosciu sie z choinki urwał czy co :]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chłoporobotnicze osiedle , chłoporobotniczy samochód i chłoporobotnicze zwyczaje - co tutaj się dziwić ? A jak pojadą za Odrę to pierwsze spostrzeżenie " jak tu ładnie ".
0
J. napisał:
Chłoporobotnicze osiedle , chłoporobotniczy samochód i chłoporobotnicze zwyczaje - co tutaj się dziwić ? A jak pojadą za Odrę to pierwsze spostrzeżenie " jak tu ładnie ".
masz calkowita racje, popieram!
0
No to spied*** za Odre
0
Parkują na placu zabaw... to ma być plac zabaw, gdzie stoją metalowe rurki i piaskownica a podłoże wylane betonem- całkiem (nie)bezpiecznie., a opodal kilka metrów dalej duży ładny drewniany i bezpieczny plac zabaw. Kierowcy nie chcą aby ich karać za złe parkowanie. pewnie, że nie ale może w końcu kilkunastu kierowców zwróciło by się (napisali pismo) do Spółdzielni mieszkaniowej (zarządca terenu ADM nr 2) aby zlikwidować te niebezpieczne place zabaw, wyznaczyć miejsca postojowe i zamiast zakazu ruchu zrobić strefę zamieszkania. Wtedy to by ułatwiło sprawę były by miejsca parkingowe i piesi czuli by się bezpieczniej i kierowcy wieżdżali by nie łamiąc przepisów. pozdro
0
Ale temat jaka sesacja. zapewne informacje do redakcji dostarczył jakis zramolały dziad który mieszka w tym bloku. Kolega mieszka w tym bloku i nieraz mam potrzebe zaparkowania tam niestety na parkingu oddalonym o parenascie metrów od bloku wszystkie miejsca zawsze sa zajęte. a miejsce w kturym jest plac zabaw phii o ile mozna to tak nazwac powinien byc utwożony własnie parking gdyż jest to idealne miejsce do tego, a jezeli chcodzi o plac zabaw to kolejny z prawdziwego zdarzenia znajduje się raptem 70 m od bloku tzw drewniaki w terenie obrosnientym drzewami gdzie znajduje sie pełno obiektów rekreacyjnych dla dzieci i są również ławeczki na kturych mogą spocząć rodzice ale nikt tego nie bierze pod uwage. Wszysczy tylko czytają narzekania geriatrycznej społeczności tego bloku. a pan radny mowi o zanieczyszczniu srodowiska ..jaja szczeze powiem najlepiej parkujmy poza miastem moze zmniejszymy emisje co2 w miescie. i takie niekompetentne osoby mają wpływ na ważne decyzje dotyczoce naszej miejscowości. A do redaktorów... chyba juz nie macie o czym pisac naprwade....
0
"Władze zapowiedziały, że sprawą się zajmą. - Zwrócimy uwagę na sytuację i przekażemy ten sygnał do Straży Miejskiej - zapewnia Andrzej Radek, zastępca burmistrza Świdnika" Oczywiście tylko tak władze naszego miasta potrafią się zająć tą sprawą, czyli polecieć jak najszybciej do straży miejskiej i się poskarżyć, żeby oni przyjechali i powlepiali nam mandaty. Ja mieszkam w tym bloku i czasami też staje przy bloku ale tylko wtedy gdy nie ma miejsca na żadnym z parkingów znajdujących się w okolicach ul. Kościuszki. I jakoś nie zauważyłem żeby komuś to aż tak bardzo przeszkadzało. Co najwyżej starym piernikom którzy nigdy nie mieli samochodów i tyle mają do roboty żeby komuś truć głowę!!! Siedzą po całych dniach w mieszkaniach i nie mają nic do roboty. Dlatego wszystko im przeszkadza.
0
W zime owszem kierowcy tam parkują ale w lecie już nie więc nie piszcie głupot
0
na zielonej trawce siedzą i piją piwo, a z piaskownic korzystają kotki ,każdego trafia szlag jak nie ma samochodu ,i dlatego jest problem ,ja mam ojca w pdeszłym wieku ,jeżdzimy często do lekarza ,mam też schorowaną teściowa ,współczuję tym zawistnym ludziom nigdy nie będzie ich stać na żaden samochód a biorą udział w dyskusji,paranoja ,to tylko podziały midzy biednymi leniwymi i kreatywnymi ,,,
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: