Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WizzAir 2 razy nie wylądował w Świdniku z powodów atmosferycznych.A Ryanair to już z 3 lub więciej nie wylądował albo nawet nie próbową.A WizzAir przynajmnie próbował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, Żenada i wstyd dla Lublina i lubelszczyzny. Tyle kasy wlożono nie mówiąc o beznadziejnych prezesesach , bo byle chmurka i lotnisko zamknięte. Po cholere ludzi wprowadzacie w błąd . Napiszcuie , żę lotnisko od września do maja jest zamkniete to wtedy wolę kupić bilet z Rezszowa lub z Warszawy i na 100 procent jestem pewny , że lot się odbędzie.. Prezesi do pługa a nie zarządzać lotniskiem. Nieudeczniaki z poparcia PO- paprańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, Żenada i wstyd dla Lublina i lubelszczyzny. Tyle kasy wlożono nie mówiąc o beznadziejnych prezesesach , bo byle chmurka i lotnisko zamknięte. Po cholere ludzi wprowadzacie w błąd . Napiszcuie , żę lotnisko od września do maja jest zamkniete to wtedy wolę kupić bilet z Rezszowa lub z Warszawy i na 100 procent jestem pewny , że lot się odbędzie.. Prezesi do pługa a nie zarządzać lotniskiem. Nieudeczniaki z poparcia PO- paprańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze pare razy i ludzie nie będą chcieli latać z lbn.... PORAŻKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie najwazniejsze ze jest lotnisko, to już coś znaczy, a obsługa jeszcze się wprawi w lepszym działaniu i obsłudze samolotów ! Powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle szukanie taniej sensacji. Ktoś w międzyczasie z "redaktorów" usunął część tego meganewsa, a dokładnie "...nie wiadomo jeszcze co z oczekującymi pasażerami ...." Jak lot odwołany to chyba dzisiaj nie odlecą ... Zastanówcie się zanim coś napiszecie, a nie odwrotnie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wieżowca w Świdniku , o godz. 17,55 widać lotnisko (ok.3km.) , nie ma mgły , nie pada deszcz , ani śnieg , nie ma wiatru . Skoro przy takiej pogodzie nie mógł wylądować , to po co jest to lotnisko ? A może nie zdążyli odśnieżyć , albo zalega woda na pasie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko warunki pogodowe pozwolą i któryś z samolotów w końcu wyląduje, mogę się założyć, że marszałek Sobczuk na swoim koncie na FB wstawi foto samolotu z ponadczasowym naiwnym jak on sam sloganem A JEDNAK SIĘ KRĘCI, po czym rozwieśi w Lublinie kilkaset plakatów ze swoją gębą i samolocikiem w dłoni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HUGO napisał:
Żenada, Żenada i wstyd dla Lublina i lubelszczyzny. Tyle kasy wlożono nie mówiąc o beznadziejnych prezesesach , bo byle chmurka i lotnisko zamknięte. Po cholere ludzi wprowadzacie w błąd . Napiszcuie , żę lotnisko od września do maja jest zamkniete to wtedy wolę kupić bilet z Rezszowa lub z Warszawy i na 100 procent jestem pewny , że lot się odbędzie.. Prezesi do pługa a nie zarządzać lotniskiem. Nieudeczniaki z poparcia PO- paprańców.
a co, mieli lądować jak THE BEŚCIAKI w Smoleńsku ? dziś w Świdniku widoczność była 2-3 km. może piloci pierwszy raz tu lądowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla pismaków. Jak zwykle nie zawiedliście mnie Waszą sensacją jaką jest przekierowanie samolotu na inne lotnisko. Pogratulować! P.S czekam na internetowych napinaczy i hejterów co obrzucą błotem lotnisko itd a nigdy samolotem nie lecieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WizzAir przynajmniej zszedł na 350 m nad pasem startowym, a Ryanair przy ostatnich próbach nawet nie próbował schodzić poniżej 1000 m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sensjacja! PILNE! Żenada redaktorki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
Z wieżowca w Świdniku , o godz. 17,55 widać lotnisko (ok.3km.) , nie ma mgły , nie pada deszcz , ani śnieg , nie ma wiatru . Skoro przy takiej pogodzie nie mógł wylądować , to po co jest to lotnisko ? A może nie zdążyli odśnieżyć , albo zalega woda na pasie ? [/quote] [quote name='bobo' timestamp='1365095221' post='754659'] Z wieżowca w Świdniku , o godz. 17,55 widać lotnisko (ok.3km.) , nie ma mgły , nie pada deszcz , ani śnieg , nie ma wiatru . Skoro przy takiej pogodzie nie mógł wylądować , to po co jest to lotnisko ? A może nie zdążyli odśnieżyć , albo zalega woda na pasie ?
chyba nie wtym świdniku mieszkasz niestety nad lotniskiem mleko ja nie widzę nic w promieniu 50 m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HUGO napisał:
Żenada, Żenada i wstyd dla Lublina i lubelszczyzny. Tyle kasy wlożono nie mówiąc o beznadziejnych prezesesach , bo byle chmurka i lotnisko zamknięte. Po cholere ludzi wprowadzacie w błąd . Napiszcuie , żę lotnisko od września do maja jest zamkniete to wtedy wolę kupić bilet z Rezszowa lub z Warszawy i na 100 procent jestem pewny , że lot się odbędzie.. Prezesi do pługa a nie zarządzać lotniskiem. Nieudeczniaki z poparcia PO- paprańców.
ty naprwade jesteś chory na głowe Mleko na lotnisku (mieszkam obok lotnisko) niewidać nic w około, a ty mówisz mała chmórka - przyjedz na lotnisko i zobacz a potem sie produkój. Co do rzeszowa to też kolego tam jest nie zaciekawie wczoraj 5 przekierowań -zobaczymy co bendzie dzisiaj bo warunki mają takie same jak u nas- czyli tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka ambitna treść i nie w piano ?? jestem zniesmaczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę to warunki pogodowe zamiast się poprawiać to się pogarszają w dzień widoczność była dość dobra,ale około godz. 18.00 to już tragedia przynajmniej w Lublinie na górce obok centrali telefonicznej widoczność w dal jeszcze ujdzie ale tragedia wysokość juz do połowy nie widać anten na budynku centrali czyli mgła osiada z lotów nici jak nic, nawel z ILS -em byłyby problemy przy lądowaniu. Jak tak dalej będzie to obawiam się że przewoźnicy mogą zrezygnować z lotów do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ILS może uratować to lotnisko i to kat 2 bo przy 1 tez będą odwoływane loty, a przewoźnicy zrezygnują z rejsów do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety w Rzeszowie terz DU..... londuje w krakowie = lot z Girony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie leci do Rzeszowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tutaj nie przyleci bo to lotnisko nie jest w stanie przyjmować żadnych samolotow. Propnuję zaorać, wysiać buraki i wypuścić krowy żeby się pasly.Zapomnijta lubeleki o lotnisku bo to nie dla was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...