Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czego teraz dzieci uczą w szkole, przebiegają przez jezdnie (nawet rowerem przejeżdżają ) bez rozglądania się, nie mówiąc że nikt nie uczy nastolatków żeby nie wchodzić na słupy energetyczne bo można zostać porażonym. Kiedyś w podstawówce uczyli jak się zachować na jezdni, co wolno robić, a czego nie wolno samemu, gdzie nie wchodzić A teraz czego uczą, Przyrody, Sztuki, życia niech uczą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wczoraj pisali o nowoczesnych radarach i żę widzą pieszych z dwóch kilometrów i że będzie więcej mandatów ale nikt nie powiedział że można uratować ludzkie życie, liczy się tylko zysk i wpływy do budrzetu GRATULACJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można nie zauważyć (usłyszeć) pociągu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze!!! może w końcu to pokolenie nastoletnich nierobów zacznie myśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
I bardzo dobrze!!! może w końcu to pokolenie nastoletnich nierobów zacznie myśleć
zycze ci cioto zebys wpadl na mnie to wtedy ja cie naucze myslec z chu.. w du...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~Lubelak napisał:
Czego teraz dzieci uczą w szkole, przebiegają przez jezdnie (nawet rowerem przejeżdżają ) bez rozglądania się, nie mówiąc że nikt nie uczy nastolatków żeby nie wchodzić na słupy energetyczne bo można zostać porażonym. Kiedyś w podstawówce uczyli jak się zachować na jezdni, co wolno robić, a czego nie wolno samemu, gdzie nie wchodzić A teraz czego uczą, Przyrody, Sztuki, życia niech uczą !!!
a kiedy byłeś w szkole? wiesz, że np. przechodzenia przez jezdnię uczą już w przedszkolu. a tak poza tym to może rodzice są od pokazywania dziecku światai objaśniana co dobre, co złe, co robić a co jest zabronione. Trzeba wychowywać swoje dziecko od pierwszych tygodni życia a nie hodować jak trzodę chlewną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zauważyła i usłyszała... Myślała ze zdązy przed nim przebiec, na drugi tor wjeżdżał pociąg, którym miała dojechać do szkoły....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze wczoraj SOKownia chwaliła się że będą mandaty,mają przyrządy.Ale jak to zwykle w POlsce bywa-wsz:http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121016/LUBLIN/121019528ystko pokazowe ptrzechwałki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże jak mi żal tej Sylwii, była wszystkim dla jej rodziców, taka miła sympatyczna uśmiechnięta, pozostanie w pamięci. Niestety tylko tyle mogę zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
zycze ci cioto zebys wpadl na mnie to wtedy ja cie naucze myslec z chu.. w du...
ale .. tak byś go ukrzywdził ? serio - chciałbyś skorzystać na cudzym nieszcześciu ! Niedobry Ty! no no no!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
I bardzo dobrze!!! może w końcu to pokolenie nastoletnich nierobów zacznie myśleć
lecz sie człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem to jak się działo, Pociąg długo trąbił, myślę oho pewnie jakiś wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam w takim razie jestes w blędzie. bylem wtedy na peronie i pociag wcale nie trąbił. jedyne co zwrocilo moją uwagę był pisk koleżanek zmarłej. Zadzwoniłem po karetkę, jednak Sylwia już nie żyła więc nie dało jej się już pomóc. nie wiem jak ona mogla nie zauwazyc tego pociagu. pewne jest to ze byla spozniona na pociąg do świdnika dlatego za wszelką cenę chciała przejsc na drugą stronę. z tego co wiem, pociąg osobowy przepuscil pociąg towarowy, który potrącił tą dziewczynkę więc na pewno by się nie spozniła. Co więcej pociągi mają ograniczenie prędkości w obrębie stacji do 30km/h, a ten pociąg jechał prawdopodobnie szybciej, przynajmniej tak się wydawało. Mam nadzieję, że rodzicom będzie przysługiwać odszkodowanie. Życia dziewczynce to nie przywróci ale na pewno pomoże im w powrocie do zycia codziennego, jesli w ogole to możliwe po stracie dziecka. Szczere kondolencje dla rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszkodowanie za co? Odszkodowanie to należy się konduktorowi, że do końca życia będzie mu siedziało w głowie, że potrącił dziewczynę, która udawała hardcora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiem gdzie i po co gnały karetki i policja z samego rana. Ech, nie pomyślała i taki jest tego efekt, źle oceniła prędkość i odległość pociągu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
Odszkodowanie za co? Odszkodowanie to należy się konduktorowi, że do końca życia będzie mu siedziało w głowie, że potrącił dziewczynę, która udawała hardcora.
Chciałeś napisać MASZYNIŚCIE. Tak, oni mają przewalone jeśli o to chodzi. Teraz sobie pójdzie na ulrop, ale nie zapomni tego do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie był wtedy bug że jej nie uratował ? Grał w bierki czy spał o 7mej rano ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
Odszkodowanie za co? Odszkodowanie to należy się konduktorowi, że do końca życia będzie mu siedziało w głowie, że potrącił dziewczynę, która udawała hardcora.
konduktor to chyba w osobowym cieciu.... W towarowym maszynista. Byle co jesz, byle co piszesz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie współczucia dla rodziny, szczególnie rodziców dziewczynki, szkoda młodej osoby, w tym wieku życie stracić... Nic nie naprawi szkody, jaka spadła na rodzinę dziewczynki. Dlatego proszę Was ludzie - uważajcie na torach, zawsze, bez względu na to czy pociąg jest czy go nie ma, zachowajcie szczególną ostrożność i pod ŻADNYM pozorem nie przebiegajcie przez tory, bo to bardzo często się kończy źle. Czasem lepiej się spóźnić do szkoły, pracy, niż stracić życie, w najlepszym wypadku zdrowie. Ile razy się widzi, jak bezmyślni kierowcy przejeżdżają przed nadjeżdżającym pociągiem, bądź ludzie przebiegają. Życie macie tylko jedno, więc je szanujcie. Co do maszynisty - jemu do końca życia ten obraz pozostanie w głowie. Nieprawdą jest, że pociąg osobowy przepuszczał pociąg towarowy, ponieważ pociąg osobowy jechał i miał dalej jechać torem nr 2, czyli zgodnie z planem, zaś pociąg towarowy na trasie Jaszczów - Świdnik miał jechać torem nr 1, czyli "lewym", dla usprawnienia przebiegu pociągów i za to odpowiadają dyżurni ruchu, nie maszynista, przy czym pamiętajcie, że żadne przepisy nie zostały złamane, jeżeli ktoś chciałby się doszukiwać winy kolejarzy. Czy pociąg jechał szybko... Wykaże to komisja, nie mniej mogło być to złudne wrażenie, też takowe miewam nieraz. Uważajcie!! Pociąg nie hamuje z miejsca, to zajmuje nawet do 1km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bug sobie płynął tam gdzie zawsze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...