Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmigłowce dla armii będą produkowane w Polsce? Jeśli PZL-Świdnik wygra oba przetargi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 listopada 2017 r. o 21:46 Powrót do artykułu
Pyrrr Pyrrr Pyrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pole do popisu dla naszych poslow p Sobonia i p Tulajewa.Region ktory tak bardzo popiera" Dobra zmiane"nie ma lepszych przedstawicieli od tych miernot, chyba ,ze wciaz Polska Wschodnia to ch... i kamieni kupa tyle, ze teraz mamy Nas rzad, Polski ,Pisowski, a nic sie nie zminilo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież Soboń zapewniał że będzie kontrakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmigłowce maja spełniać oczekiwania żołnierzom, a nie posłom takim jak Soboń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw okradną ZA Puławy a teraz obicują Śmigłowce dla Świdnika stop oszustom PIS .gdzie kopią region Lubelski ,a teraz 4 premier Brudziński -Boże  kochany co ten Kczyński robi rozdaje kolegom pieniądze  Polaków .Zawiodłem się sromotnie na tej parti
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kolegi poniżej... Jaki nasz rząd? Twój. Ja na tych pedałów nie głosowałem. Robią co chcą, a zagłębie PiSuaru jest właśnie tu. Na Lubelszczyźnie. Wy wybieracie a oni nas ruchają. Ciemnogród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemny Lud to kupi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda na 102
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że PiS zrobi trochę porządku! A tu dalej to samo. Miały być śmigłowe dla armii, a tu zamiast śmigłowców wojsko weekendowe... Śmiechu warte!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez juz z gory wiadomo, ze nic z tego, " ustalanie lini technologicznej jedynie dla 8-miu smiglowcow bedzie trudne pod kazdym wzgledem-mowi wiceprezes Krystowski! Nie ma sie co ludzic, posel Sobon nie po raz pierwszy wychodzi na durnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha... Brawa dla kolegi z pierwszego komentarza :) Dla kumatych:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mieszkam w Świdniku od urodzenia. Moje zainteresowanie polityką ograniczało się do tej pory, do chodzenia na wybory. Obserwuje to co się dzieje w moim mieście i muszę powiedzieć, że jest mi wstyd za tych u władzy. Do tej pory nie wiedziałam co to powiat, kim jest starosta i że tam jest jakaś rada czyli grupa ludzi którzy spotykają się raz na jakiś czas i debatują nad sprawami, które nas dotyczą. Zwyczajnie głosowałam bo taką kartę do głosowania otrzymywałam. Rozumiem, że tak chciała większość, z teraz powiatem rządząc Ci którzy od lat dobijali się do gabinetów. Musimy wszyscy to uszanować. Lecz na Boga czy wypełnianie obowiązków względem nas mieszkańców, suwerena polega na obrzucaniu błotem drugich. Pełno wyzwisk, inwektywów, obelg. Język naszych polityków przenika wzajemna wrogość i nienawiść. Panów i niestety Panie również ogarnęła bezmyślna agresja nawet do zwykłych ludzi. Nie można zapytać, nie można mieć innego zdania bo od razu, "jesteś z nimi i przeciwko nam". Mnie nie interesuje czy coś robi miasto czy powiat, PO czy PiS, dla mnie jest ważne, że coś się dzieje. Proszę, w imieniu swoim jak też zwykłych niepolitycznych mieszkańców Świdnika o zakończenie tej bezmyślnej walki polityków. Proszę Panów Osinę, Białowąsa i Kołodziejczyka o to, żeby zatrzymali hejt i poniżanie jakiego dopuszczają się ich koleżanki i koledzy. Nie mówię tu tylko o Panach Sadło, Łasak, Zalewski ale także o pozostałych członkach Świdnik Wspólna Sprawa. Nie potrzebujemy ciągłego przypominania, że wybory już za rok. Wiemy o tym. Wiemy też jak i za co i komu powinniśmy podziękować. To od nas zależy czy Panom Jaksonowi, Piotrowiczowi, Reszce, Pejowi, Mańce, Królowi podziękujemy. Ja tak jak i większość, już w tej chwil mam dość polityki a co dopiero będzie się działo w przyszłym roku? Może postawimy wam jakąś mate na placu i tam będziecie się wzajemnie okładać po głowach a ten kto wygra będzie burmistrzem. Panie i Panowie nie dajmy się zwariować. Jako politycy róbcie swoje, nie rozliczajcie się nawzajem, suweren Was rozliczy. Tylko nie traktujcie ludzi jak idiotów, bo my tego nie lubimy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 lata rządów i jeszcze nie kupili śmigłowców dla wojska ? Ale samoloty do wożenia własnej D. już dawno. piSSowskie kulsony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobon poczytaj elementarz. Zwróć uwagę na literkę "n" jak "niekompetentny" a potem zastanów się nad swoim zachowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zweryfikujcie dane!!! "Krzysztof Krystowski, wiceprezes włoskiej spółki Finmeccanica Helicopter Division" Nie ma już spółki Finmeccanica...Teraz jest Leonardo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Produkcja w Swidniku zamienia sie po cichu w montownio- kompozytownie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka obłuda posła Sobonia. Poprzedni rząd miał kupić 50 maszyn za 13,3 mld zł. 0becnie Macierewicz z Soboniem chcą kupić 16 maszyn za 7 mld. Cóż za rozżutność i niegospodarność. Czy Polskę stać na takie marnotrawstwo publicznych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale o co wam chodzi ? dwa lata przy korycie sprzedając bajki. Brawo dla sobonia. na tym właśnie polega polityka piSSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wielka obłuda posła Sobonia. Poprzedni rząd miał kupić 50 maszyn za 13,3 mld zł. 0becnie Macierewicz z Soboniem chcą kupić 16 maszyn za 7 mld. Cóż za rozżutność i niegospodarność. Czy Polskę stać na takie marnotrawstwo publicznych pieniędzy.
 Bo na tym właśnie polega dobra zmiana. Inna sprawa że to już 2 lata i ani jednego helikoptera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...