Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Smoleński" pomnik w Świdnku, to prawda czy żart?

Utworzony przez Roman, 27 sierpnia 2013 o 12:41
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14498992,Tupolew__Matka_Boska_i_krzyz__Bedzie_pomnik_smolenski.html#BoxWiadTxt   To jakis kipeski żart, mam nadzieję? Po co to komu, a juz tym bardziej w środku miasta? Jeżeli ktoś ma potrzebę stawiania takich potworków to może np. na cmentarzu? Albo na terenie któregoś z kościołów? Taki kicz ma tkwić w środku miasta!?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14498992,Tupolew__Matka_Boska_i_krzyz__Bedzie_pomnik_smolenski.html#BoxWiadTxt   To jakis kipeski żart, mam nadzieję? Po co to komu, a juz tym bardziej w środku miasta? Jeżeli ktoś ma potrzebę stawiania takich potworków to może np. na cmentarzu? Albo na terenie któregoś z kościołów? Taki kicz ma tkwić w środku miasta!?
JUDE ???
0
Jude czy nie Jude, pomnik stoi na placu konstytucji i więcej tam pomników nie trzeba. Gdzie jakieś konsultacje społeczne? Kto powiedział, że mieszkańcy chcą jakikolwiek pomnik w centrum miasta upamiętniający Smoleńsk? Chcecie to postawcie na cmentarzu bo tam jest miejsce upamiętniania zmarłych a nie w centrum miasta. Upychacie ten smoleńsk i kaczyńskiego wszędzie gdzie sie da, ulice, place, tablice. Ileż można?
0
Chyba ktoś sobie jajaj robi "z pominka"...
0
komu to przeszkadza?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: