Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo za pomysł, naprawdę fajny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie dorzucę stówkę na ten pomysł. I każdy niech tak zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać Sokoła, nawet Mi-2 też mółby stanąć na jakimś rondzie. Idea warta poparcia, ja jestem za!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś żydówka? jeśli tk - spalić śmigłowie i ją razem z nim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGUSTA a nie augusta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze ! z AUGUSTA to Ty może piłeś w trakcie pisania artykułu bo firma nazywa się AGUSTA WESTLAND !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na żyletki Sokół na pewno się nie nadaje, większość materiałów metalowych to duraluminium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi wizytówka. Caly cywilizowany świat lata nowoczesnymi śmiglowcami, a oni od 40 lat wskrzeszają jakiegos nielota sokoła z czasów polski ludowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
Też mi wizytówka. Caly cywilizowany świat lata nowoczesnymi śmiglowcami, a oni od 40 lat wskrzeszają jakiegos nielota sokoła z czasów polski ludowej.
żałosny głupku, z twoją wiedzą nadajesz się tylko na zmywak albo zamiatania ulic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz Piotr Jankowski jako naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miasta Świdnik, raz Piotr Jankowski jako rzecznik lotniska..... cholera też bym tak chciał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie pytam gdzie sa zwiazki zawodowe? Moze sierpniuchy 80 zrobia wreszcie cos pozytecznego ...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze -co mają związki zawodowe wspólnego z pomnikiem Sokoła?? Zadaniem związków zawodowych jest dbanie o przestrzeganie praw pracowniczych przez pracodawcę.... jak już, to wszystkie związki zawodowe do roboty, szczególnie "S"-mani... po drugie- córka konstruktora Sokoła - ś.p. inż Kamińskiego, odczepić się proszę od niej. Jak pamiętam Jezus też był Żydem, nie Polakiem, a tym bardziej nie był Aryjczykiem. po trzecie - popieram inicjatywę. Chętnie udzielę swego poparcia (gdzie można się podpisać ??) i stówę też dam chętnie jak była by zrzuta na zakup kadłuba Sokoła. pozdrawiam Grzegorz, mieszkaniec Świdnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisał się młodywykształcony przez L nikt jeszcze nie opracował takiego programu który by dał radę wykształcić takiego deb***A ha ha ha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...