Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sokoły dla VIP-ów gotowe do lotu (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 31 stycznia 2013 o 15:01 Powrót do artykułu
Widzę dobry komfort
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ma także ładniejszą włoską tapicerkę na fotelach i kanapach .......ma klimatyzację..... No to uspokoiłem się.A już się obawiałem że przez złą tapcerkę któryś z VIPów dostanie żylaków odbytu
0
świetnie, mamy przecież 54 miliardy przychodów rocznie więc możemy sobie pozwolić na helikoptery czepialiście się tuska że lata samolotem do domu teraz będzie latał Helikopterem, cóż to będzie za oszczędność, widać że chłop myśli o oszczędnościach dla Polski, jestem dumny z pANA pAnie premierze mój...
0
ciekawe czy maja aktywne tłumiki dzwieku jak helikoptery prezydenta usa
0
Śmigłowce dla VIPów..... Teraz klima,skóra,AV......Ale już niedługo.Wrócą do motłochu i będą siedzieć na zydlach lub na drewnianych krzesłach. Dziwne to zjawisko.Jak z chłopa zrobi się panisko (na jakiś czas) to zaraz takiemu marzą się wygody.Ale sam nigdy by sobie nie kupił (za własne pieniądze).Ale za cudze (smołeczne),można poszaleć.I nawet jeść obiady jak Nowak,pobierający pensję ministra
0
Ale fajne komenty piszą cepy. Powinni je przelać na papier (toaletowy). Po umiejętności posługiwania się kompem, widać że to inteligencja.........W pierwszym pokoleniu.
0
adamiewa napisał:
Ale fajne komenty piszą cepy. Powinni je przelać na papier (toaletowy). Po umiejętności posługiwania się kompem, widać że to inteligencja.........W pierwszym pokoleniu.
Fajnie że się przedstawiłeś
0
Do wiadomości wszystkich ! Tusk nie lata śmigłowcami - lata samolotami .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: