Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

spacer z psami

Utworzony przez yousti, 21 września 2013 r. o 15:19
Witam, poszukuję chętnych psiarzy do wspólnych spacerów ( na obrzeżach miasta) z naszymi pupilami. Oczywiście miejsce i czas do uzgodnienia. Miejsca takie, aby nie przeszkadzać mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że temat stary,ale może jeszcze aktualny. W okolicach Świdnika jest parę fajnych miejsc,mam młodą,łagodną, energiczną suczkę dla której poszukuję towarzystwa do zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, poszukuję osoby do spacerów z moim 3-rocznym Labkiem. Jest bardzo energiczny, mądry i ułożony. Ze względu na malutkie dziecko nie mogę udzielać tyle czasu psiakowi i tez to troche nie wygodne jest wychodzenie takie. Zależy mi na takim spacerowaniu na dłuższą metę. Mieszkam w Świdniku przy ul. Ratajczaka. W razie zainteresowania prosze o kontakt na nr 665 312 323
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...