Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stadion Avii Świdnik będzie jak nowy

Utworzony przez buahahahaha, 22 sierpnia 2012 r. o 17:06 Powrót do artykułu
Stadion? Buahahahahahaha Toż to kartoflisko, nie stadion! Kartoflisko dla kartofli z 8 ligi, czy gdzie oni tam teraz grają Zresztą po co nowy stadion? Wpadną niedorozwoje z placyku, wschodu i brzezin, zdemolują wszystko i kasa pójdzie na marne. Już lepiej zaorać to kartoflisko i otworzyć nowe targowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahahaha napisał:
Stadion? Buahahahahahaha Toż to kartoflisko, nie stadion! Kartoflisko dla kartofli z 8 ligi, czy gdzie oni tam teraz grają Zresztą po co nowy stadion? Wpadną niedorozwoje z placyku, wschodu i brzezin, zdemolują wszystko i kasa pójdzie na marne. Już lepiej zaorać to kartoflisko i otworzyć nowe targowisko
powyższy tekst to własnie przykład buractwa, aby nie okreslić tego dosadniej. Nie ma sensu rozpisywać się nad tekstemtakiego takiego idioty, jedynie dodam od siebie ze jako mieszkaniec Lublina cieszy mnie wszystko to co teraz się zieje w mieście i dookoła niego a najbardziej lotnisko. I wcale mi to nie przeszkadza że będzie w Świdniku wręcz przeciwnie byłem tam ostanio i nie mogłem uwierzyć ile tam inwestycji drogowych. Dojazd do lotniska będzie idealny. Pozdrawiam wszystkich co się do tego przymierzyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....a najbardziej lotnisko. I wcale mi to nie przeszkadza że będzie w Świdniku
Mnie też to nie przeszkadza, lotniko powinno być budowane na peryferiach dużego miasta ale cieszę się, że nazwa lotniska to "Airport LUBLIN'. Co do stadionu to niech remontują, jako kibic Motoru życzę by Avia wróciła do II ligii ... chociaż szkoda, że nie mają kibiców :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serge napisał:
powyższy tekst to własnie przykład buractwa, aby nie okreslić tego dosadniej. Nie ma sensu rozpisywać się nad tekstemtakiego takiego idioty, jedynie dodam od siebie ze jako mieszkaniec Lublina cieszy mnie wszystko to co teraz się zieje w mieście i dookoła niego a najbardziej lotnisko. I wcale mi to nie przeszkadza że będzie w Świdniku wręcz przeciwnie byłem tam ostanio i nie mogłem uwierzyć ile tam inwestycji drogowych. Dojazd do lotniska będzie idealny. Pozdrawiam wszystkich co się do tego przymierzyli.
Nie zrozumiałeś w ogóle przesłania tego wpisu. Po co budować stadion, który po pierwszym meczu będzie rozje***y przez odmóżdżonych dresów "kibiców" Avii? No zastanów się, nie lepiej te pieniądze wydać na coś pożytecznego, np. na wyprawki dla dzieci z podstawówek, żeby ich rodzice nie musieli nadwyrężać domowych budżetów? "Kibice" rozpieprzą wszystko na nowym stadionie, bo to dla nich świetna zabawa, srać do własnego gniazda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały Lublin za AVIĄ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP dla stadionu! Gdzie jest basen? Panie Jakson nie podpisuj pan! Ten stadion to jedna wielka pomylka. W calej Polsce nabudowali stadionow, pytanie kto je bedzie utrzymywal? Dla 11 nieudacznikow i bandy lysoni z hotelowcow wywalac tyle kasy? To poroniony pomysl. Basen sluzyl wszystkim mieszkancom, zniszczyliscie go i musicie za to odpowiedziec w przyszlosci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? napisał:
Nie zrozumiałeś w ogóle przesłania tego wpisu. Po co budować stadion, który po pierwszym meczu będzie rozje***y przez odmóżdżonych dresów "kibiców" Avii? No zastanów się, nie lepiej te pieniądze wydać na coś pożytecznego, np. na wyprawki dla dzieci z podstawówek, żeby ich rodzice nie musieli nadwyrężać domowych budżetów? "Kibice" rozpieprzą wszystko na nowym stadionie, bo to dla nich świetna zabawa, srać do własnego gniazda.
Avia to klub z godną podziwu historią. Jeśli wejdzie do II ligi wszystko się zmieni, na mecze bedzie przychodzić podobna ilość kibiców jak na Motor. Stadion jest potrzebny. Co kogo ochodzą jakieś baseny czywyprawki dla bachorów. Na to są inne fundusze albo kąpta się w kałuży koło targu. Na tym stadionie występowali wielcy piłkarze jak choćby wychowanek Avii a potem reprezentant kraju i Górnika Zbrze : Marek Kostrzewa lub nie mniej znani Kondziak, Nowosad, Kopczan czy Oryszko. Tu zagrał jeden mecz nawet Jurek Gorgoń. A więc zamknijcie mordy. Stadion przede wszystkim. Avia to klub z historią i idą dla niego lepsze czasy. Będą tu przyjeżdżać na mecze nawet kibice z Chełma. Dziękujemy Panie Prezydencie Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Avia to klub z godną podziwu historią. Jeśli wejdzie do II ligi wszystko się zmieni, na mecze bedzie przychodzić podobna ilość kibiców jak na Motor. Stadion jest potrzebny. Co kogo ochodzą jakieś baseny czywyprawki dla bachorów. Na to są inne fundusze albo kąpta się w kałuży koło targu. Na tym stadionie występowali wielcy piłkarze jak choćby wychowanek Avii a potem reprezentant kraju i Górnika Zbrze : Marek Kostrzewa lub nie mniej znani Kondziak, Nowosad, Kopczan czy Oryszko. Tu zagrał jeden mecz nawet Jurek Gorgoń. A więc zamknijcie mordy. Stadion przede wszystkim. Avia to klub z historią i idą dla niego lepsze czasy. Będą tu przyjeżdżać na mecze nawet kibice z Chełma. Dziękujemy Panie Prezydencie Miasta.
a na pierwszy mecz wybiegną na sztuczną murawę nieroby jekson, sobun, krul i reszta z układu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kibic Motoru Bogaanki ,Lublinianki i całej lubelskiej piłki nożnej życze budowy nowego stadionu [a szkoda że tak mały zróbcie miejsce na ewentualną rozbudowe ].Krytycy nie macie racji Podkarpacie buduje stadiony 1.Stał Rzeszów 2.Stal Mielec 3. siarka Tarnobrzeg 4.Stał stalowa Wola .Lublin w stosunkiu do budowy stadionówPodkarpacia kopciuszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały LUBLIN za Avią ale nie za Świdnikiem !!!!!!!!!!!!!!!! Wystarczy że LUBLIN podarował lotnisko - wystarczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak ,bo wybudują stadion Avii to już wina bandy łysoli jak to potrafił już ktoś określić i przy okazji obrazić zwykłych ludzi.Jestem kibicem Avii i nie jestem łysy a i nie noszę dresów na codzień.deb***em też chyba nie jestem a stadion ma służyc nie tylko piłkarzom ale i całemu miastu.Pieniądze na żłobki,przedszkola i inne ważne placówki powinny być z tym się zgadzam.Basen też powinien być odremontowany,ale kategorycznie protestuję tym obelgom które oczerniają zwykłych kibiców.Bo was futbol gówno obchodzi to nie znaczy że nikogo innego nie może być już pasją.PozdrAVIAm i proszę wyluzujcie trochę a swoją flustrację rozładujcie przed urzędem miejskim a nie jedziecie po mnie.Niczego złego wam nie zrobiłem..jeszcze;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Avia to klub z godną podziwu historią. Jeśli wejdzie do II ligi wszystko się zmieni, na mecze bedzie przychodzić podobna ilość kibiców jak na Motor. Stadion jest potrzebny. Co kogo ochodzą jakieś baseny czywyprawki dla bachorów. Na to są inne fundusze albo kąpta się w kałuży koło targu. Na tym stadionie występowali wielcy piłkarze jak choćby wychowanek Avii a potem reprezentant kraju i Górnika Zbrze : Marek Kostrzewa lub nie mniej znani Kondziak, Nowosad, Kopczan czy Oryszko. Tu zagrał jeden mecz nawet Jurek Gorgoń. A więc zamknijcie mordy. Stadion przede wszystkim. Avia to klub z historią i idą dla niego lepsze czasy. Będą tu przyjeżdżać na mecze nawet kibice z Chełma. Dziękujemy Panie Prezydencie Miasta.
MIETEK-Avia to szmata, zresztą Motor też, żebyś nie myślał, że kibicuję za jakimś popapranym dziwolągiem w którym gania 11 porąbańców a banda łysoli (pewnie ty) im kibicuje - co ja mówię, rozpie...a wszystko i wszystkich wokół.... Precz z stadionem - basen jest potrzebny, można w lecie sie pochlapać, popływać i wypocząć, a na stadionie co >???? Chyba trawę zębami przystrzygać, heheheh ???!!! PRECZ Z AVIĄ I STADIONEM !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały chełm za avia niegh będzie nowy stadion w świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały chełm jest za nowym stadionem avi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[s]K[/s]aska ty jesteś nieudacznikiem.Twoja inteligencja na pozimie kratki ściekowej.Myć trzeba się w domu a nie na basenie.Wiem że jedno i drugie jest potrzebne.PozdrAVIAm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasce chodzilo o basen szpitalny on tam sie myje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te..... Sabobon a gdzie basen ? Mam nadzieje że lokalny król i władca Majkel Dzakson w końcu się pośliźnie na tej inwestycji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast zrobic cos pozytecznego to znów kasa idzie na stadion? Czy całe zycie to tylko piłka nozna? A co z basenem zrobili?A co z kultura ? Przeciez w tym miasteczku nie ma nic, bibliteka jest wiecznie zamknieta, nie ma parku, kina, sciezki rowerowej, nie ma gdzie wyjść na spacer. Nic dla dzieci, dla starszych, dla ludzi w srednim wieku, dla pracujacych. Wszystko tylko dla pożal sie Boże piłkarzy i takichże kibiców. Popatrzcie co sie dzieje z orlikami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co komu stadion. Zróbcie w końcu remona na otwartym basenie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dido napisał:
Zamiast zrobic cos pozytecznego to znów kasa idzie na stadion? Czy całe zycie to tylko piłka nozna? A co z basenem zrobili?A co z kultura ? Przeciez w tym miasteczku nie ma nic, bibliteka jest wiecznie zamknieta, nie ma parku, kina, sciezki rowerowej, nie ma gdzie wyjść na spacer. Nic dla dzieci, dla starszych, dla ludzi w srednim wieku, dla pracujacych. Wszystko tylko dla pożal sie Boże piłkarzy i takichże kibiców. Popatrzcie co sie dzieje z orlikami!!!!
Ścieżka rowerowa akurat biegnie przez całe miasto od Osiedla Wschód aż prawie pod las na Adampolu, bez przesady że nie ma gdzie pójść na spacer, bo akurat ul. Wyszyńskiego aż pod cmentarz jest bardzo ładna i tam też jest przez całą długość ścieżka rowerowa. Także nie róbmy ze Świdnika miasta w którym nic nie ma, a stadion się przyda. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...