Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Statek powietrzny AW609 będzie montowany w Świdniku

Utworzony przez uk never ever, 10 października 2013 r. o 20:35 Powrót do artykułu
To moze wreszcie cos bedzie lodowalo i startowalo z lotniska w Swidniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMPLETNA BZDURA. To ustrojstwo nie ma jeszcze certyfikatu! Ani jeden nie został sprzedany! Jakie zamówienia.?? TO JEST PROTOTYP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inżynierowie z PZL Świdnik z tym projektem nie maja nic wspólnego, to propaganda. Mam inne pytania. 1. Co stało się z pomnikiem Z. Puławskiego stojącym  przed zakładem PZL w Świdniku, dlaczego Augusta po przejęciu PZL go zlikwidowała? 2. Co Augusta zrobiła z zabytkowymi śmigłowsami SM1, SM2 stojącymi za bramą PZL Świdnik? Wszystko znikneło, gdzie i dlaczego? bo polskie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moze wreszcie cos bedzie lodowalo i startowalo z lotniska w Swidniku
Będzie startowało i ladowało jak pas startowy zmienią w lotnisko tj będą tam celnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawde powiedziawszy na zakładzie nie widzialem żeby coś w tym kierunku sie działo. Proponuję napisać artykuł o tym w jaki sposób sie tam ludzi traktuję jak przechodzą z jednej agencji do drugiej jak mlodzi ludzie nie mają tam żadnych perspektyw jak ludzie sa traktowani przez kierowników szefów produkcji dyrektora hali jak są zmuszani do pracy za darmo (za zepsuty nieumyslnie detal) wczoraj byla informacja o tym w firmowym radiu, dlaczego nikt o tym nie napisze ta firma to jedna wielka sciema nic sie nie dzieje w kwestii rozwoju firmy ani pracowników. Były nadgodziny gdzie ludzie mogli dorobić do pensji i się skończyły. Piszcie prawde o tym zakladzie a nie bajki wyzsanne z palca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMPLETNA BZDURA. To ustrojstwo nie ma jeszcze certyfikatu! Ani jeden nie został sprzedany! Jakie zamówienia.?? TO JEST PROTOTYP!
  Nie bzdura, a normalna praktyka. Producenci zbierają zamówienia PRZED wprowadzeniem samolotu do użytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie startowało i ladowało jak pas startowy zmienią w lotnisko tj będą tam celnicy
dla paru lotow w tygodniu szkoda tracic kase na celnikow i pogranicznikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inżynierowie z PZL Świdnik z tym projektem nie maja nic wspólnego, to propaganda. Mam inne pytania. 1. Co stało się z pomnikiem Z. Puławskiego stojącym  przed zakładem PZL w Świdniku, dlaczego Augusta po przejęciu PZL go zlikwidowała? 2. Co Augusta zrobiła z zabytkowymi śmigłowsami SM1, SM2 stojącymi za bramą PZL Świdnik? Wszystko znikneło, gdzie i dlaczego? bo polskie?
smiglowce wywiezli sobie do Italii a samolot gdzies widzialem chyba w terminalu na lotnisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się co ciekawego się dzieje na chali 2ceMoglibyście bprzybliżyć mi więcej onformacji.Kiedyś tam pracowałem do niedawna ale żadnego konkretu nie mogę znaleść w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno pytanie do was, czy coś się ruszyło w sprawie kolegów z Pilatusa zwolnionych jakiś czas temu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://tnij.org/lokalizacjatelefonu   na te stronie można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć i swój by przyszła nam wiadomość z dokładną lokalizacją. Polecam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...