Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stracił plantację żeń-szenia. Pieniędzy też nie dostał

Utworzony przez stach, 4 października 2012 o 12:20 Powrót do artykułu
jaka plantacja żeńszenia i co za to kilkaset tysięcy co za bzdury piszecie, mieszkam po sąsiedzku i ja pieniadze za ziemię pod s-17 dostałem bez problemu ale nie wymyślam jakiś plantacji i niechce niebotycznej kasy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak podważa decyzje i nie zgadza się z decyzją to jak ma dostać pieniądze w 3 miesiące ?? Oj niektórym to budowa lotniska i obwodnicy w naszym rejonie poprzewracała w głowach...
0
Kolejny oszolom chce sie dorobic kosztem podatnikow! Ilu jescze naciagaczy sie odezwie?
0
albin napisał:
Kolejny oszolom chce sie dorobic kosztem podatnikow! Ilu jescze naciagaczy sie odezwie?
Spoko,ten jest SWÓJ,z platformy,na pewno dostanie.
0
Kiedyś w miejscowości Suchodoły była taka plantacja, więc jaka unikatowa? Prowadził ją taki oszołom, ale gdzieś wyjechał...
0
suchodolak napisał:
Kiedyś w miejscowości Suchodoły była taka plantacja, więc jaka unikatowa? Prowadził ją taki oszołom, ale gdzieś wyjechał...
ten z kalinowki to ten sam co mial plantacje w suchodolach,wrocil z usa i kupil dzialke w kalinowce
0
nie obrażaj ludzi, myślę ze ciebie też ktoś jeszcze w gupę kopnie aż się nie pozbierasz cwaniaczku z miodem w uszach
0
Przy tak ruchliwej drodze uprawa ekologiczna????????
0
Co za ekologiczna przy samej trasie S17? Z tonami ołowiu? Kiedy wybudował dom, zrobił plantację przy szosie i powiesił tablicę? niedawno... Może więcej kasy zrobić plantację ekologiczną w pasie drogowym niż coś z niej zyskać? Co za ekolog robi coś takiego w pasie drogowym tuz przed przebudową? Co nie pasiło w Suchodołach? Bankructwo plantacji żeń-szenia?
0
nie wiem co robił pan pod Lublinem, wiem jedno - żeńszeń do bardzo wartościowy i jednocześnie trudny w uprawie surowiec farmaceutyczny stosowany w Chinach od 3000 lat a może i dłużej. Chińczycy rozróżniają 10 czy 11 klas surowca z tego 5-6 jest leczniczych. Topowa klasa tzw. cesarska może kosztować w detalu 250pln za opakowanie. Oczywiście niższe klasy są tańsze. Na żeń szeniu w PL zna się tak naprawdę może z 10 osób i ten tzw. ekspert prawdopodobnie do nich nie należał. Nigdzie nie ma opisu w jakim standardzie był produkowany żeń szeń i jakie były jego ilości. Sam pracuję w farmacji i jestem ofiarą urzedników budujących drogi - więc jestem w stanie sobie wyobrazić, że przysłali jakiegoś speca który popatrzył. policzył etc. i przybił pieczątkę. To że ekspertem od żeńszenia był wydaje mi się mało prawdopodobne, o jego uprawie nie wspominając...
0
nie wiem co robił pan pod Lublinem, wiem jedno - żeńszeń do bardzo wartościowy i jednocześnie trudny w uprawie surowiec farmaceutyczny stosowany w Chinach od 3000 lat a może i dłużej. Chińczycy rozróżniają 10 czy 11 klas surowca z tego 5-6 jest leczniczych. Topowa klasa tzw. cesarska może kosztować w detalu 250pln za opakowanie. Oczywiście niższe klasy są tańsze. Na żeń szeniu w PL zna się tak naprawdę może z 10 osób i ten tzw. ekspert prawdopodobnie do nich nie należał. Nigdzie nie ma opisu w jakim standardzie był produkowany żeń szeń i jakie były jego ilości. Sam pracuję w farmacji i jestem ofiarą urzedników budujących drogi - więc jestem w stanie sobie wyobrazić, że przysłali jakiegoś speca który popatrzył. policzył etc. i przybił pieczątkę. To że ekspertem od żeńszenia był wydaje mi się mało prawdopodobne, o jego uprawie nie wspominając...
0
Zostawta pana Sławomira ja go znam piłem z nim wódke i jest wporządku gość
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: