Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest k.. polskie piekło. Związki zawodowe w założeniu chroniące interesy pracowników najemnych:robotników,inżynierów itp chronią swoją d... czyli w zagrożeniu chowają głowę w piasek. Jestem przeciwny strajkom bo traca przeważnia ci ktorych się wykorzystuje. Etatowi związkowcy nie tracą. Zła krew zalewa gdy w PZL Świdnik 4 związki nie łączą sie by poprawić warunki płacowe robotników. Co Was dzieli,poglądy,przekonania polityczne czy pracodawca? K.....waszym pracodawcą jest robotnik,ktory z marnej płacy płaci wam pensje. Bo nie płaci wam włoch,chyba,że? Mister Król któremu nogi wyrosły z WSK dziś walczy o Krzyż w Sejmie ,a Was ma w d.... Taka jest Solidarność muzealna na która płacicie na pokaz. Napiasałem to po rozmowie z Córką i wiem jedno. Podwyżki są potrzebna,a związki zawodowe muszą dla waszego dobra być jednością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
To jest k.. polskie piekło. Związki zawodowe w założeniu chroniące interesy pracowników najemnych:robotników,inżynierów itp chronią swoją d... czyli w zagrożeniu chowają głowę w piasek. Jestem przeciwny strajkom bo traca przeważnia ci ktorych się wykorzystuje. Etatowi związkowcy nie tracą. Zła krew zalewa gdy w PZL Świdnik 4 związki nie łączą sie by poprawić warunki płacowe robotników. Co Was dzieli,poglądy,przekonania polityczne czy pracodawca? K.....waszym pracodawcą jest robotnik,ktory z marnej płacy płaci wam pensje. Bo nie płaci wam włoch,chyba,że? Mister Król któremu nogi wyrosły z WSK dziś walczy o Krzyż w Sejmie ,a Was ma w d.... Taka jest Solidarność muzealna na która płacicie na pokaz. Napiasałem to po rozmowie z Córką i wiem jedno. Podwyżki są potrzebna,a związki zawodowe muszą dla waszego dobra być jednością.
co chcesz ? jak mądrzy ( inaczej ) robotnicy chcą utrzymywać związkowych bonzów , z prezesem królem na czele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
A co ma powiedzieć osoba, która zarabia 1600zł na rękę i ma do utrzymania 2 dzieci i żonę? Z tej kwoty opłaty, leki, życie...
Ma powiedzieć "do widzenia". Poszukać lepiej płatnej pracy jak i ja zrobiłem, żegnając się z tą firmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela napisał:
Szacunek dla Sierpnia 80! jedyny związek który nie wchodzi makaronom w d**. Jestem z Wami, powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Elu bo tak się pani tytułuje czyżby pan prowadzący strajk wchodził do pani d..... On jest w tym dobry. Proszę spytać jago trzech żon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Słuszne żądania płacowe pracowników PZL i reprezentowanie załogi przez związek ,,S,,80,który szantażem próbuje wymusić podwyżki to chyba nie te czasy. Przywódcy związku podejmując działania rozpętali akcję nad którą stracili kontrolę,stawiali żądania nie godząc się na rozwiązania kompromisowe. Nie zapewniając poparcia całej załogi,podzielili na pracownikow produkcyjnych i administracyjnych,pracowników produkcji z kolei zmuszano do przerwania pracy czyli solidarności wymuszonej. Pracownicy powinni zarabiać dobrze najlepiej bardzo dobrze i od tego są negocjacje . Ludzie już nie jeden raz zostali oszukani przez pracodawcow i ambitnych związkowców. Etatowi pracownicy związku mają ochronę przed utratą pracy Wy nie. Związkowcom liczą sie pobory za czas strajku. Wam nie. Borys idzie na obiad do Świdniczanki,a Wy.? Podburzyć ludzi dla swoich celów to było przerabiane a 80 r i co z tego wynikło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iga napisał:
strajkuje raczej coraz mniej załogi ludzie powracają do swoich stanowisk pracy i pracuja prosze przyjsc i zobaczyc a wy sierpniaki przestancie wreszcie kłamac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...