Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chłopcy z pistoletami na wodę bawią się w prawdziwych mężczyzn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabawa dużych dzieci w małą wojnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wojska to - nie , ale takie zabawy to owszem jak widać. eh , przydałby się przedwojenny kapral . jak słyszałem z opowiadań , po całym dniu takiej zaprawy chłopaki wieczorem płakali !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coraz więcej tych paramilitarnych formacji typu np "strzelcy". Jak się same finansują to niech sobie będą ale jak są finansowane z budżetów państwa czy gmin  - to mi się bardzo nie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Świdnika ! Z czego on tak się śmieje ?   Nawet nie widzi jaką gafę strzelił na tych śmiesznych ćwiczeniach .    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIT też się możesz pobawić ,tylko do tego trzeba mieć ja......a!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIT też się możesz pobawić ,tylko do tego trzeba mieć ja......a!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagranie z miejskiego monitoringu brutalnego zabójstwa studenta zobaczcie na retrix.pl/nagraniemonitoring Zastanawiam się jak takie nagranie mogło wyciec z sieci?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Burmistrz Jakson to w jakiej armii służy, na rękawie jest flaga z odwróconymi barwami , czerwone na górze białe na dole, Indonezja????? A nie powinno byc biało-czerwone..polskie barwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze one finansują się same, w większości są to grupy ASG, a po drugie nawet jak by z państwa to co? Na pierdoł mogą wydawać a na sport to już nie? Przynajmniej się coś dzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 % cwiczacych to byli zolnierze zawodowi ktorzy cwiczyli w swidniku,bo wojsko nie jest w stanie tego zorganizowac. Do tego manewry odbyealy sie pod okiem WSOWL w Wroclawiu. Zal bierze wiec jak sie czyta komentarze wikich znawcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopcy z pistoletami na wodę bawią się w prawdziwych mężczyzn
Odezwał się ''prawdziwy mężczyzna'' !!! Co d... od kompa nie ruszy, a z bronią miał tyle wspólnego co w Call of Duty, czy Medal of Honor. Ja czytam taki komentarz to przypomina mi się sytuacja jak kiedyś byłem na strzelnicy i młody chłopak pyta instruktora gdzie jest przybliżenie, instruktor mu odpowiada że nie ma, a ten mówi to lipa, bo u mnie w Medalu jest przybliżenie :-) Takich "prawdziwych mężczyzn" z przed komputera to w WP nie potrzeba, co innego w przypadku tych Ludzi z tych ćwiczeń. Wielkie ukłony przed tymi Ludźmi, bo to z takich zapaleńców powstała Armia Krajowa. Bo fakt jest taki że Polska jest praktycznie bezbronna, WP - 90 tyś., NSR - 19 tyś., a NSR to zupełna ściema ludzie w ogóle nie są przygotowani, a co do proporcji ilości oficerów i podoficerów do szeregowych nie będę przytaczał, bo to już zupełne dno. Takie manewry powinny być sygnałem dla władz, że relatywnie tanim kosztem Państwo Polskie może mieć pełno sprawną Obronę Terytorialną złożonych z zapaleńców którzy kochają swój Kraj, chcą się szkolić i przekazywać swoją wiedzę dalej. Tu Ludzie sami się organizują i nikt nie zasłania się L4 jak przychodzi do Ćwiczeń, a w MON-ie nie raz nie ma z kim ćwiczyć, bo połowa na L4 i weź tu człowieku szkól kogoś. Co do finansowania to są zapaleńcy którzy sami szukają sponsorów i wykładają własne pieniądze !!! Ja bym się nie czepiał Pana Burmistrza, bo flagi są na rzepy i czasem na szybko można je odwrotnie przyczepić. Chylę czoła Przed Takim Włodarzem, który pomaga i wspiera taką Idee, a flagi to pikuś, nie jednemu zdarzyło się założyć flagi na Monaco tylko nie było przy tym aparatu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się ''prawdziwy mężczyzna'' !!! Co d... od kompa nie ruszy, a z bronią miał tyle wspólnego co w Call of Duty, czy Medal of Honor. Ja czytam taki komentarz to przypomina mi się sytuacja jak kiedyś byłem na strzelnicy i młody chłopak pyta instruktora gdzie jest przybliżenie, instruktor mu odpowiada że nie ma, a ten mówi to lipa, bo u mnie w Medalu jest przybliżenie :-) Takich "prawdziwych mężczyzn" z przed komputera to w WP nie potrzeba, co innego w przypadku tych Ludzi z tych ćwiczeń. Wielkie ukłony przed tymi Ludźmi, bo to z takich zapaleńców powstała Armia Krajowa. Bo fakt jest taki że Polska jest praktycznie bezbronna, WP - 90 tyś., NSR - 19 tyś., a NSR to zupełna ściema ludzie w ogóle nie są przygotowani, a co do proporcji ilości oficerów i podoficerów do szeregowych nie będę przytaczał, bo to już zupełne dno. Takie manewry powinny być sygnałem dla władz, że relatywnie tanim kosztem Państwo Polskie może mieć pełno sprawną Obronę Terytorialną złożonych z zapaleńców którzy kochają swój Kraj, chcą się szkolić i przekazywać swoją wiedzę dalej. Tu Ludzie sami się organizują i nikt nie zasłania się L4 jak przychodzi do Ćwiczeń, a w MON-ie nie raz nie ma z kim ćwiczyć, bo połowa na L4 i weź tu człowieku szkól kogoś. Co do finansowania to są zapaleńcy którzy sami szukają sponsorów i wykładają własne pieniądze !!! Ja bym się nie czepiał Pana Burmistrza, bo flagi są na rzepy i czasem na szybko można je odwrotnie przyczepić. Chylę czoła Przed Takim Włodarzem, który pomaga i wspiera taką Idee, a flagi to pikuś, nie jednemu zdarzyło się założyć flagi na Monaco tylko nie było przy tym aparatu :-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się ''prawdziwy mężczyzna'' !!! Co d... od kompa nie ruszy, a z bronią miał tyle wspólnego co w Call of Duty, czy Medal of Honor. Ja czytam taki komentarz to przypomina mi się sytuacja jak kiedyś byłem na strzelnicy i młody chłopak pyta instruktora gdzie jest przybliżenie, instruktor mu odpowiada że nie ma, a ten mówi to lipa, bo u mnie w Medalu jest przybliżenie :-) Takich "prawdziwych mężczyzn" z przed komputera to w WP nie potrzeba, co innego w przypadku tych Ludzi z tych ćwiczeń. Wielkie ukłony przed tymi Ludźmi, bo to z takich zapaleńców powstała Armia Krajowa. Bo fakt jest taki że Polska jest praktycznie bezbronna, WP - 90 tyś., NSR - 19 tyś., a NSR to zupełna ściema ludzie w ogóle nie są przygotowani, a co do proporcji ilości oficerów i podoficerów do szeregowych nie będę przytaczał, bo to już zupełne dno. Takie manewry powinny być sygnałem dla władz, że relatywnie tanim kosztem Państwo Polskie może mieć pełno sprawną Obronę Terytorialną złożonych z zapaleńców którzy kochają swój Kraj, chcą się szkolić i przekazywać swoją wiedzę dalej. Tu Ludzie sami się organizują i nikt nie zasłania się L4 jak przychodzi do Ćwiczeń, a w MON-ie nie raz nie ma z kim ćwiczyć, bo połowa na L4 i weź tu człowieku szkól kogoś. Co do finansowania to są zapaleńcy którzy sami szukają sponsorów i wykładają własne pieniądze !!! Ja bym się nie czepiał Pana Burmistrza, bo flagi są na rzepy i czasem na szybko można je odwrotnie przyczepić. Chylę czoła Przed Takim Włodarzem, który pomaga i wspiera taką Idee, a flagi to pikuś, nie jednemu zdarzyło się założyć flagi na Monaco tylko nie było przy tym aparatu :-)
  Brawo, już straciłem nadzieje i wiarę w ludzi w tym kraju myśląc że każdy przeciwko takim ćwiczeniom, jak przyjdzie walczyć to będzie z kim stanąć na front :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marudzicie a zdjęcia to wszyscy robili bo była na co popatrzeć, banda internetowych deb***i co broń tylko w grach widzieli a o trzymaniu nawet i repliki to już nie mówić, 5 minut byście nie wytrzymali tylko płacz, jak komuś się podoba i chce ćwiczyć to się odpier***ić od niego i idzcie sobie grać w tego je***ego gówno wartego coda żal was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i widziałem. Manewrom przyglądała się również grupa wyższych oficerów, którzy przyjechali do Świdnika z całej Polski. Opinie jednoznacznie pozytywne. Organizatorzy wykonali super robotę, organizując zajęcia nie na terenie zbliżonym do naturalnego, tylko NATURALNYM. Domy, ludzie, samochody - to wszystko było prawdziwe. Co więcej, sytuacja rozwijała się dynamicznie, więc dowódcy pododdziałów musieli zachować refleks i reagować na bieżąco, a nie według z góry ustalonego scenariusza. TOC - pełna profeska. Wykorzystanie helikoptera - majstersztyk. Wszystko wykonano samodzielnie i własnym kosztem. Państwo - co jest już swego rodzaju tradycją - nie dało nic. Także, gratuluję Panowie. Trolami proszę się nie przejmować. Niech dalej p...olą smutki o przedwojennych kapralach i pistoletach na wodę. Przecież to są ludzie ze świata Alicji w krainie czarów. Spoko :)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też w niedzielę im sie zachciało ,,utyranych'' ludzi budzić ... a w kosciółku byli przed czy po .... sorki pacyfista ze mnie totalny i tego typu zadym publicznych nie popieram    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Białorusi ciwczenia taktyczne razem z Rosją 70tyś a w Polsce 170 osób z plastikowymi karabinami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Białorusi ciwczenia taktyczne razem z Rosją 70tyś a w Polsce 170 osób z plastikowymi karabinami :)
Plastikowy to ty masz mózg trolu je***y...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun były st chor JS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...