Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Surowe zasady w przedszkolu. Zakaz przynoszenia zabawek z domu i wchodzenia do sal

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 listopada 2016 r. o 11:11 Powrót do artykułu
Ten babon powinien być "poproszony" o zmianę zawodu, bo na nauczyciela w przedszkolu kompletnie się nie nadaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40 lat temu chodziłem do takiego przedszkola, pani waliła w łeb za byle przewinienie, poniżała, krzyczała,nawet sprzątaczka nosiła taki zastrugany kij lub antenę samochodową, podczas leżakowania był zakaz chodzenia do łazienki, ale w tamtych czasach to była norma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem bardzo dobrze zrobiła. Skoro był wyraźny zakaz to po co panowie pakowali sie tam gdzie nie powinni. Niektórym rodzicom się troszeczkę pomieszało i wydaje im się że ich żadne zasady nie obowiązują. Pokazuje to tylko roszczeniowe nastawienie niektórych do wszystkiego i wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W prywatnych przedszkolach tez panują podobne zasdady i nikt nie robi z tego problemu, wszytsko dla dobra dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry zakaz. Po pierwsze ze względu na sprawy sanitarne a po drugie ze względu na równość dzieci. Nie każdego rodzica stać na maskotke Maszy albo klocki lego za 150zł. A dzieciaki w bardzo brutalny sposób potrafią pokazac w jakich luksusach opływają po godz 16.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Powinien też być zakaz prowadzenia do przedszkola zasmarkanych bachorów. Niektórym mamuśkom i tatuśkom się w d...ach poprzewracało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie rodzice nie wiedzą co chcą , najperw donoszą że nic się nie robi żeby uchronić ich dziecko przed choroba, a jak teraz są podjęte odpowiednie kroki to też źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"40 lat temu chodziłem do takiego przedszkola, pani waliła w łeb za byle przewinienie, poniżała, krzyczała,nawet sprzątaczka nosiła taki zastrugany kij lub antenę samochodową, podczas leżakowania był zakaz chodzenia do łazienki, ale w tamtych czasach to była norma " Nie porównuj czasów powojennych i PRL do dzisiejszych. Dzisiach mrugniesz i jesteś najgorszym morderca, sadystą, gwałcicielem i nie wiem jak jeszcze. Ja uważam, że biciem sie niczego nie rozwiązuję, ale, żeby za klapsa na 12 lat wsadzac to już paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ten babon powinien być "poproszony" o zmianę zawodu, bo na nauczyciela w przedszkolu kompletnie się nie nadaja. " Idź się utop i powiedz jak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry zakaz pracuje w przedszkolu dzieci przynoszą zabawki, cos ginie i do kogo pretensje? Dzieci jak dzieci jedno ma drugie tez chce i jak wytlumaczyc ze to jest za drogie? Rodzicenie maja wyobeazni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany wprowadzone przez dyrektorkę nie mają nic wspólnego z dobrem dzieci. Widać wredna kobieta. Mimo, że nie mieszkam w tej Gminie i dobrze, uważam, że w tak bezczelny sposób chciała ukarać Rodziców 9walczących w słusznej sprawie) a ukarała dzieci ( a brud był jej winą) Uważam,że Wójt powinien ją zdymisjonować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno się zakazać przynoszenia telefonów .Tak w przedszkolach jaki w szkołach podstawowych. Tu i tu ten sam klimat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi halo, w przedszkolu moich dzieci to norma od kilku lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni popieram ten zakaz! w przedszkolu mojego dziecka (prywatne) też nie wolno wchodzić do sal i przynosić zabawek, jak ktoś tego nie rozumie to jest... (ale czego się spodziewać po mieszkańcach wichury znanej w kraju szerzej z hitu "czekając na sobote". swoją drogą warto obejrzeć, to lepsze niż chłopaki do wzięcia i inne rolniki szukające żony). Nie wyobrażam sobie włazić w butach, w których chodzę po dworze do sali wyłożonej wykładziną na której cały dzień bawią i turlają się dzieci. a zabawki? już ktoś wcześniej pisał, raz, że nie wiadomo co jest na ich powierzchni a dwa, że dyskryminacja biedniejszych dzieci. W życiu nie słyszałam żeby któryś rodzic to kwestionował, wszystkim te zasady bardzo się podobają. Żeby tego nie rozumieć trzeba widocznie mieszkać w Trawnikach czy innej podświdnickiej wioszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niezliczona ilość dzieci" - no to jak to - nie wiadomo ile dzieci chodzi do tego przedszkola? A wymaganie przez dyrektorkę zaświadczenia lekarskiego że dziecko jest już zdrowe jest niezgodne z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądra Pani dyrektor! Potem awantura w domu, że zabawka została w przedszkolu i płacz dziecka. Odprowadzić dzieci do sali? Są pewne zasady rodzice powinni ich przestrzegać! Zaświadczenia od lekarzy o tym, że dziecko jest zdrowe w pełni popieram. Po co ma zarażać inne dzieci chorobą?? Gdyby nie odległość zbyt duża z Lublina do Trawnik z czystym sumieniem powierzyłabym Moje Skarby w ręce takiej Pani dyrektor. Mam nadzieje, że Lubelskie przeszkola tez wprowadzą wymóg takich zaświadczeń od lekarza. Dziecko po chorobie powinien sprawdzić lekarz czy nie ma powikłań, czy jest zdrowe i może iść do przedszkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mojego dziecka to norma. Jest jeden dzień w tygodniu, że można przynieść JEDNĄ zabawkę. Jakość nikt z tego powodu nie toczy piany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam i czytam i się zastanawiam czemu w tym przedszkolu nie było tak od początku? Tylko w momencie gdzie jest epidemia bóg wie czego i syf a panie woźne w godzinach pracy na zakupach hmm ciekawe... A może dlatego że układy nie pozwalają Pani dyrektor jest osobą mściwą i zapewne już prowadzi śledztwo kto donosił i będą konsekwencje. A co do Eli która jest zapewne miastowa- nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz ( czyt.piszesz) nikt w butach tam nie chodzi tam jest po prostu brudno!!!!!!!!!! A dzieciaków była ponad 20 po pierwszym dniu a raczej nocy..... Tyle miastowe kwoki co niedziela zasuwające po bigosik w SŁOIKACH..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj ze zrozumieniem, a nie jakieś bzdury wypisujesz, że nie wiadomo ile dzieci chodzi do przedszkola. Po drugie to bardzo dobrze, że zostaną wprowadzone zaświadczenia od lekarza o zdrowiu dziecka po chorobie. Przyjdzie jedno z glutem pod nosem i zaraz połowa chora. Do kogo wtedy pretensje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litościwie dziennik pominął najlepsze fakty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...