Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdniccy seniorzy zapłacą mniej za bilety do kina i na basen

Utworzony przez 12345677, 10 września 2014 r. o 17:40 Powrót do artykułu
Mnie pachnie to trochę dyskryminacją. Rozumiem, że osoby starsze najczęściej bogate nie są, ale ktoś za to będzie musiał i tak zapłacić. Będą to mieszkańcy w wieku produkcyjnym. Moim zdaniem wspierać powinniśmy chyba przede wszystkim rodziny z dziećmi, to dzieci będą w przyszłości na nas pracować. Boje się, żebyśmy w przyszłości nie mieli sytuacji odwrotnej niż powinniśmy mieć - że opłaca się mieszkać w Świdniku tylko emerytom, których i tak będzie przybywać.   Aktualnie emeryci mają chyba wszędzie bilety ulgowe, tak jak dzieci. Jednak do tego dochodzi darmowe MPK do Lublina, a dzieci (właściwie ich rodzice) muszą płacić. Teraz dojdzie ta karta - emeryci będą mieć praktycznie darmowe atrakcje - dzieci będą musiały słono płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory tuż tuż.... Czego to nie obiecują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos sie jeszcze nabiera na taka tanią reklame przed wyborami samorzadowymi?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako senior, wreszcie ktoś pomyślał o seniorach i dlatego myślę że trzeba pomagać ludziom starszym a zarazem schorowanym, którzy przez całe życie ciężko pracowali.Dlatego jestem pełen uznania władzom Świdnika za taki gest z ich strony że pamiętają o ludziach starszych którzy przyczyniły się w rozwój Świdnika.Nikt nie może mówić i twierdzić, że inni muszą dokładać do ulg seniorów, bo kto ich wychował i na nich pracował .To jest mała cząstka takiego podziękowania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chodzi na wybory - osoby młode, czy emeryci? Kto w większości reprezentuje mieszkańców w Radzie Miasta Świdnika - osoby młode czy emeryci? Kto wie w jakim kierunku powinno rozwijać się miasto - osoby młode czy emeryci? Czy osoby młode czy emeryci będą sprawniej zarządzać miastem? Komu bardziej zależy na rozwoju miasta - osobom młodym czy emerytom? Spójrzcie jak rozwijąją się sąsiednie gminy i odpowiedzcie sobie na pytanie na kogo głosować w najbliższych wyborach, czy na osoby młode czy emerytów?   Myśl o swojej przyszłości i mądrze wybieraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same ogólniki?, na zasadzie nikt ci tego nie da co ja ci mogę obiecać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto cię gościu wychował ?widzę że nie masz szacunku  do ludzi starszych,twoja opinia dotyczy  też twoich rodziców, jak ich masz?Jak chcesz wiedzieć to ja też widzę przyszłość, też w młodych ludziach ale mądrych którzy swoją wiedzę czerpią własnie od ludzi starszych od swoich rodziców.Właśnie "Goście" to nie wiek ale mądrość czyni człowieka że jest przydatny społeczeństwu.Brednie piszesz , że ludziom starszym nie zależy na rozwoju swojego miasta to tak jakby nie zależało im na wychowaniu  swoich dzieci i ich rozwijaniu się.Dodatkowo puknij się w swoją pustą głowę i myśl realnie ,bo jak masz rodziców to widzę że nic dla ciebie nie znaczą i są już nieprzydatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie pachnie to trochę dyskryminacją. Rozumiem, że osoby starsze najczęściej bogate nie są, ale ktoś za to będzie musiał i tak zapłacić. Będą to mieszkańcy w wieku produkcyjnym. Moim zdaniem wspierać powinniśmy chyba przede wszystkim rodziny z dziećmi, to dzieci będą w przyszłości na nas pracować. Boje się, żebyśmy w przyszłości nie mieli sytuacji odwrotnej niż powinniśmy mieć - że opłaca się mieszkać w Świdniku tylko emerytom, których i tak będzie przybywać.   Aktualnie emeryci mają chyba wszędzie bilety ulgowe, tak jak dzieci. Jednak do tego dochodzi darmowe MPK do Lublina, a dzieci (właściwie ich rodzice) muszą płacić. Teraz dojdzie ta karta - emeryci będą mieć praktycznie darmowe atrakcje - dzieci będą musiały słono płacić.
emeryt-czy ja nie byłem dzieckiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...