Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnicka policja

Utworzony przez ~3grosze~, 25 listopada 2009 r. o 21:44
ja chciałam wtrącić swoje 3 grosze na temat Świdnickiej policji,która jak wynika z moich obserwacji cholernie się nudzi "ścigając" dzień w dzień ulicami Świdnika biednych kierowców,jak już zatrzymają to bitą godzinę ma taki delikwent z głowy tzn.miśki siedzą w radiwozie i się pewnie zastanawiają co by tu wykombinować,żeby dopieprzyć mandat,a jak nie mają za bardzo podstawy do ukarania to po upływie 30 minut wypuszczają wolno z ustnym upomnieniem-chłopcy radarowcy to jest ŻENADA.czy wy na serio nie macie innych poważniejszych problemów na głowie??? jak jeżdżą po Świdniku wariaci z piskiem opon albo pod Kauflandem to boicie się nos wystawić z komendy!!!wniosek z tego wysuwam następujący:te wszystkie dowcipy o policjantach to jest po prostu prawda-tylko nie wiem czemu nie chce mi się z tego śmiać(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~3grosze~ napisał:
ja chciałam wtrącić swoje 3 grosze na temat Świdnickiej policji,która jak wynika z moich obserwacji cholernie się nudzi "ścigając" dzień w dzień ulicami Świdnika biednych kierowców,jak już zatrzymają to bitą godzinę ma taki delikwent z głowy tzn.miśki siedzą w radiwozie i się pewnie zastanawiają co by tu wykombinować,żeby dopieprzyć mandat,a jak nie mają za bardzo podstawy do ukarania to po upływie 30 minut wypuszczają wolno z ustnym upomnieniem-chłopcy radarowcy to jest ŻENADA.czy wy na serio nie macie innych poważniejszych problemów na głowie??? jak jeżdżą po Świdniku wariaci z piskiem opon albo pod Kauflandem to boicie się nos wystawić z komendy!!!wniosek z tego wysuwam następujący:te wszystkie dowcipy o policjantach to jest po prostu prawda-tylko nie wiem czemu nie chce mi się z tego śmiać(
Wariaci z piskiem opon? Spotkało cię zagrożenie z ich strony? Nie? Te chłopaki z reguły jeżdżą lepiej niż ty kiedykolwiek będziesz. Jeśli tak, to przepraszam za tego buraka, bo nikim innym niż burakiem ten delikwent nie jest. Pewnie nawet nie wiesz/nie rozumiesz o co w tym pisku chodzi i co oni w tymi widzą . Co do policji... Teraz sie namnożyło młodych gniewnych w szeregach, widziałem i słyszałem wczoraj zachowanie młodych policjantów. Muzyki sobie słuchali w radiowozie!!(Pytanie kto im na to pozwala i skąd puszczają). A i starsi ze naszego miasta nie są lepsi. Miałem już 2 zatrzymania ze skuwaniem, bluzgami, przesłuchaniem(Co K*rwa nie tak? Co nie ty? Mamy cie sk****synu nie wywiniesz sie), mandat wsadzony za nic (nie znając się na prawie próbowałem się oczyścić[gówno nie równo, prawo to konkurs kłamców] i wiadomo, że dostałem dwa razy więcej , nie płace nie mam za co. To tylko mały wycinek co nasza rodzima psiarnia potrafi. Woof!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...