Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Duży parking... To są mieszkania socjalne czy komercyjne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to po co taki parking przecież cyganie jerzdzą tylko samochodami marki BMW a wiadomo że są to duże samochody. Proponuje odrazu na całym osiedlu założyć monitoring.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może ktoś mi pomoże zamienić moje70 metrowe mieszkanie komunalne w Lublinie na dwa male socjalne - u mnie stawka czynszu liczona jest po 5,95 za metr kwadratowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszka w pobliżu tego bloku i zaparkowanie samochodu pod blokiem graniczy z cudem a tym co teoretycznie nie stać na samochód buduje miasto nowiutki parking. To skandal bo ja muszę płacić za mieszkanie normalną stawkę i normalne podatki a miasto nie buduje nowych parkingów dla takich jak ja za to daje za darmo parking darmozjadom. i Jaka tu sprawiedliwość tyko złodziei w pobliżu więcej. Skandal jak traktuje się ciężko pracujących mieszkańców tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest Polska mentalność...zazdrośc i nienawiść...nie pasuje to możesz zmienić misto ..państwo..nikt cie nie trzyma za nogę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moni napisał:
Ja mieszka w pobliżu tego bloku i zaparkowanie samochodu pod blokiem graniczy z cudem a tym co teoretycznie nie stać na samochód buduje miasto nowiutki parking. To skandal bo ja muszę płacić za mieszkanie normalną stawkę i normalne podatki a miasto nie buduje nowych parkingów dla takich jak ja za to daje za darmo parking darmozjadom. i Jaka tu sprawiedliwość tyko złodziei w pobliżu więcej. Skandal jak traktuje się ciężko pracujących mieszkańców tego miasta.
Masz rację popieram cie w stu procentach. Mam nadzieję , że kiedyś z kraju wyprowadzą się właśnie darmozjady, złodzieje i pseudo nieudacznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest dajcie im mieszkania opieka utrzyma i siedza świdnickie nieroby całe lato na ławce i pija.........z mojego bloku tacy własnie dostali takie mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na co im parking?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na co ci mózg??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to, szkole zabrali boisko żeby im dać parking !!! Na zachodzie jak ktoś ubiega się o pomoc socjalną to nie może mieć samochodu a im dają mieszkania i pewnie jeszcze gratis dorzucą samochód, żeby parking nie był pusty. Co za obłuda - i to z naszych podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ślicznie-pięknie: mieszkania socjalne są potrzebne, wręcz niezbędne. Tylko należy zmienić zasady ich przyznawania. Nie może też być tak, że ci, którzy dostaną przydział na takie mieszkanie, traktują je jak normalne, stałe mieszszkanie. i praktycznie są nie do ruszenia. Pamiętam dyskusje na ten temat z czasów oddawania bloku socjalnego przy ul. Klonowej (byłam wówczas radną). Burmistrz zapewniał nas wówczas o tymczasowym charakterze tych mieszkań. Ale kiedy dziś pytam o weryfikację uprawnień do zajmowanego mieszkania socjalnego, może tylko rozłożyć ręce. Bo weryfikacji faktycznie nie ma. A ludzi kłują w oczy wypasione samochody na parkingu przy budynku socjalnym i anteny satelitarne w oknach. I trudno się dziwić. Każdy chciałby płacić taki czyńsz, jak ci z "socjalnego". To jest po prostu nieuczciwe. Część lokatorów z socjalnego żyje na zasadzie: ojciec-mąż robni kasę za granicą(albo pracuje u nas "na czarno") a kobieta-matka siedzi w domu z dziećmi. Oczywiście nie wykazują żadnego dochodu (ewentualnie urlop macierzyński/opiekuńczy matki lub renta jednego z rodziców). W ten sposób oczywiście spełniają kryteria do lokalu socjalnego. Tyle, że nie całkiem uczciwie. Te mieszkania miały pomagać rodzinom, których dochody - nie z ich winy - uległy na tyle drastycznemu obniżeniu, że nie były w stanie ponosić opłat eksploatacyjnych za normalmne mieszkanie (najczęściej - spółdzielcze). To było słuszne. Ale nikt z władz gminnych nie zadał sobie trudu, żeby takiej weryfikacji aktualnego statusu finansowego dokonywać w odsępach 1-2 lat. I robić to rzetelnie. Dlatego lokatorzy budynków socjalnych czują się bezpieczni. Im się po prostu nie opłaca zabiegać o lepszą, lepiej płatną pracę czy wogóle - o pracę. Większości z nich odpowiada pasożytowanie na społęczeństwie. Jeśli przy przydziale mieszkań w nowym bloku socjalnym zasady pozostaną bez zmian, będziemy mieli kolejną grupę "na stale uprzywilejowanych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zgadza sie Golik tyle lat siedzi w Holandi .........ma socjal za darmo prawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tylko nie zapominajmy że nie jesteśmy na zachodzie,a byle jaki samochud kosztuje ok2000 tyś. a nie 10000 lub 20000 tak jak mieszkanie.A pozatym czy ktoś wyobraża sobie życie w 47 mk w 12osub bo niektuży mają taką sytuacje .chyba lepiej niech im dadzą te mieszkania a nie alkocholikom tak jak jest w większości pod lasem gdzie są mieszkania socjalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moni napisał:
Ja mieszka w pobliżu tego bloku i zaparkowanie samochodu pod blokiem graniczy z cudem a tym co teoretycznie nie stać na samochód buduje miasto nowiutki parking. To skandal bo ja muszę płacić za mieszkanie normalną stawkę i normalne podatki a miasto nie buduje nowych parkingów dla takich jak ja za to daje za darmo parking darmozjadom. i Jaka tu sprawiedliwość tyko złodziei w pobliżu więcej. Skandal jak traktuje się ciężko pracujących mieszkańców tego miasta.
przepraszam bardzo po pierwsze nie jestem darmozjadem bo tak samo pracuje jak pan czy pani i jestem mieszkancem tego miasta mam 3 dzieci i jest mi cięzko utrzymac sie za małe dochdy na stancji z dziecmi to nie wiem dlaczego tak mozna mówic o ludziach którym nie wyszło w życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkania socjalne co za obłuda ,moja znajoma ma czwurkę dzieci i czeka już osiem lat na mieszkanie kturego niedostała bo oddali je alkocholikom totalna obłuda.jestem ciekawa ile lat trzeba pić żeby dostać takie mieszkanie za darom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie byki sprawdzajcie potem piszcie bo zazdrosc oczy wam mydli a w glowie rozpacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...