Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Historyczne spacery po 29 latach (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 11 lutego 2011 o 20:26 Powrót do artykułu
UL.SŁAWIŃSKIEGO a nie słowińskiego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dziś postawcie się złu i niesprawiedliwości.
0
Palanty robią młodzieży wodę z mózgu . 40 000 000 ludzi wyżyło na occie przez kilka lat. Niech lepiej pomyślą ile teraz głoduje!!
0
"SPACEROWAŁM" wtedy tam i co mamy dziś - bezrobocie,biedę, dzieci chodzą głodne. Żydzi,złodzieje,komuniści doszli do władzy i wszystko i wszystkich mają w du***.Gdyby mozna było cofnąc czas - NIE SPACEROWAŁ BYM JUŻ TAM.
0
co dziś macie z tych spacerów, zyskaliście coś?.Przestańcie wreszcie dalej ogłupiać młodych ludzi.
0
jurek napisał:
"SPACEROWAŁM" wtedy tam i co mamy dziś - bezrobocie,biedę, dzieci chodzą głodne. Żydzi,złodzieje,komuniści doszli do władzy i wszystko i wszystkich mają w du***.Gdyby mozna było cofnąc czas - NIE SPACEROWAŁ BYM JUŻ TAM.
Trza się było załapać do władzy i zostać posłem ,radnym, senatorem lub ministrem a nie włóczyć się po ulicach jak władza czekała na funkcjonariuszy.
0
Trzeba miec tupet zeby zawlaszczac historie dla wlasnych interesow! Pani Radek przesladowana dzialaczka ... bu ha ha to kupa smiechu!
0
edi napisał:
co dziś macie z tych spacerów, zyskaliście coś?.Przestańcie wreszcie dalej ogłupiać młodych ludzi.
0
mamy wolność , nie wiem czy to zauważyłeś ty stary ormowcu
0
Dzisiaj także powinny zacząć sie takie spacery i protesty nas Polaków. Naród jest ciemiężony od wewnątrz, przez struktury państwowe, cały aparat biurokratyczny i antyludzki. Tylko głupi, głuchy i ślepy nie dostrzega tego, w jakim kierunku zmierza ten kraj. Do zagłady. Nie ma już nic polskiego, wszystko za bezcen oddaje się Żydom. Przykład budynku Jesziwy u zbiegu ulic Lubartowskiej i Unickiej. W latach 60-tych gmina żydowska otrzymała ponad 170 tys. USD za ten budynek. W 2004 roku zwrócono Żydom również budynek. Pytam: Gdzie jest sprawieliwość? Odpowiedź: Tylko u Pana Boga. Wszystkie te niby demokratyczne rządy po 1989 roku skończyły sie tym, ze wyprzedano za grosze narodowy majątek, pozbawiono nas Polaków tego co było zawsze dla nas najważniejsze - Polskości. Polska nie jest już polska...
0
Markob, jak smiesz wyzywać kogoś od ormowców! nawet nie wiesz z kim rozmawiasz. Gdybys miał choć za grosz rozumu zastanowiłbys sie co i do kogo mówisz. Skąd wiesz czy ten człowiek własnie za twoja g...u wolność zdrowia nie stracił? A co teraz z tą wolnościa robią ? To jest wolność ? nie masz takiej swiadomości zeby to wiedziec.Wiec przepros i siedź po cichu , bo za to mozesz stanąć przed sądem , a ja chetnie za darmo poprowadze sprawe w imieniu powoda.
0
Markob, jak smiesz wyzywać kogoś od ormowców! nawet nie wiesz z kim rozmawiasz. Gdybys miał choć za grosz rozumu zastanowiłbys sie co i do kogo mówisz. Skąd wiesz czy ten człowiek własnie za twoja g...u wolność zdrowia nie stracił? A co teraz z tą wolnościa robią ? To jest wolność ? nie masz takiej swiadomości zeby to wiedziec.Wiec przepros i siedź po cichu , bo za to mozesz stanąć przed sądem , a ja chetnie za darmo poprowadze sprawe w imieniu powoda. gdybyś miał(a) za grosz rozumu i przyzwoitości ty zomowska pało to nie chrzanił(a) bys takich bzdur, a do sądu w roli pozwanego w sprawie o nazwanie kogoś ormowcem bardzo chętnie się stawie (za gówniarza dziękuje , w moim wieku to komplement)
0
przez was ludzie nie mają pracy i za co żyć, żyją w biedzie, mam nadzieję, że odpokutujecie, winno się wam zabrać majątki i oddać tym co cierpią niedostateks. Zdrożał wam kotlet raz na kilkanaście lat i źle wam było, dzisiaj codziennie to droższe ceny. Gdzie jesteście, nie macie za grosz honoru. Precz z wami.
0
j mam w rodzinie bylego solidarnościowca, teraz jego córka nie może znaleźć pracy i dobrze mu tak, szkoda tylko, ze jeszcze on załapał sie na emeryturę, gdzie za komuny mógł sobie zapracować na nią
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: