Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Kierowca busa wiózł po alkoholu pasażerów

Utworzony przez buzal, 16 lipca 2012 r. o 16:49 Powrót do artykułu
w normalnym kraju nawet glowy by se nie zawracali takim procentem tylko w polsce tuskomatolof wielka sie draka robi swionteczny dzien i ktos cos lyknol dziec przed i aj waj kszycza zydowstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba tysiącami litrów paliwa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 litrów paliwa w cysternie:), chyba kierowca to przemycał w nocniku pod siedzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca busa wiózł po alkoholu pasażerów Czy nie wolno przewozić pasażerów będących po alkoholu?Jakie przepisy zabraniają przewożenia pasażeró po alkoholu? Ja jak się napiję (czasami mi się to zdarza),to dzwonię po kumpla aby po mnie przyjechał.NIe wiedziałem,że nie mogę wsiadać do auta będąc na cyku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki normalny kraj masz na myśli? Bo nawet w tych krajach co są podwyższone normy na zawartość alkoholu do 06- 08 prom. nie dotyczy to kierowców zawodowych.. Zawodowy musi mieć w czasie pracy 0,00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ten co jezdzi przez zadebie , ci co maja baze kolo t....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca naszych kochanych 88 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, zaczęło sie od olewania kursów poza godzinami szczytu. Kiedy poziom olewania sięgnął masimum należało wymyśleć inny sposób pokazania pasażerom gdzie ich kierowcy mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to był bus z TŚK to nie dziwię się kierowcy. U Konowałka mogą pracować tylko kierowcy o rozchwianej osobowości ( takiej jak właściciel ) Bez "znieczulenia" nie da się popracować dłużej niż dwa, trzy dni. Pozdrawiam "szefa" niejakiego Marka K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisy są idiotyczne. Przecież z takimi śmiesznymi ułamkami promila to można normalnie jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...