Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jetem za to bardzo ciężka praca a bardzo niskie zarobki ciężkie dyżury a na nich jedna osoba!!!!!!!!!!!!!!!!!Popieram!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...po pierwsze to ie piszcie pracownicy DPS tylko Związkowcy z DPS... ...a po drugie - matko kto nas reprezentuje...
0
witam. jestem z gdanska. mam 25 pracuje w dps ponad 5 lat na stanowisku starszy opiekun. dodam, ze jestem z wyksztalceniem wyzszym. moja pensja na reke to uwaga 1100zl. az chce sie parsknac smiechem. mam w grupie 5 osob w tym 1 wozek i 1 chodzik. reszta mieszkanek wymaga calkowitej pomocy z mojej strony. mamy na oddziale 60 mieszkanek w tym 35 osob pampersowanych, 19 na wozkach i wieksza ilosc wymaga pomocy w spozywaniu posilkow a na dziennej zmienie sa tylko az DWIE opiekunki. jesli w dalszym ciagu bedziemy milczaly nasza praca bedzia charytatywna. milo pracowac w budzetowce......
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: