Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik. Międzynarodowe zawody w akrobacji samolotowej

Utworzony przez Alekin, 16 września 2009 r. o 21:17 Powrót do artykułu
A co to jest 2 piątek ??? Gramatycznie proszę napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie mogę się doczekać !!!! Powodzenia !!! I dobrej pogody !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alekin napisał:
A co to jest 2 piątek ??? Gramatycznie proszę napisać.
/ Upss... nie wiesz ? To jest jak w tym kawale , w treści depeszy do chłopaka : "3 M , 3 P , itd.... / bez urazy.../
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żelaźni już w Świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeje napisał:
Żelaźni już w Świdniku
Ilu pilotów sie zgłosiło na te zawody? jest jakas oficjalna strona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp napisał:
Ilu pilotów sie zgłosiło na te zawody? jest jakas oficjalna strona?
Niestety - oficjalnej strony chyba nie ma ! Wydarzenie jest niecodzienne. Aż się dusza raduje patrząc na MISTRZÓW !! Ja też ICH wczoraj widziałam ..... Tą "łapę" na sterach od razu widać...... Powinniśmy się czuć zaszczyceni . Do Świdnika przyleciała ELITA lotnictwa . Tymczasem jest jak zwykle....ani strony , ani "prasy" , /czekają widocznie co dalej/. Jedynie , brać lotnicza spełnia należycie swoje zadanie . Dzisiaj o 10.00 - otwarcie.Następnie złożenie kwiatów na grobie Janusza Kasperka . I ZAWODY .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img21.imageshack.us/img21/6405/99523138.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotograf napisał:
http://img21.imageshack.us/img21/6405/99523138.jpg
Ale to piękne .......Aż się dusza raduje......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiza napisał:
Ale to piękne .......Aż się dusza raduje......
Z tego co wiem , ŻELAŻNI przylecieli na swoich samolotach , i każdy zawodnik wykonuje swoje popisy na ICH sprzęcie . Jest też obecny trener KADRY POLSKI , i cała brać lotnicza . Każdy z Żelaznych wykonuje akrobacje indywidualnie . Sędziami są m.in. BRACIA KASPERKOWIE - RYSZARD I STANISŁAW . Czyli zawody odbywają się "pod dobrym okiem" . Nie ma łatwo......... Dzisiaj , po zakończeniu zawodów - ŻELAŻNI pokażą świdniczanom co potrafią........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotograf napisał:
http://img21.imageshack.us/img21/6405/99523138.jpg
DZIĘKI........piękne zdjęcie........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
impreza przerosła organizatorów 5 tys. ludzi jeden tojtoj dwa stanowiska piwa, to tylko pokazuje baranom świdnickim czego ci ludzie chcą, nie dożynek, nie dni świdnika, tylko akrobacji festynu i lotnictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeus napisał:
impreza przerosła organizatorów 5 tys. ludzi jeden tojtoj dwa stanowiska piwa, to tylko pokazuje baranom świdnickim czego ci ludzie chcą, nie dożynek, nie dni świdnika, tylko akrobacji festynu i lotnictwa
Na drugi raz będą wiedzieli........ Widzisz....wydaje mnie się , że dużo złego zrobiło słabe nagłośnienie przed IMPREZĄ . I pewnie to zmyliło organizatorów . Sądzili , że będzie mało ludzi. A MY CHCEMY TAKIEGO LOTNICTWA !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...