Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Narkotyki w mieszkaniu nastolatka

Utworzony przez Grzegorzcowpizyznaljednego, 20 września 2014 o 08:24 Powrót do artykułu
I dobrze że go złapali. Brawo policja!!! Przecież mógł kogoś tym zabić, te doniczki wyglądają na bardzo ciężkie.  Dostał by taką doniczką niewinny człowiek i trach ciach!!! I do piachu!!! Takich bandytów to trzeba zamykać, przecież za te 1300zł on mógł nawet karabin kupić i ujarany mógł napaść na bank.  Ja doskonale wiem jacy po tej marychułananie ludzie sa nadpobudliwi. Jeszcze raz brawo policja!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy wreszcie ustawodawca spojrzy na świat trzeźwym okiem i pozwoli na uprawę konopii na potrzeby własne. Co drugi artykuł z działu kryminalnego dotyczy zatrzymania za konopie. Ludzie niedługo zamkniecie pół lubelszczyzny! Tytoń i alkohol to też używki, a są legalne.  
0
Kiedy wreszcie ustawodawca spojrzy na świat trzeźwym okiem i pozwoli na uprawę konopii na potrzeby własne. 
popieram w całości ja bym chciał pędzić samogon uprawiać mak i od czasu do czasu coś podprowadzić w markecie na przykład sałatkę, a tu taki zamordyzm to wina tuska?
0
o kurde ale sukces Świdnickiej policji brawo wodzo i ekipa gremplowki skład wjerzdzają na kwadraty bać się czy plakać z tego powodu bo znajdą trawke 
0
Do: lolo. Samogon, mak, konopie - sama natura, nic syntetycznego. Ludzie od wieków to znają i ludzkość przetrwała, znaczy, że stosowane z umiarem jest ok. Wyjaśnij dlaczego w powyższy temat mieszasz kradzież? Ja nie nawołuję do totalnej anarchii tylko do rozsądku. Zobacz ludziom grozi 8-12 lat więzienia za uprawę jakiejś roślinki. Czy to wg ciebie nie przesada??
0
co z tą staruszką co sałatkę zwinęła, ja bym też tak chciał?
0
Jebać Frajera, rozjebał się na psach i go puścili
0
Jebać Frajera, rozjebał się na psach i go puścili
jebac szeryfa ktory sie rozjebal na kolegow i ostatnio dostal na pizde, frajer frajerem zostaje, rozwoz szybciej pierogi cwelu 
0
Szeryf zajął się uczciwym biznesem i tyle w temacie jak i reszta jego kompanów !
0
a i szeryf ma papiery na to ,że się nie rozjebał  ! hahaah
0
szeryf kondon brudas pierodlony konfident 2012 pękła mu sraka brudasowi jebanemu
0
Jebać to was kondony i wasze stare tyle w tym temacie anonimowcy jebani.
0
Jebać to was kondony i wasze stare tyle w tym temacie anonimowcy je***i.
Patrol feat. Kisiel OLeQ - Anty Szeryf   przesłuchaj dokładnie
0
patrol to chory psychicznie kretyn i złodziej na placyku go ścigają za to że na psach się rozjebał pucybut
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: