Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Nie zauważyła ronda i wjechała w nasyp

Utworzony przez gość, 24 listopada 2012 r. o 11:59 Powrót do artykułu
Kierowca: Wczoraj jechałem tędy, tych domów jeszcze nie było. Szczupak: Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, a właśnie jechałem rano i rozmawiałem o tym nasypie i wniosek był taki, że zrobili, żeby ktoś się nie rozpędził z górki i nie przeleciał przez rondo Poza tym dobry pomysł, bo nie widać co jedzie z na przeciwka i ludzie nie będą wjeżdżać na gazie, jak pod Wenusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Kierowca: Wczoraj jechałem tędy, tych domów jeszcze nie było. Szczupak: Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!!!
A teraz, chłopaki, zaśpiewamy naszą piosenkę! – Raz, dwa, raz, dwa, trzy, pięć, sześć, siedem, osiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to je kocham !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Żyrzynie nie ma chyba miesiąca, żeby ktoś nie przejechał przez rondo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
em napisał:
A teraz, chłopaki, zaśpiewamy naszą piosenkę! – Raz, dwa, raz, dwa, trzy, pięć, sześć, siedem, osiem!
matka siedzi z tylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Kierowca: Wczoraj jechałem tędy, tych domów jeszcze nie było. Szczupak: Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!!!
matka siedzi z tylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto przestań jeździć,przejazdu kolejowego nastepnym razem nie zauważysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach ci mistrzowie kieronicy z lublina. Dobrze że nie są aż tak bogaci by jeździć spychaczami bo na naszej małej mieściny już nic by nie zostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była kwestia czasu , że ktoś przeora ten nasyp. Sądzę że takie "przeorania" tego nasypu będą regularne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie w co się bawią dzieci w Świdniku? W miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tralala napisał:
Wiecie w co się bawią dzieci w Świdniku? W miasto.
A ty w co się bawisz ćwoku z Lublina jak mniemam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie w paitek tylko w czwartek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli opublikowane zdjęcie przedstawia stan faktyczny, to wcale się nie dziwię. Zero świateł, znaków, żadnych oznaczeń. A o 23 potrafi być ciemno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem to zdarzenie XD jeszcze o 12:30 pOLICJA na bąbach stała Tak to jest, jechała samochodem a głowa w ciuchlandzie..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AveHamburg napisał:
A ty w co się bawisz ćwoku z Lublina jak mniemam?
W bycie ćwierćinteligentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m. napisał:
Jeśli opublikowane zdjęcie przedstawia stan faktyczny, to wcale się nie dziwię. Zero świateł, znaków, żadnych oznaczeń. A o 23 potrafi być ciemno...
Jest wcześniej kilka znaków, że budowa Pewnie zapier..lała, bo lubi zapier...lać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu tłumaczenia, że "jechała na pamięć, itd."! Jedzie się z taką prędkością, by móc zatrzymać auto w razie nagłej potrzeby! -chociaż wielu kierowców tego nie rozumie -i stąd się biorą karambole... Trzeba jechać z taką prędkością, by móc zatrzymać auto. Równie dobrze mógł tam na jezdni leżeć człowiek, np.pijany albo chory na epilepsję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...