Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Opozycja jednoczy siły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2017 r. o 08:27 Powrót do artykułu
PRECZ Z KOMUNĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAMIETAMY - 2014 Pierwsza sesja. Radni zaczęli od podwyżki diet o prawie 300 proc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po przypadkiem wygranych wyborach i tak zapiszą się do jedynej słusznej partii. Skąd my to znamy,....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie proszę podpisać poprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Świdnik! Od Was się zaczęło w '80 roku, może i od Was zacznie się i teraz! Trzyma kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy z wami. Precz z pisem i jego średniowiecznymi zachowaniami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy post-PZPRowskie komuszki SLD/Po/ZSL znowu przyjadą czołgami pod WSK URSUS i FSC ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten osina to ma wygląd psychopaty co wyrywał muchom łapki. Okrągłe okularki, głupi uśmiech. Ja bym go wsadził do Tworek na 20 lat bo wygląda niebezpiecznie i ma bardzo wybujałe ego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jesteśmy z wami. Precz z pisem i jego średniowiecznymi zachowaniami!
 Precz z totalną i jej "nowoczesnymi, tęczowymi" planami!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy "radny ze Świdnika który napisał na Twitterze, że premier Szydło to "nędzny błazen"" podtrzymuje swoja opinię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czy post-PZPRowskie komuszki SLD/Po/ZSL znowu przyjadą czołgami pod WSK URSUS i FSC ?
 A to ten co wykończył carcale zaprosił towqarzysza prokuratora piotrowicza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik jest wdzięczny Ministrowi Macierewiczowi za odrzucenie propozycji zakupu złomu z Francji zwanego caracalem. Wielu dopiero teraz zrozumiało, że to miał być mega szwindel i drenaż kasy podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uziemionych 70 procent transportowych maszyn H225M Caracal oraz uderzeniowych Tigerów." - podaje portal lotniczy. Czy po-psl nadal broni zakupu tego złomu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuwejt zarządził śledztwo dotyczące zakupu francuskich Caracali. Sprawą zajmuje się Narodowa Komisja Antykorupcyjna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOWCIP DNIA - "Wielki sukces postkomunistycznej opozycji: W Swidniku powstała samoobsługowa stacja naprawy ... rowerów "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel gorszego sortu napisał:
undefined napisał:
Czy post-PZPRowskie komuszki SLD/Po/ZSL znowu przyjadą czołgami pod WSK URSUS i FSC ?
A to ten co wykończył carcale zaprosił towqarzysza prokuratora piotrowicza ?
 Wykończył "carcale' i dlatego teraz są uziemione?. Przecież to zakrawa na dywersję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jakaś dobra wiadomość... Jestem ZA ... Możecie liczyć na mój głos i mojej całej rodziny. Na wybory chodzimy i jesteśmy świadomi na kogo głosujemy.. Miłego dnia wszystkim mieszkańcom Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o-sina może straszyć dzieci bez charakteryzacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajacyki na sznureczkach. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonały ruch Panowie!  Skowyt pisowskich troli tylko to potwierdza.  Możecie liczyć na głos mój i mojej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...