Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Opozycja się jednoczy. Kolejne porozumienie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2018 r. o 17:51 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0+0=0 co tu dalej komentowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja sie rozrasta - teraz juz chyba nie zmieszczą sie na jednej kanapie. A kto wygra wybory w Świdniku - wiadomo ci co zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko zjednoczona opozycja .Brawo .Macie poparcie mojej całej rodziny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha co on gada o różnych podejsciach? niby sld ma inne podejscie niz SiS i niż Osina???? dobrze ktos napisał teraz juz sie nie zmieszcza na jednej kanapie.... hahaha panie Jakubie jak tam Dworcowa, a jak Krepiecka? flagowe zadania pana "Łysiny" ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz radochę jak obraższ tu wszystkich ? Podpisz się imieniem i nazwiskiem i podejmij rozmowę . Inaczej jesteś zwykłym tchórzem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osina jesteś żenujący ze swoimi wywodami. Jesteś gorszy jak PiS. Z tylnego fotela jako szara eminencja chcesz rządzić (tak jak Jarosław). Jak możesz być liderem Świdnik Wspólna Sprawa jak nawet nie jesteś jego członkiem? Jak możesz w imieniu ŚWS cokolwiek podpisywać jak nie jesteś we władzach? Najlepiej zza pleców niemoty Kruczka pościągać za sznurki i nie brać za nic odpowiedzialności. Już byłeś liderem w 2014 i tylko Ty na plecach ludzi wszedłeś do rady powiatu, jako JEDYNY z list i to w obu okręgach. Miej honor i odejdź zanim  całkiem lewicę pogrzebiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasada kopiuj wklej.. Zmieńcie już ta płytę pisiory bo to staje sie nudne  Im bardziej atakujecie SWS tymbardziej jestem przekonany by odddac na nich swój glos. I wiem jedno ...nie jestem jedyny w tym postanowieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna wielka ściema postkomunistycznej lewicy. Jeszcze Sierakowskiej brak jak w 2006. Walka o koryto trwa w najlepsze. Układ kolesiowski wygląda następująco: Białowąs startuje na burmistrza, bo to ostatni dzwonek. Za poparcie Osina i Świerczyński dostają stołki 2 zastępców i sekretarza. Do obsadzenia są wszystkie instytucje miejskie a kolesi w kolejce czeka dużo. Te według nich lepsza zmiana zacznie tak jak w powiecie od podwyżek pensji, przecież za marne grosze nie będą pierdzieć w stołki. Ale panie Psina ciemny lud za jaki nas macie nie kupuje tych kłamstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Osina ma jeden cel ZOSTAĆ BURMISTRZEM. Nie teraz to za 4 lata. Po trupach do celu, nawet metodami ubeckimi. Sam zaczynał w SLD, Sadło to syn agenta ubeka, Wilk członek SLD, Kruczek nie przebił się w Solidarności, poszedł do Metalowców tam wypłynął. I Ci ludzie mają zapewnić rozwój Świdnika? Świdniczanie to nie ciemna masa, choćbyście nie wiem ile drukowali swoich gazetek to pamiętają co robiliście i co robicie. Skłóciliście wszystkich idąc po władzę zgodnie z zasadą dziel i rządź. Wybory do spółdzielni pokazały, że Świdnik Wspólna Sprawa tylko skłóca i nie ma nic do zaoferowania, dlatego przegrali. Tak też będzie na jesieni. Skończą Wam się darmowe posadki i robienie polityki w godzinach pracy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Świdnik Wspólna Sprawa ma być tym ugrupowaniem które zmieni Świdnik? Tak świetnie zarządzany jest powiat odkąd oni są w zarządzie? To jakaś ściema. My tego nie  i kupujemy, widzimy  w co się dzieje! Jak Osina został członkiem zarządu to pierwsze co zrobił to SKOK NA KASĘ PUBLICZNĄ - zgłosił podwyżkę dla Kołodziejczyka, zatrudnił nielegalnie Wilka, zatrudnił Sadło i Lubasia. Kulakowa została zastępca dyrektora Urzędu Pracy. Środki publiczne zaczęto wydawać na reklamowanie Osiny itd. Jako Świdniczanin ja już im dziękuję i nie jestem sam w tym przekonaniu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Adamie ten jest najlepszy: "Jakub Osina karierę zaczynał jako redaktor w ministerstwie środowiska za zarządów SLD. Mówiono o nim wówczas "włazidupstwo bez wazeliny opanował on w stopniu doskonałym". Teraz ten człowiek chce zmieniać Świdnik. Żenada i wstyd". Co Pan na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo - wypierladać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załosny lewacki typek, co opluł Panią Premier Szydło - to zwykły nikt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z wpisem do KRS Osina nie jest członkiem zarządu ani nie jest we władzach ŚWS wiec w czyim imieniu to porozumienie? (DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI WE WSZYSTKICH SPRAWACH MAJĄTKOWYCH STOWARZYSZENIA, ZAWIERANIA UMÓW I UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTW W IMIENIU STOWARZYSZENIA UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE). Podobnie z "porozumieniem" ze Świerczyńskim, który również w zgodzie z wpisem do KRS nie mógł podpisywać takiego. Wielbiciele demokracji i "państwa prawa" zajmują się robieniem PR i pompowaniem ego Osiny bo działaniami dla mieszkańców to nie ma nic wspólnego. PS. Konsolidacja lewicy w Świdniku to paradoksalnie zaleta. Byli czł. PO chcący przystąpić do RiP, synkowie milicjantów, postkomuna i marksiści w jednym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę przeżyć jak Świdnik Wspólna Sprawa wyciera sobie gębę nazwiskiem Roberta dziadka, pomysłodawcy świdnickich spacerów i "świętuje" z okazji ich rocznicy. Myślę, że dziadek uniósłby się honorem i ich zignorował, ale ja nie mogę. On o mało co nie zmarł na zapalenie płuc, którego nabawił się w więzieniu, siedząc w celi razem z najgorszymi przestępcami, a znalazł się tam za sprawą poprzedników p. Osiny i spółki. Co za obłuda i hipokryzja!!! Niestety w swojej walce o wolność słowa i demokrację zablokowano mi możliwość komentowania ich postów, żeby było jeszcze bardziej demokratycznie. Panie Osina niech Pan się odniesie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygaszanie partii pisowskiej rozpoczęte. Naród się budzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ Was boli to że środowiska centrowe lub socjalne i lewicowe się jednocza w Świdniku pod jednym hasłem Świdnik Wspolna Sprawa Mają do tego prawo Tak samo jak Wy Jak w Waszym Rodzina i Prawo Ile tam jest zlepek różnych partyjek i związków wzajemnej adoracji jak ROP Korwin czy Narodowcy byli czlonkowie funkcyjni PZPR Tak...  Tak sa i oni np Kazio Patrzała czy Fredek Bondos Najpierw radzilbym uderzyc sie we wlasne piersi  Złość i nienawiść to zly doradca 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 osób wszystkiego i trzy organizacje - śws, śis i sld..... a zamieszania robią jak by było ich ze 100 osób !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani jak już chcecie szukać komuchów to mam prośbę do Was... Popytajcie swoich rodziców, którzy z obecnych radnych miejskich lub powiatowych Świdnika na każdym pochodzie 1 Majowym dumnie dzierżyli sztandar zakładowego PZPR??? Kto był Przewodniczącym Koła Przyjaźni Polsko - Radzieckiej do 1989 r?? Ktoś jeździł do Radomia w 1976 roku na "ścieżki zdrowia" i pałował Robotników??? Czyj tatko był Sekretarzem p.o.p PZPR na Kuźni w WSK?? Kto siedział w krzakach i robił zdjęcia ludzi którzy szli do kościoła w Kaźmierzówce???... Jak szukać komuchów to proszę bardzo.. na pewno nie znajdziecie ich u ludzi z ŚWS którzy w czasie przemian ustrojowych mieli po parę lat i jedynym miejscem ich spotkań było pobliskie przedszkole... Kochani Bądźmy poważni...  PS Ciesze sie że niektórzy dociekliwi świdniczanie już odrobili swoje lekcje pytając rodziców czy dziadków o minione czasy.. Niektórzy "bochatyrowie" z RIP i PIS co byli w PZPR zostali już odszyfrowani.. Pierwsze nazwiska juz tu padły... Gratulacje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...