Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko niech na miły Bóg się nie pozabijają bo na tym trzeba umieć jeździć ...to nie Polonez.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie bój żaby, nie bój
0
Chłopaki, po tych dziurach na "12" chcecie ścigać piratów takim sprzętem? To chyba nie jest najlepszy pomysł, bo samochodem można wylecieć z drogi, a co dopiero ścigaczem. Ale gratuluję, fajny sprzęt.
0
skoda że mały procent policjantów potrafi dobrze jeździć samochodem a już nie wspomnę o motorach jest ich kilku. jestem mechanikiem i naprawiam ten sprzed to wiem co piszę.
0
a czy przy tych motocyklach też będą odpadać koła jak przy Alfach? :-)
0
Po pierwsze to nie scigacze a tylko sport-turystyki, zgodze sie z przedmowca, doswiadczenie panow z drogowki dosiadajacych motocykle jest dalekie od policjantow w innych krajach europy powod jest bardzo prosty na motocykle sa pieniadze ale na szkolenie policjantow i na serwis tych motocykli juz nie, tak czy siak, pozdrawiam panow na 2oo Motonita, lewa w gore!
0
szkoda że tak mały procent pracujących na warsztatach ludzi wie co to jest naprawa samochodu. Gdyby nie to, może te nowe pojazdy nie psuły by się co chwila. Czasem zaprowadzam tam samochód do naprawy i wiem jak pracują "mechanicy" z tych warsztatów. Więc zanim zaczniesz oceniać to zerknij najpierw na swoje podwórko.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: