Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Położyli chodnik, a teraz go zrywają

Utworzony przez az, 26 marca 2013 r. o 08:02 Powrót do artykułu
w Zarządzie Dróg Wojewódzkich. Nic się nie zmieniło od komuny, poprzesuwali tylko stołki. Ich ignorancja występuje na każdej inwestycji. Czy to brak wiedzy czy brak klepki niektórym pracownikom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ułożyli jesienią - skoro sam widziałem tam miesiąc temu jak układali w pocie czoła jakby się paliło - aż myślałem, że to wiosna już. W Zarządzie siedzą kretyni - skoro twierdzą, że był tam ułożony chodnik na jesieni. Trzeba ruszyć dup.sko zza biurka - a nie tylko wczytywać się w protokoły odbioru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie do publicznej wiadomości nazwisko projektanta. I dane inspektora z ZDW z ul. Turystycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekrany ewidentnie kolidują z chodnikiem.Nie da się ich postawić nie niszcząc chodnika.Zauważył to podwykonawca ,dlatego tak szybko dokończył swoją robotę,nie zważając na zimę.W ten sposób generalny wykonawca będzie zmuszony zapłacić drugi raz za ułożenie chodnika.I to jest kara za głupotę.Bo nie trzeba być wielkim inżynierem od technologi i organizacji robót budowlanych aby wiedzieć ,że chodnik słabo znosi obciążenie kilkudziesięciotonową wiertnicą ,wiercącą otwory pod słupy ekranów.Okazało się też ,że kabel energetyczny koliduje z ekranami i trzeba go przełożyć.Projekt tego odcinka drogi to jeden wielki bubel.Organizacja robót to porażka,a ostateczny produkt czyli droga rozpadnie sie w ciągu 2 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało tego! zapomnieli o przystankach autobusowych na całej długości Żwirki i Wigury powinny być 2 przystanki autobusowe, których w chwili obecnej nie widać (zatoczek brak), chodzą pogłoski, że są już plany na remont owej drogi i "dorobienie" zatok autobusowych... brak słów!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winę też " WADZA"ponosi,co nie widziała kogo brała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Winę też " WADZA"ponosi,co nie widziała kogo brała?
no właśnie gdzieś ty był sobon,krul, jakson i słuzby, wszak na waszym terenie inwestycja, nie przypilnowałes a teraz ujadasz cyniku, ciągle innych krytykujesz, własne nieudacznictwo ukrywając... hipokryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalia Siwiec nago http://projektujemy.meble.pl#pwid=e2715eb161d44b3f9f2eb159f3ca5c0f
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan burmistrz to pilnuje jak w centrum kładą chodniki żeby lud widział i głosował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zburzyć Swidnik i centrum handlowe zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to POLSKIE , nasze , ale co sie dziwic jak durnie u wladzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam jeszcze pytanie dotyczące tych "rond" koło PKP i nadleśnictwa... nie dość że kształt "ni w d upe ni w oko" to jeszcze teraz wykopali coś na środku pasa? może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym ? dziura że koło urwać idzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leśniczy napisał:
a ja mam jeszcze pytanie dotyczące tych "rond" koło PKP i nadleśnictwa... nie dość że kształt "ni w d upe ni w oko" to jeszcze teraz wykopali coś na środku pasa? może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym ? dziura że koło urwać idzie..
Tam ma być cokół pod pomnik biskupa tuSSka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kostka została zerwana juz drugi raz:)na drodze z nadlesnictwa do centrum syf,kiła i mogiła;to jest jakis żart,wczoraj kobieta urwała koło na ich cudnie zabezpieczonych wyrwach na środnku pasa koło awii!z szerokiej ul.Lotniczej zrobili wąska pipkę;tej drogi nie skończą za 10 lat,bo każdy fragment zbudowany jest na nowo rujnowany!gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę tylko powiedzieć gdzie był w tym czasie inspektor który miał sprawować nadzór nad budową ,pewnie siedział w swoim ciepłym biurze i liczył dni do wypłaty premi i jeszcze jedno kto poniesie koszty za ponowne ułożenie chodnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto za ten syf płaci ? My ! Gdzie jest inspektor nadzoru , za co bierze kasę i dlaczego jeszcze pracuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leśniczy napisał:
a ja mam jeszcze pytanie dotyczące tych "rond" koło PKP i nadleśnictwa... nie dość że kształt "ni w d upe ni w oko" to jeszcze teraz wykopali coś na środku pasa? może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym ? dziura że koło urwać idzie..
podobno przez środek jezdni zamiast zwykłych pasów bedą pasy z kostki brukowej.. tak sobie przypomnieli..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami eksperci od drogownictwa się tu wypowiadają - siedzi jeden z drugim w oknie albo przed kompem i mędrkuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sami eksperci od drogownictwa się tu wypowiadają - siedzi jeden z drugim w oknie albo przed kompem i mędrkuje
No chyba ty! A co do takich specjalistów to nie brakuje nigdzie. Wiem cos na ten temat, pracwałem na takich budowach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sami eksperci od drogownictwa się tu wypowiadają - siedzi jeden z drugim w oknie albo przed kompem i mędrkuje
właśnie a przecież co co są dyrektorami, nadzorującymi, to musieli nie raz wypić z kim trzeba, zatem kwalifikacje mają, i nie mędrkują ani nie siedzą przy kompie czy desce kreślarskiej ale w "Pędzącym Króliku" czyli robia to co umieją najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...